Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Teknoloji Genel

Webmaster, Güncel teknoloji haberleri, yazılım, donanım, bilişim, yenilikler, teknik yardım, sorular/çözümler ve yeni gelişmelerin paylaşıldığı bölüm.

Bu içerik ilk olarak Siz yorulmayın: Instagram’a yapay zeka ile yorum yazma özelliği geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Dragon Center da Ekran Kartımın rgb lerini değiştiremiyorum . Mystic Light da ekran kartım gözükmüyor !
    Herkese merhabalar. Ben Lenovo Idepad 330 laptop kullanıcısıyım. Laptop 4. yılında bulunuyor. Problem ise şu, laptobun içi daha yeni...

Bu içerik ilk olarak Gümbür gümbür geliyor: iPhone 15 Pro Max / Ultra özellikleri ortaya çıktı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Bunların arasında ki fark nedir arkadaşlar ben tam anlayamadım ve bunlardan hangisi alınır tek hikayeyi oynamak istiyorum.
    Arkadaşlar 26.000 kadar bir bütçem var hem oyun hem de ders çalışma alanında verim alabileceğim bir dizüstü bilgisayar önerebilir misiniz?
    Merhaba Gmail'in şifresini unuttum telefon numara ile doğrulama yapınca başka e-postaya yönlendiriyor nasıl çözebilirim?

Bu içerik ilk olarak SpaceX mühendisinin hesabı kapatıldı: Politikalara uygun değil! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Merhaba 🖐️ Ben vestel 49ud8400 sahibiyim ve bir netfilix arızası nedeniyle fabrika ayarlarına döndürdüm fakat ekranda vestel yazıyor ve ardından...

Bu içerik ilk olarak Marvel’s Spider-Man 2’nin Türkiye satış fiyatı belli oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    usb belleğe centos yazdırdım ama artık windows10 görmüyor usb den boot edebilmek için rufus ile yazdırdım ama artık windows usb belleği görmüyor...
    merhaba, google fotoğraflar uygulamasında yedeklediğim 2 adet video var. bu videoları sadece uygulamadan silmek istiyorum. yani Google...
    Tekrardan yazmak zorunda kalıyorum, çözümünü bir türlü bulamadım arkadaşlar. Vga hdmi dönüştürücü ile pc'yi tv ye bağlayıp görüntü aktarmaya...

Bu içerik ilk olarak Daha önce fark etmediniz: Android’in 3 gizli özelliği! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Merhaba arkadaşlar, bilgisayarda Rainbow Six Siege, CS:GO gibi oyunlara girdiğimde 10 dk sonra PC reset atıyor. Sebebini anlayamadım ısındığından...
    markası iyi bir marka kolay bozulmayacak sesi güzel ve gürültü engelleme şeffaf mod gibi özellikleri olan kulaklık arıyorum

Bu içerik ilk olarak WhatsApp’a erişim sorunları yaşanıyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    Merhaba, arkadaşlar bir türlü bulamadım da sanırım cine5de çıkıyordu çocuklar için 2004 ile 2007 arasında yayınlandı diye hatırlıyorum şöyleydi...

Bu içerik ilk olarak Pazara can suyu: Bayilere yeni stoklar geldi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...

Bu içerik ilk olarak iOS 16.6 ve iPadOS 16.6 için üçüncü beta sürümü yayınlandı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Merhaba arkadaşlar 2 gün ünce twitter'da biri ile taıştım kendisini Exchange Rate, Financial News, Cryptocurrency | NCunitedexchange.com - Live...

Bu içerik ilk olarak Ekrana bak, hizaya gel! 15.3 inç’lik MacBook Air kutu açılışı adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

17 Haziran ve 18 Haziran'da TYT/AYT sınavına gireceklere başarılar! 🍀 Umarım ben dahil sınava girecek öğrenciler inşAllah sınavı kazanır... :)
    Merhaba arkadaşlar Corsair h100 rgb sivi sogutma aldım. Her seyini duzgun taktim pompa vs. Lakin goruntu gelmiyor. Anakartim üstundeki cpu ledi...
    Arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz. Birçok yontemi denedim pc'i tv'ye bağlayamadım. Sinyal yok hatası alıyorum. Vga hdmi dönüştürücü ile...
    Öncelikle merhabalar. Ben Hatay'dan yazıyorum. Yarın TYT sınavına, sonraki gün de AYT sınavına gireceğim. Ancak depremden sonra derslere çalışamaz...
    Beyler ben skin changer kullanmak istiyorum ama sadece bende gözüksün yani diğerlerinde gözükmesi umrumda değil ben skin olunca gaza geliyorum...

Bu içerik ilk olarak Undawn ile kıyamet sonrası bir dünyada maceraya atılın adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Oyunda hızlı gidince çok donuyor evler binalar ve yollar yüklenene kadar donuk kalıyor. Directx 10, 11 ve 10.1 denedim ancak çözüme ulaşamadım...

2K, IPS, 165hz, RGB ve fiyatı güzel. TWISTED MINDS 27 TM272QE QHD 165Hz 1MS HDMI DP FREESYNC/GSYNC ÇERÇEVESİZ RGB IPS GAMING MONİTÖR « Gamers...
    Hocam selamlar laptopum kötü olduğu için mobil oyun arıyorum. Düşük sistemli oynayabileceğim bir oyun varsa diye PC bilgilerimi yazayım. AMD E-450...

Bu içerik ilk olarak Bayraktar KIZILELMA, savaşacağı irtifada teste çıktı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Merhaba bu 2 sorun bilgisayarı bugün açtığımda aynı anda başladı öncelikle 2 harici diskim var biri ssd biri harddisk harddiskte sıkıntı yok onu...

Bu içerik ilk olarak Cars serisindeki arabalar gerçek dünyada nasıl? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Böyle bi sorun alıyorum ner türlü şeyi denedim ama olmadı yardımcı olursanız sevinirim.
    İnternet bilgisayar vs bu konulara temelden nerden başlamalıyım yani yazilım istiyorum bu alanda okumak isitiyorum ama temelden her ders gibi...
    Lise öğrenciyisim yazılım öğrenmek istiyorum öncelikle yazılım dilinin ing oldugunu biliyorum ama arastirma yaparken normal yani sosyal ingilizce...
    Merhaba,yeni RTX 3060 105w i5 12450h li Lenovo IdeaPad gaming laptop aldım ve laptop'un yanında soğutucu da var. Bu laptop'la soğutucuyla beraber...

Bu içerik ilk olarak Samsung, Galaxy Z Flip 5 ile büyük oynuyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...
    selamun aleykum shiftdelete forum kullanıcıları samsung galaxy a20 bir telefonum var ve 32 gb hafızası var artık neredeyse dolduğu için...
    iPhone 11 batarya değiştirdikten sonra 5 dk da bir kapanıp açılmaya başladı. Telefon açılıyor bir süre kullanıyorum 3 dakika filan sonra otomatik...
    Arkadaşlar, Geforcenow'ı Android tv de yükledim, oyunu acmaya çalıştığımda açılmıyor. Ses var görüntü yok. İki dakika geçiyor hata kodu 11...

Bu içerik ilk olarak Mercedes-Benz’in efsane otomobili geri döndü! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...
    Merhabalar . Öncelikle herkese hayırlı cumalar . Şu an benim elimde İntel i5 4500 işlemcili Lenovo laptop var ve macbook proya geçmek istiyorum...
    paparanın kendi uygulamasına baktığımda yeni kartlar gelmiş olarak görünüyordu bende hepsiburadadan alayım dedim (black kartın farklı renkleri...
    Normalde herzaman şifreyi unutunca şifreyi unuttum'a basıyodum telefon numarama kod geliyodu onaylıyodum hesaba giriş yapıyodum.Ama bu sefer...
    Dostlar 1 aylık discord ücretsiz olduğu için aldım ancak 1 ay dolmadan iade etmem gerek. bunun için belirli bir tarihe hatırlatıcı, alarm gibi bir...
    Arkadaşlar iyi günler steame bi güncelleme gelmiş arayüzü falan değişmiş bu yeni arayüzde indirme yapıyorum ortalama hızım 3mb/sn 20 gb oyun...

Bu içerik ilk olarak NVIDIA ekran kartı sahipleri dikkat! Bilgisayarınız yanabilir adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Bu içerik ilk olarak YouTube Music tasarımı yenilendi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    Önceki bilgisayarımda Windows OEM yüklü olarak geldi. Bilgisayarımı değiştirince önceki bilgisayarımın parçalarını satmak istedim. Bazı parçaları...
    iPhone X cihazım var yeni aldım, ikinci el fakat cihazda şebeke gidip geliyor veyatta uzun süre gelmiyor tam geliyor birini aramaya basınca geri...

Bu içerik ilk olarak 85 milyonun e-Devlet verileri çalındı mı? Resmi açıklama geldi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    4 yıl önce honor 7s aldım, ilk birkaç ay oyunların kolayca oynuyodum, hiç kasma olmuyodu, ama şuan pubg lite gibi oyunları 5-10 fpsde anca...

Starfield, The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4'ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios'un 25 yılın ardından oluşturduğu ilk yeni...
    Merhaba bilgisayarımda rsEngineSvc diye birşey var görev yöneticisinde baya cpu kullanıyor bunun araştırmasını yaptım virüs diyorlar virüs ise...
    Benim PC'm Resident Evil 4 Remake oyununu kaldırmadığı için kuzenimin pc'sine yüklemek için izin aldım fakat pc'si oyun pcsi değil ve ona rağmen...

Bu içerik ilk olarak Stalk yapacakmış gibi: WhatsApp çoklu hesap dönemi başlıyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    CPU: i3-10100f GPU: RX 570 RAM: 8 GB OS: WIN10 SSD: Apacer AS340 240 GB Monitör olarak 768p eski bir televizyon kullanıyorum CS:GO oynarken çok...
    İşlemci: AMD ryzen 5 5500 Anakart: Asus Prime B450m Kİİ RAM: Vengeance LPX Ddr4 8GB 3200MHz SSD: WDGreen SN350 480GB M.2 Ekran kartı: Rx580 GDDR5...
    merhabalar yıllardır 60 hz monitör kullanıyorum 1050 ti li bir pc ye sahibim bana 3k ya kadar monitör önerırmısınız benım baktıklarım bunlar...

Bu içerik ilk olarak Avrupa’nın en eskisi: Fiat Panda 1983 adetlik sınırlı versiyonu 4×40 ile geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Bilgisayarı windows 8 den , Windows 7 ye düşürmeye çalışırken bir hata yaşadım ve boot manager adlı yere atti kapatıp açsam bile aynı yere atıyor...
    Merhaba arkadaşlar. Valorantta her güncelleme sonrası hafif fps düşüşleri yaşıyordum. Fakat son bir iki gündür fps ciddi şekilde düşüyor...

N11'den ürün almıştım sonradan satıcısına baktım ve pek güven vermedi sanki spamlanmış gibi geldi Firma adı MarketPlace Alışveriş yapan var mı...

Bu içerik ilk olarak Son kale de yıkılıyor: Xbox Game Pass’e zam bekleniyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Fiveliveda nasıl polis olurum

Bu içerik ilk olarak Togg’dan yeni sedan model geliyor: Konsept değil! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Arkadaşlar merhaba, Otomobile telefonumu bağlamak için en fazla 25-30 cm uzunluğunda, kaliteli bir Type-C'den Type-C'ye kablo bakıyorum...

Bu içerik ilk olarak 2023’ün en çok satan akıllı telefon markası! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...

Arkadaşlar bilgisayara sinirden vurduğumdan beri bu hatayla karşılaşıyorum hddde sıkıntı var galiba nasıl düzeltirim? Ss atamıyorum sorun yaşadım...
    herkese merhabalar Bir gün önce steamdan oyun indirdim oyuna ilk kez girdikten bir süre sonra kendi kendine media player açılmaya başladı ama...

Bu içerik ilk olarak Samsung, amiral gemilerine 2 yeni renk getiriyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Elimde bir custom rom var. Bunu uzun zamandır arıyorum. Bu romu kendi cihazım Samsung galaxy j7 prime veya başka bir cihaza port yapabilmem...
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri