Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Teknoloji Genel

Webmaster, Güncel teknoloji haberleri, yazılım, donanım, bilişim, yenilikler, teknik yardım, sorular/çözümler ve yeni gelişmelerin paylaşıldığı bölüm.

Bu içerik ilk olarak iOS 17’den değeri bilinmeyen özellik! Göz ağrınızı azaltacak adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Merhaba, incehesap'da böyle bir sistem buldum ve açıkçası hoşuma gitti. Özellikle RX 6650 XT'nin RTX 3060'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bunun...
    Merhaba, 2000TL Bütce aralığında önerebildiğiniz bir marka,model var mı? Hopper alınır mı? İyi günler.

Bu içerik ilk olarak Togg, Avrupa kapılarını araladı: Etkinlikte boy gösterdi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak En iyi taşınabilir Bluetooth hoparlör tavsiyeleri adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak Intel, hedeflerini açıkladı: İşte 2030 rotası! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak Apple ve Samsung zirvede değil: En iyi ses performansı sunan akıllı telefonlar! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Global yolundaki Honor Magic 5 için geri sayım! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Hepinize merhaba yeni bilgisayar aldık bu bilgisyarda 2. bilgisyaraım olacak Monstere bir kötü bir iyi diyorlar kafam karıştı alsakta yine iyi ve...

Bu içerik ilk olarak Türkiye, dijital demokrasiye adım atıyor: Elektronik seçim resmen geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Asseto Corsa Aldım Serverlere Girmiyor Nasıl Gireceğim Bide Serbest Dolaşabileceğim Trafikli Server Önerebilirmisiniz
    Merhaba! TurkNet'e başvuran arkadaşlarımız için harika bir fırsatımız var. Bir faturayı 6 aya böleceğiz ve bu süre boyunca size özel indirim...

Bu içerik ilk olarak A101’de bugün: iPhone’dan PlayStation 5’e! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...

Bu içerik ilk olarak Android 14 alacak Samsung, Xiaomi, OPPO, OnePlus ve Vivo modelleri! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Yarın TYT, ertesi gün AYT 2. kez sınavına gireceğim. Ve aklımda bazı sorular var bunları cevaplandırırsanız sevinirim. 1. Matematiği yapmasak...

Bu içerik ilk olarak Galaxy Z Fold 5’in tasarımı lansmana kısa bir süre kala ortaya çıktı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    e pinleri toplu ve ucuza tedarik edebilirmiyiz örnek vermek gerekirse 100 tane 5.5k vp 56.900 TL yada atıyorum 100 tane 8100uc 80.000 TL bunları...

Bu içerik ilk olarak Resmi Gazete’de yayında: Köprü ve otoyollar için bayram kararı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Bu içerik ilk olarak Bir devrin sonu: Google Domains kapanıyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    Laptopumda benchmark yaparken fark ettim. İşlemciyi 96 dereceye gelince yavaşlayacak şekilde ayarladım. Bir kaç kez 96 dereceye değince kendisine...
    Arkadaşlar merhaba PS 5'ime EA play alıp FIFA oynamak istiyorum fakat PS plus üyeliğim yok FIFA 23'ü tek oyunculu olarak oynamak istersem PS plus...

Bu içerik ilk olarak Daha çıkmadan yok sattı: Starfield, Steam Türkiye’ye damga vurdu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Arkadaşlar ben assetto corsada arkadan şarkı açınca oyuna girip araba ile gaza bastığım zaman müziğin sesi kısılıyor bunu nasıl düzeltirim

Bu içerik ilk olarak Mercedes bir ilke daha imza attı: ChatGPT artık arabalarda! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    boyum 1.60 ve 3-4k arası bir oyuncu koltuğu arıyorum rahat ve özellikleri fazla olursa iyi olabilir 2. el istemiyorum 0 olması daha iyi çok fazla...

Bu içerik ilk olarak Vivo, merakla beklenen X90s modelinin tasarımını paylaştı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    39.999 tl ye iki tane bilgisayar var. Acer nitro 5 ve msi katana 17. Acer nitro 5 rtx 4060 8 gb İ7 12. Nesil, msi ise rtx 4050 6 gb i7 12. Nesil...
    Merhaba arkadaşlar.Oyunu torrentden indirdim.Böyle bi hata alıyorum.kurarken bi sıkıntı çıkmadı.Ama oyuna girerken bu hatayı alıyorum yardımcı...
    Merhaba. Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Telefonum kapalıyken (uyku modunda) telefonum çaldığında şifreyi girmeden cevaplayamıyorum. Şifreyi...

Bu içerik ilk olarak Bitcoin düşüşte: Kripto para dünyasını neler bekliyor? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...

ben öğrenci olduğum için sürekli Chromedayım ve ortalama 7 saat alıyorum. Örneğin bugün şu şekilde 6 saat 20 dk + %13 şarj
    Selam. Bugün Teknosa'dan Casper Excalibur E27FHD-G monitor aldım 2. monitor olması için. Fakat bir şey fark ettim ki sitesindeki fotoğrafta 2HDMI...
    Excalibur G870 ile ofiste kullanılmak için. Üzerinde 1 adet internet girişi klavye fare için 2 tane Usb girişi monitör için bir adet hdmi girişi...

Bu içerik ilk olarak Oyuncular mutlu: Epic Games, bir seriyi komple ücretsiz veriyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Bu içerik ilk olarak TB2 alan 30 ülke sıraya girdi: Mini seyir füzesi Kemankeş, atış testini tamamladı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    arkadaşlar monitörüm 200hz kadar destekliyor ancak 60 hz in üstüne çıkartığımda çözünürlük bariz bi şekilde düşüyor ayarlardan çözünürlüğe...
    Rampage marka kulaklığımın mikrofonu, mikrofon ses düzeyini belli bir düzeyden yukarı çıkarınca sesi algılamıyor. Örneğin ses seviyesi %65 iken...
    Xiaomi redmi 8 telefonda telefonu kapatıp açınca rehberim normal görünüyor fakat bir daha baktığım zaman tamamen yok oluyor. Bu durumu nasıl...

Bu içerik ilk olarak Apple, iPhone kullanıcılarını kılıf ve koruyucu camlardan kurtaracak! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Merhaba arkadaşlar 2010 yılından kalma bilgisyarımı kullaniyordum fakat 1-2 yıl önce bozuldu ve sadece monitör ve kasasını kullanarak bilgisyar...

Discord Hakkında Kan Donduran İddialar: "Türkiye'de Paravan Şirket Kurdu, Kullanıcıların Ses Kayıtlarını, Ekran Görüntülerini Bile Devletle...
    Arkadaşlar merhaba. Witcher 3'e sistemim yeter mi? Ona göre almayı düşünüyordum da. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler :) Sistem...
    Herkese iyi günler arkadaşlar. 3000TL altında günlük kullanım için bir monitör aramaktayım. Biraz araştırma yaptım ama genel olarak pek bilgim...

Bu içerik ilk olarak Steam tasarımı baştan aşağıya değişti! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...

Bu içerik ilk olarak SSD’siz kimse kalmasın: Artık zorunlu oluyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...
    Valorant renk ayarı gibi ams catalyst nasıl yaparım

Bu içerik ilk olarak Otomobil plakaları değişiyor: Artık 100’e kadar gidecek! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Merhaba Arkadaşlar Bu başlıkta yurtdışından iphone getirirken önemli bir taktik ve avantajdan bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere Amerikadan getirilen...
    Benim PC Windows 10'du 11'e geçince Valorant'a girememeye başladım van 9003 hatası veriyor secure bot açtım yine de düzelmedi.

Undervolt işlemi uygulanmıştır. Bu videoda ise Asus ROG'un skorunu görüyoruz. Singlecore: 1119 Multicore: 4983 Undervolt ayarlarım:
    Merhabalar Gamepower marka bir kulaklığım var, kulaklığın mikrafon yeri çalışıyor fakat kulaklık yeri çalışmıyor bilgisayara linux kurduğumda...
    Samsung a13 mü vivo y16 mı, alacak kişi telefonda oyun oynamıyor iş için kullanıyor 1400 kişi falan var rehberde
    Google Chromecast 2022 HD'de Chrome yok ne yapmalıyım? Ürünü çok güzel diye yeni aldım ve 13.05.2023'te elime ulaştı. Farklı yollarla yükledim ama...
    şu an keydopa türkiye üzerinden erişemiyorum vpn ile denediğimde açılıyor site sizde de böyle bir şey oluyor mu? (2 farklı ağ ile denedim)

Bu içerik ilk olarak Twitter’ın başı yine dertte: Müzik yayıncılarından şaşırtan talep! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Chery, rekor kırıyor: 2 ayda pazarı ele geçirdi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak WhatsApp’ta yeni dönem: Video mesaj özelliği geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Profosyonel teknik bilgim var, evde düşük bütçe ile telefon alıp satmak , tamir etmek , hurda telefon toplamak vs bu tarz işler yapmak istiyorum...
    18k gibi bir bütçeyle itopyadan vs (oyun için) alınabilecek pc önerileriniz var mı?

Basim'in hikâyesini deneyimle. Basim, kabusa benzer şeyler gören yaman bir yankesici. 9. yüzyıl Bağdat'ının keşmekeşli sokaklarını arşınlarken...

Bu içerik ilk olarak Yetersiz bakiye uyarısına son: İstanbulkart için eksi bakiye dönemi başladı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Bende şu an bir menzil genişletici var xiaomi mi wifi router pro olması lazım ama onun da gücü kalmadı bir oda yana wifi çekemiyor. Bizim internet...
    Merhaba arkadaşlar, ben masaüstü bilgisayar toplayacağım. Sanırım internet üzerinden Türkiye'de belli başlı toplayan firmalar varmış. Bunlar...

Bu içerik ilk olarak Apple’dan müthiş yenilik: iPhone’lar 3D fotoğraf çekecek! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak ABD’de bir Türk! Monster Notebook, Amerika pazarına açılıyor adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Bu içerik ilk olarak ColorOS 13.1 güncellemesi alacak OPPO modelleri – Haziran 2023 adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Selamlar bu cihazlardan hangisi alinir benim için hafif olması gerekli cevap verirseniz sevinirim
    Merhaba cities skylines 2 çıkıyor beklenti nasıl sizce birde Türkçe dil seçeneği yine yok.

Bu içerik ilk olarak Samsung Galaxy Watch 6, çok sevilen Apple Watch özelliği ile geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    oyun içi shift+tab arayüzü olsun uygulama arayüzü olsun rezalet buldum xboxtan farkı kalmamış benim için steamin bi ağırlığı vardı arayüzü nası...
    Telefondan YouTube videosu izliyordum ekran bir anda pikselleri 5 saniye sonra telefon kapandı sonra geri açıldı şuanda sorunsuz kullanıyorum...

Bu içerik ilk olarak Space X’in uzaya fırlattığı yerli cep uydusu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...

Bu içerik ilk olarak Bütçe dostu Redmi Pad 2’nin teknik özellikleri belli oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Video izliyordum. Birden rastgele bir hesapta oturum açıldı. Hesabı hemen kaldırdım. Sizce neden olmuş olabilir? Not: Televizyon Android değil.
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri