Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Teknoloji Genel

Webmaster, Güncel teknoloji haberleri, yazılım, donanım, bilişim, yenilikler, teknik yardım, sorular/çözümler ve yeni gelişmelerin paylaşıldığı bölüm.

Bu içerik ilk olarak AB açıkladı: Apple bunu yapmazsa iPhone yasaklanabilir! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...

Bu içerik ilk olarak Toyota, elektrikli arabalara ‘sahte debriyaj’ koyacak! İşte sebebi adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Apple Watch ile rekabet edecek: Galaxy Watch 6 serisinin fiyatı ortaya çıktı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP038 AMD Ryzen 7 7735HS 15.6 Asus TUF Gaming A15 FA507NV LP038 AMD Ryzen 7 7735HS 15.6 www.teknosa.com Bu laptopu...

Bu içerik ilk olarak Apple, iPhone’u Vision Pro’ya dönüştürecek! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...
    Merhabalar, Sapphire rx 570 nitro+ 8gb buldum fiyatı uygun ala bilirim ama sormak istiyorum MSI H81 P33 Anakart+ i5 4590s+ Corsair 8 gb ram 1600...
    Samsung a24 aldım 1 hafta oldu, şarjdan çıkaralı 1.5 saat oldu neredeyse 1 saattir elimde hiç kapatmadan sosyal medyada takıldım yüzde 12 sarj...

Bu içerik ilk olarak Microsoft sil baştan yapıyor: Efsane uygulama kaldırılacak! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Merhaba. Yakın bir tarihte Roborock Q7 Max Plus satın aldım ve bugün ilk defa çalıştırdık. Genel anlamda her şeyinden memnun kaldık. Evimiz...
    Firma sahibi Fatma ACAR ve eşi Cengiz ACAR oğlu Mustafa Mert ACAR paramıza el koymuştur. binlerce mağdur olarak suç duyurusunda bulunduk...

Bu içerik ilk olarak Popüler korku oyununa zam geldi: Neyse ki beklenenden az adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Merhabalar.Sorunum şu televizyon ve pc internete kabloyla bağlanbiliyorken telefonlarımız wifiyi görmüyor.Apartmandaki tüm wifiler gözüküyor fakat...

Bu içerik ilk olarak Samsung, kullanıcıları çileden çıkaran sorun için ücretsiz değişim yapmaya başladı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri...
    gamelooptan pubg yükledim 1050 ti var ilk yüklediğim zamanlar hiç kasmıyodu şu anda kasmıyor fakat oyun çok akıcı şekilde oynarken her 5-6...
    Tamamen kapalı ve ekranı gelmeyen pc için bios usb si hazırlamak istiyorum nasıl hazırlayabilirim

Bu içerik ilk olarak Elma logosu, meyve şirketini Apple ile karşı karşıya getirdi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Millet.. Alt gr tuşuna basınca " gk.md " alt tuşuna basına " 0scn " yazıyor. aygıt yöneticisinden kaldırdım tekrar yükledim formatladım yok abi...
    Merhabalar, Genellikle oyun için kullanacağım bir sistem alacağım. Bütçem 25.000 tl. Ekran Kartının Nvidia Rtx olmasını istiyorum. Bu sistemi uzun...
    Merhaba elimde kingston hyperx fury 8gb ddr4 2666mhz cl16 ram var 1 adet daha 8gb almayı düşünüyordum ama 16gb lik 3200 olanı 1100 den 900 e...

Bu içerik ilk olarak 250 bin dolara ölüm gezisi: Titanik turisteri okyanusta kaybodu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    2019 dan beri Huawei p20Lite kullanıyordum geçenlerde telefon bu anda çoktü Huawei yazısında takılı kaldı ve tamirci adam EMMC değişimi gerek dedi...
    ana karakterin herkesi çok kolay yendiği bir anime biliyormusunuz (one punch man dışında)
    Arkadaşlar benim bir instagram hesabım vardı ben bu hesabı sildim 10-15 gün sonra bir baktım hesap açıldı bu nasıl oluyor

minecraft hesabıma giriş yaptıktan sonra bu hatayı almaktayım ne yapmalıyım yardım edermisiniz
    10.sınıfım ve 11'e geçeceğim okulumu değiştirme kararı verdim babam eve gelince e devletine girdim nakil istedim fakat böyle bir hata ile...
    Logitech g203 FPS oyunlarda hızlı döndürdüğünde aşağıya kayma yada dönmeme yapıyomu yada 1 sene sonra kablo temassızlığı tuşlara basmama oluyomu

Bu içerik ilk olarak Kritik karar açıklandı: App Store ve Play Store’a gerek kalmayacak! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    GTA Online girecem diyorum. Yok unkowsn network, o geçiyor social club offline, o geçiyor session bulma hatası. En sonda onlineye girdim şimdi de...

Bu içerik ilk olarak Keşke Türkiye’de satılsa diyeceğiniz Vivo Y27 4G’nin fiyatı ve özellikleri sızdı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Sağlık ocağı gibi saat! Huawei Watch 4 Pro inceleme! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Maksimum söylediğim fiyat aralığında bir laptop almayı düşünüyorum. Bu bilgisayarı buldum kafama da yattı. Daha iyi bir önerisi olan varsa destek...
    Arkadaşlar monster abra V20.3.1 ile casper excalibur G870 arasinda kaldim. Başka bir arkadaşta 3060-80 gpu'lu legion öneriyor. Sizin görüşünüz nedir?
    CSGO da 4:3 black bar sorunu yaşıyorum çözümünü biliyorum ancak amd driveri kuramıyorum çünkü amd driveri kurarsam sıkıntı varmış ve ekran kartı...

Bu içerik ilk olarak GTA’da parayı veren düdüğü çalar dönemi! 180 araba artık yok adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Bu içerik ilk olarak Türk Telekom’dan kullanıcılara müjde! 81 ilde ücretsiz internet adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Sıfırdan kanal açınca nasıl büyütebilirim hangi konu üzerine acayim hangi konular daha çok ilgi görüyor

Bu içerik ilk olarak Anime severler heyecanlı: One Piece dizisinden ilk tanıtım fragmanı geldi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Herkese merhabalar. Bu aralar bir sorunum var sistem aniden kilitleniyor. Bunu sadece Lol oynarken yapıyor. alt f4 ve görev yöneticisi...

Bu içerik ilk olarak Endonezya, uydu internetine geçti: Tüm Türkiye’ye yetecek sistem! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Bu içerik ilk olarak ABD’de kıskandıran yeni gündem: Gerçek sınırsız internet! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Türkçe yama yaptım başlarda türkçeydi ama bir bölüme gelince ingilizce oldu bunu nasıl düzeltebilirim?

Bu içerik ilk olarak Yetişen kapıyor: MSI Karne İndirimi başladı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...
    Arkadaşlar malum bir çok dijital platform onlarca dizi film ve program var hangi platformda ne izlenir hepsine para vermek istemiyorum içinde iki...
    Arkadaşlar bu aralar oyunların gücü,yapay zekasıidokuları vb. her şeyi artıyor ama onu karşılayacak sistemim yok yeni bir sistem almak istiyorum...
    Herkese selam, bir adet MacBook Pro 13 inç alacağım ancak hangi konfigürasyon ile alacağımdan emin değilim , 8gb ram 512 ssd mi 16 gb ram 256 gb...

Bu içerik ilk olarak Samsung’un “Kendin tamir et” programı Avrupa’da! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak Unutkanlar için nimet! iOS 17’den unutulan parolalara çözüm adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Nasıl Mutluluklar Dilerim? - 2023 - Yeni Yorum www.youtube.com
    AMD A9 9420 4 GB Ram 256 GB SSD AMD Radeon R5 Graphics bu bilgisayarla oynamalık iyi oyunlar önerir misiniz online olursa daha iyi olur
    wp business hesabı açtım ordan da ürün ekleyebilirim bir de instagram sayfası açtım ordan da ekleyebilirim sizce hangisi daha mantıklı instagramda...

Bu içerik ilk olarak İstanbul’a 50 yerli taksi daha: İşte elektrikli AdaMini! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Kapağı mühürlü rulmanları açmadan nasıl yağlarız cevap verirseniz cok sevinirim.

Bu içerik ilk olarak Üst seviye modellere kafa tutacak Vivo X90s çıkış tarihi açıklandı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Game Pass’ten zam öncesi can sıkıcı bir haber daha! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    ders çalışırken aklıma gelmişti de mouselardaki scroll tuşunu ve tekerleğini mouse un soluna yani baş parmağın olduğu yere koyabilir miyiz. yada o...

Bu içerik ilk olarak Vivo Y Serisi’nin yeni yıldızı Y36, Türkiye’ye geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Merhabalar ben bugün 3000 MHz olan ramimin 2667 MHz olarak çalıştığını gördüm BIOS dan değiştirdiğimde 3000 MHz olan profil 1'i seçtim sonra...
    Geçen bilgisayarım hakkında bir şeye bakarken 23h2 güncellemesini aldığımı gördüm. 23h1 çıkmadan neden 23h2 çıktı, Windows 12 için kafa...

Bu içerik ilk olarak Google, çalışanlarının gözünü korkuttu: Bard’a dikkat edin! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Diyelimki yazılım dillerinin çoğunluğunu öğrendim biliyorum bu yazılım ile gelecekte kendi işimi kurabilirmiyim kurabilirsem nasıl bir iş...
    Poco x3 pro Türkiye rom'u kullanıyorum hâlâ MIUI 14 gelmedi.

Kulaklığı Bluetooth ile bilgisayara bağlamaya çalışınca kulaklık simgesi yerine telefon simgesi oluşuyor ve bağlanmıyor. Çözümü bilen var mıdır?

Bu içerik ilk olarak Müzik hastaları için üretildi! Sennheiser Momentum TW3 inceleme! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    İphone XS mi? SE2 mi? birde İOS 18 alacak mı?
    cmd açıp chkdsk yaptım windows search ü kapattım sysmaini(superfetch) kapattım daha ne yapmam gerekiyor üstelik bu bir hard disk değil ayrıca...
    Bu kasa nasıl bir kasa? Ve nasıl bir sistem toplaya bilirim?

Bu içerik ilk olarak Rekabet kurumu Google’a soruşturma açtı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...

Bu içerik ilk olarak WhatsApp’tan destek almak artık daha kolay! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...

Bu içerik ilk olarak Kaçırmış olabileceğiniz 5 yeni Steam oyunu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...
    Güç düğmesine bastığım zaman bilgisayar açılmıyor lenovo yazısı da gelmiyor yüksek ihtimalle bios çöktü yada yanlış yükleme yaptık bunu nasıl...

Bu içerik ilk olarak iPhone 15, Vision Pro için hazırlanıyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    WordPress’in son yıllarda bu kadar popüler hale gelmesinin başlıca nedenlerinden biri, kullanımınıza sunulan çok çeşitli eklentilere sahip...

Bu içerik ilk olarak İsrail’e benzeri görülmemiş yatırım: Tam 25 milyar dolar! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Arkadaşlar daha dün akşam problemsiz bir şekilde oyun oynadım ancak bugün hiçbir şekilde ne mobilden ne de bilgisayardan steam e giriş...
    bir tane korku oyunu vardıoyunda kücük robotlar vardı birtanede kahverengi anne ronot vardı anne robot bizi kovalıyordu akşam vakdiydi yatak...
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri