Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Teknoloji Genel

Webmaster, Güncel teknoloji haberleri, yazılım, donanım, bilişim, yenilikler, teknik yardım, sorular/çözümler ve yeni gelişmelerin paylaşıldığı bölüm.
    CANAVARLAR TAKIMI HAVA KUVVETLERİ CANAVARLAR TAKIMI BÖLÜM SUIKAST YAZAR ATA DİNCER TARAFINDAN HAZIRLANDI

Bu içerik ilk olarak Google, yeni telefon modellerinde kritik bir değişikliğe imza atıyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Özel günlerde indirimli ürünlerinin sayısını artıran ve çeşitli fırsatlar sunmayı ihmal etmeyen MediaMarkt Babalar Günü kampanyası başladı. Bu...
    Salon bitkileri, iç mekanlarda yetiştirilen ve evlerimizi güzelleştiren göz alıcı bitkilerdir. Her biri farklı renk, şekil ve boyutlara sahip olan...
    Merhaba. G.R.R.M Ateş ve Kan, Yedi Krallık Şövalyesi kitaplarını almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir? Sizler okuyor veya okudunuz mu?
    Sürekli bu hatayı alıyorum, nasıl düzelteceğim? ISO'mu test ediyordum.

Bu içerik ilk olarak Netflix’ten Avatar müjdesi: Son hava bükücü geri dönüyor adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Xboxda ikisi de 150 liraya düşmüş hangisi karar veremedim. İkisi de güzel oyun. İlk rdryi düşünmüştüm ama eski zamanda falan sıkabilir diye...

Bu içerik ilk olarak Hyundai Fiyat Listesi – Haziran 2023 [Aylık Güncel] adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak Güncelleme desteği biten Xiaomi modelleri adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    Merhaba anlamıyorum pek patenden yeni aldım mf 500 yagmurda kaydım bıraz sonra tekerlerın donme hızı yavaslamıs bıde ses cıkıyomus gıbı geldı...
    Arkadaşlar ben şöyle bir sistem aldım:MARANELLO-6700XT / INTEL I5-12400F/ ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB NVMe M.2 SSD Gaming...

Bu içerik ilk olarak Herkesin alabileceği ucuz Apple Vision nasıl olacak? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Neon yeşil boya alcam bisiklet için ama kalite olarak hangi marka önerirsiniz ve astar atmalımıyı. Tutarmı boya
    Merhaba arkadaşlar Steam hesabımda Euro Truck Simulator 2 var. Road The Black Sea DLC'sini almayı düşünüyorum fakat başka DLC'em yok. İstanbul...
    Merhaba 16 yaşındayım ve vücut geliştirmeye karşı ilgim var başlamakta istiyorum fakat aklıma takılan bir soru var malum mevcut şartlar gereği her...
    3 gün önce bir masaüstü bilgisayar aldım. Özellikleri: İşlemci: i5 12. nesil. Ekran kartı: RTX 3060 Ti. RAM: 16 GB. Monitör 165 Hz. Neyse yeni...
    pc ye kulaklığımı bağlıyorum algılıyor ama mic ses vermiyor mesela dc de mikrofon testi yap diyorum çok küçük sarı bar çıkıyor biraz sonra geri...
    13-14 k bütçe ile hazır olmasına gerek yok kasa ekran mouse klavye kulaklık tümü için öneri lütfen yazın tanıdığım eleman yok bu konuda kazık...

Bu içerik ilk olarak Google Pixel 7’deki can sıkan özellikten vazgeçiyor: Pixel 8’in ekranı ortaya çıktı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri...
    Arkadaşlar traji komik bir durumdan bahsedeceğim. Siz de tuhaf olduğunu düsüneceksiniz biliyorum. Eski (baya eski) ekran kartımla oyun...

Bu içerik ilk olarak Samsung Galaxy Watch 6 görselleri sızdırıldı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...
    Merhaba. Sizce bu cihazlardan hangisi alınır? Oyun performansı olarak hangisi daha iyi? Pubg oynarım 45 fps verse bile yeter. Uzun lafın kısası bu...
    Merhaba klavyemdeki 1 tuşun rgbsı farklı yanıyordu 1 hafta önce şimdi bu sabah uyandığımda 5 tuştada aynanda bu sorunu yaşadım nasıl çözerim...

Bu içerik ilk olarak Netflix Temmuz 2023 takvimi: One Piece dizisi nihayet geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    evden telefon topluyorum , tamir vs yapıyorum yedek parça satıyorum. ancak sarı sitede veya diğer platformlarda satış yapamıyorum güvende, dolap...
    İlk başta indi, truva olduğu için beraberiyle bir ton uygulama indirdi. Hepsini görev yöneticisinden buldum kaldırdan kaldırdım ettim yeniden...
    instagram,tiktok,youtube,twitter,spotify,facebook gibi tüm sosyal mecralarda takipçi begeni ve birçok hizmet veren sitemiz aktif hale gelmiştir...
    Araba sürmeyi öğrenmek için tilt control olan (ekran sağ sola çevirme ile), arabalarda gibi vites vb olan mobil bir oyun lazım, first person...
    YouTube'ta ilk videomu paylaştım? Sizce nasıl olmuş? Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.
    Arkadaşlar belirttiğim gibi bilgisayarımı toplarken özenle bütceme göre fena olmayan bir bilgisayar topladım ancak fps konusunda çok sorun...

Bu içerik ilk olarak Dünyanın en güçlü orduları: Türkiye ilk 10’a giremedi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...

Bu içerik ilk olarak Bu nasıl olabilir? ChatGPT, Windows 10 için bedava etkinleştirme kodu veriyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak YKS ilk oturumu TYT 2023 tamamlandı: Sosyal medya sallandı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Merhaba arkadaşlar, masaüstü bilgisayarım ısındığı için termal macun alacağım ama bu konuda bir bilgim yok, fiyat olarak da bir şey...
    Merhabalar, Bilgisayarım 1066 Mhz ram destekliyor 1066 4 + 2 şeklinde 6 GB ram kullanıyorum, Birkaç yere baktıgımda 1600 mhz kullanabilirsin...

ATABERK DOGAN-ECOBOOST/Intel Core i3 12100F/GIGABYTE GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC...
    Ps4 kolum steame bağlanıyor efootball 2023 giriyor ama oyunda klavye çalışıyor bilgisi olan varsa yardım edebilir mi
    Valorantta tahmini kaç fps alırım ? Ekran kartı:Amd Radeon HD 7500M/7600M Series İşlemci:İntel i5-3337U CPU1.80 GHz 4cpu RAM:8GB Win 10 64 Bit...

Bu içerik ilk olarak Türkiye’de elektrikli TIR kullandık! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    discord yeni hesap açmıştım eski yani ana hesabıma girmek istediğimde şifre istedi ve unuttuğum için sıfırla dedim ama sıfırlama kısmında geçersiz...
    HP Pavilion laptopumda 11.55v batarya var onun yerine 15.4v batarya takarsam sorun olur mu?
    Başlıkta da dediğim gibi 9. ve 10. sınıf boş geçti, şuan yaz tatilindeyiz. nasıl çalışmalıyım? zaten çok bi beklentim yok 350 puan alsam yeter...

Bu içerik ilk olarak Android’in en güçlüsü: İşte küçük canavar Asus Zenfone 10! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Herkese merhabalar, türkiyeden yurtdışı cihaz iPhone 14 Pro alacağım. Hat kendi üstüme telefonu da satmayı düşünmüyorum. Süresi bittikten sonra da...

Bu içerik ilk olarak Ona ulaşmak artık daha kolay: ChatGPT widget’ı geldi. adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    GTA 5 oyunumu yüklemeye çalıştığımda bu uyarıyı alıyorum ps i sıfırladım yine aynı sorunu aldım başka CD ile denedim yine aynı sorunu aldım başka...
    Laptop aldığım sitede de kullanım kılavuzunda da 144hz olarak gözüküyor ama PC 60 Hz den başka bir seçenek yok yardımcı olursanız sevinirim
    Sadece facetime ve normal aramalarda ses az geliyor ve az gidiyor. Fakat Whatsapp’tan yaptığım aramalarda ses iyi geliyor ve gidiyor. Ses...

Bu içerik ilk olarak Üniversiteliler için birebir: En ucuz kalemli tablet modelleri! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    @EFI Shell Hocam öncelikle direkt sizinle alakalı olduğu için sizi etiketleyeyim dedim :D Başlıkta belirttiğim laptopu aldık windows kurduk bir...

Bu içerik ilk olarak Türkiye’de satılan en ucuz sıfır kilometre SUV’lar! [2023 Haziran] adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Dediğim gibi daha kitapciga ellemedim bile bir sıkıntı olur mu? Bırakmıştım kitpacigi falan zilin çalmasını bekliyodum çıkmak için. Mesaj otomatik...
    Şu kısım laptopu çantaya koyduktan sonra biyere gitmiştim ordan sonra çıktı nasıl düzeltebilirim (kirlilik değil yapıştırmak için bişey)
    Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi böyle bir sistem toplamak istiyorum sizce bu sistemin ederi nedir ikinci elde topladığımda ise 4-5 bin tlye...
    yeni bir ram almak istiyorum ama bu konularda pek bilgim yok. Bendeki ram sanırsam 1600mhz fakat ben 3200 mhz lik alırsam sıkıntı çıkar mı ...
    TYT tahmini sonuçlarım! Kazanıyor muyum? Türkçe 12 yapılmış sorudan tahminimce 3'ü yanlış 9'u doğru. Sosyal bilimlerde 2 yapılmış sorudan...

Bu içerik ilk olarak General Mobile Buddy inceleme: Çocuklar neden bu akıllı saati kullanmalı? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Öğrencilere vergisiz telefon ve bilgisayarda son durum! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Bilgisayar daha yeni arkadaşlar kurulumunu ben yapmadım vatandan aldım 2 ay oldu bilgisayarı altta kullandığım için hiç fanlarına bakmiyordum...
    PC için joystick oyun kolu alacağım, FİFA 22 oynamak için. Orta bütçelerde olabilir.
    Bilgisayarda oyun oynarken whatsapp bildirimi ekrana gelmiyor, belli ki rahatsız etme modu tarzı birşey bildirimi engelliyor sizce engelleyen nedir?

Bu içerik ilk olarak En ince ve hafif katlanabilir telefon! Huawei Mate X3 inceleme! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Bu içerik ilk olarak Çıktığı gibi Game Pass’e gelecek oyunlar! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    Google chromum güncel ,en son sürümünü kullanıyorum önceden chromeyi özelleştir deyince oluyordu ama şimdi yanlışlıkla sildim ve düzeltemiyorum.
    IPhone 12 İçin dikey kablosuz şarj ünitesi ihtiyacım var, cihazın sağlığı açısından kaliteli bir ürün arıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu içerik ilk olarak Bu sefer oluyor: Mazda, yeni Wankel motor patenti aldı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Merhabalar. Ben öncesinde bir konu açmıştım oyun oynarken işlemci bazen ısınıyor bazen ısınmıyor şeklinde. Meğersem fan bazen çalışıyormuş bazen...

Bu içerik ilk olarak Samsung katlanabilir ekranlı telefonlarının en büyük sorununu çözüyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    (Ofis Pc) AMD RYZEN 7 3700X 3.6 GHZ (8 ÇEKİRDEK) - İŞLEMCİ SAPPHİRE AMD RADEON PULSE RX 570 4GB GDDR5 ITX 256 BİT - EKRAN KARTI MSI B550 GAMİNG...

Bu içerik ilk olarak Film izlemek gibi: Tek oturuşta bitirebileceğiniz oyunlar! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak Renault Fiyat Listesi – Haziran 2023 [Aylık Güncel] adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak The Walking Dead hayranları buraya: IMDb’ye göre dizinin en iyi bölümleri! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Öncelikle herkese merhabalar. Openbullet için config yapmam gerekli. Fakat hiç bir bilgim yok. Anlayan ve yardımcı olabilecek olan varsa lütfen...
    Selamlar, yakın zamanda bilgisayar toplamak istiyorum. Yaklaşık 40-45k civarında bütçem var. Sistemin INTEL olması ve genelde oyun oynayacağım...
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri