Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Teknoloji Genel

Webmaster, Güncel teknoloji haberleri, yazılım, donanım, bilişim, yenilikler, teknik yardım, sorular/çözümler ve yeni gelişmelerin paylaşıldığı bölüm.

Bu içerik ilk olarak Galaxy Buds 3’ten Tab S9’a: Samsung’un tanıtacağı tüm cihazlar sızdı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Sonunda geliyor: iPadOS 17’den çok beklenen iki yenilik! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak Uygun fiyatlı Lamborghini Urus: Yeni Renault Rafale! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak iPad Pro ayağını denk alsın: İşte Samsung Galaxy Tab S9! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Sizce Django ileriye dönük bir framework mü? Şu an Django'da proje yapıyorum ve python yavaş bir dil. Web sitelerinin açılma hızına vs. Google...
    Saygı değer forum kullanıcıları ben ryzen 5 5600g işlemci almayı düşünüyorum bundan daha f/p işlemci varmı anakart b450 s2h olcak
    Bugün red mi 9 telefonuma funmax kendiliğinden yüklendi bu uygulama nedir virüslü mü guncelleminin bir parçası mı ?

Bu içerik ilk olarak Meta’ya yapay zeka tokadı: Şirket için tehlike çanları çalıyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Bu içerik ilk olarak Netflix’in sevilen dizisi final yapıyor: Başrolden açıklama geldi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Örneğin Raft oynyuyorum ve CPU 100 derece oluyor kapattıgımda ise normal sıcaklıgı 50 ye dusuyor bana 100 cok fazla gibi geldi ama bir sıkıntı...
    Yaklaşık 1 yıl sonra gta v açmaya çalıştım ancak başlangıçtaki polislerin siren sesi geldikten sonra oyun bir anda kapanıyor bir uyarı falan da...
    Merhaba. Önümüzdeki eylül ayında twitch üzerinden yayınlara başlamak istiyorum şuan elimdeki sistemide 2020 eylül ayında toplamıştım eski sayılmaz...
    Dostlarım elimde bir ımac var macOS High Sierra. 21.5-inch, işlemcisi 3,06GHz İntel Core 2 Duo, 4gb ram +2 ram slot desteği var. ekran kartı ise...
    Arkadaşla giriyoruz bir süre sonnra sesi gidip geliyor Discordd'an sonra oyunda donma yaşıyor sonra da oyundan atıyorum oynayamıyoruz belli başlı...
    merhaba tiktok hesabımda bazı videolarıma tanıtım yapabiliyorum bazılarına yapamıyorum bunun sebebi nedir biliyor musunuz

Bu içerik ilk olarak Instagram’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım? [2023 Güncel] adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Çıkan sorunları forumlarda arayıp, bulup, çözmekten zevk alırım. Linux'u deneyimlemek ne kazandırır (Bir yazılımcı açısından)? Geçmeyi düşündüğüm...

Bu içerik ilk olarak Ekran çizilmelerine son: Apple düğmeye bastı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...
    Gigabyte H55M-S2H Ankart Intel Core i5 650 işlemciye NVIDIA GeForce GT 730 4 GB DDR3 Ekran kartı uyumlu mudur? PSU:300W

Bu içerik ilk olarak Sabah uyanmakta güçlük çekenler için en iyi alarm uygulamaları adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

İnstagram Not Kısmı Gözükmüyor Sorunu Nasıl Çözülür? İnstagram, yeni ve eğlenceli özellikler ekleyerek kendini geliştirmeye devam ediyor. 9...
    Wp Tek Seferlik Foto Kaydetme Wp tek seferlik foto kaydetmek için aşağıdaki 4 yöntemi deneyebilirsiniz Whatsapp’ta tek seferlik olarak alınan...

Bu içerik ilk olarak Microsoft’a tarihi DDoS saldırısı! Kullanıcılar tehlikede mi? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Asus Prime B550M-K AM4 Soket Anakart Sapphire Pulse Radeon RX 6600 Gaming 8GB Apacer Panther 16GB (2x8) 3200 MHz DDR4 Ram (total 32 gb kullanacam)...
    Dostlarım elime geçen günlerde bir bilgisayar geçti. Lenovo marka ideacentre a310 modeli. bunu 2. elden satmak istiyorum çünkü özellikleri oldukça...
    Merhabalar 2-3 gün once Monster A5 V16.7.3 laptop aldim sadece cs go oynuyorum fps 300leri görsede takılmalar oluyor yani oyunda akıcılık hissini...
    merhabalar. elektronik ve yazılım konusunda bilgim %0.1 seviyesinde olarak bir hayal kurmaya başladık. Hayalimiz 2 yatay 2 dikey açılan perdeyi...

Bu içerik ilk olarak TikTok mavi tik nasıl alınır? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bilgisayarımda bluetooth var ama hiçbir cihazla eşleşmiyor . Bu Bluetooth dongle alsam sorun olur mu? kulaklık ve telefon aynı anda...
    Merhaba arkadaşlar, 3 ay önce Vodafone'dan A13 G80 aldım ve bugün içinde 32 bit Android olduğunu öğrenince kahroldum sizce A13'ümü ilandaki Redmi...

Bu içerik ilk olarak Bir iPhone bu filmi nasıl çekiyor? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...

Bu içerik ilk olarak Apple’ın en büyük ortağı artık elektrikli araba üretecek! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Gördüğüm kadarıyla playlistleri çok tutan insanlar parayla anlaşma yapıp parayı verenin şarkısını en üste ekliyor tabi ki ben parayla iş yapmıcam...
    Merhaba arkadaşlar ben şimdi yeni bilgisayar aldım ama nasıl driver kurulur hiç bilmiyorum internette de bulamadım yardımcı olursanız çok...
    iPhone SE2 kaç yılına kadar götürür? 128 GB'lık modeli. Cevap veren herkese teşekürler

Bu içerik ilk olarak Fotoğrafı animeye çevirme nasıl yapılır? [2023] adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak Android katili olacak: iPhone 15 Pro özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak UGREEN 200W adaptör inceleme! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
    Casper telefonum açılmıyor. Ust ses acma ve acma kapamaya uzun basinca boot ffbm yaziyir ilerlemiyor. Bana ne önerirsiniz

Bu içerik ilk olarak Cüzdanları hazırlayın: Steam yaz indirimleri tarihi belli oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Merhaba. Linkini vereceğim bilgisayarlardan hangisini önerirsiniz? Yada bu özelliklerde başka marka model de olabilir. 38 bin tl ye kadar...
    Erdoğan'dan sonra bu 3 isimden biri yerine gelecektir. Not:Yerine gelecek kişi bellidir.Ama siz yinede ankete katılın :)
    PS3 kolum dün pc ye bağladığımda çalışıyordu ertesi sabah kolu pc ye taktığımda pc kolu hoparlör olarak algılıyor youtubedaki bütün videoları...

Çevirmen: Sheqo Türkçe Yamayı İndirmek İçin Tıkla Virüs Total Sonucu Tıkla

Bu içerik ilk olarak Öldü sanılıyordu: Ünlü milyarder yaşıyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    Arkadaşlar belirttiğim gibi iki sistemden hangisini almalıyım?
    Bildiğiniz güvenilir kaliteli derisi hemen soyulmayan 7.1 RGB kulaklıklar var mı? Bütçem en fazla 780 TL.
    NVIDIA kontrol panelinde DSR yok. Sorun ne bilen var mı?
    merhaba bilgisayarım kendi kendini yeniden başlatıyordu bende bu sorunu microsofta yazdım ve olay günlüğü dosyalarını evtx şeklinde attım onlar da...
    Python ile Kivy üzerinden android bir curling (bir spor dalı) öğrenim uygulaması yapmak istiyorum. Başlangıç seviye python bilgim var başka dile...
    Merhaba, iPhone'umdaki verileri bilgisayarıma kaydettim. Ardından telefondaki fotoğrafları sildim. Bilgisayarımda bulunan yedeği taşınabilir...
    Ben ilk Rdr 2 yüklerken ve oyunu kurarken herzaman Türkçe dil seçenegini seçmiştim ama bana hepsi inglizce geldi ve bunu nasıl degiştiricegimi...

Bu içerik ilk olarak Bilgisayardan Ses Gelmiyor Sorunu Nasıl Çözülür? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Dün sınavdan sonra okuldan çıktık yedik içtik gezdik tozduk derken benim mesane zilleri çaldı. Arkadaşlarla bu bahaneyle hemen bi dükkana girdik...
    Steam hesabım herhangi bir FACEIT hesabına bağlı olmamasına rağmen, bu hatayı alıyorum. Yardımcı olacak varsa sevinirim.
    Apple, iPhone 14 Pro ve Pro Max'in kamera yeteneklerine vurgu yapan ve Kapalıçarşı'da geçen özel bir reklam filmi yayınladı. Bu içerik ilk olarak...
    Merhaba ankara civari ps4 kolunun şarj soketi bozuk ankara içi hangi ps4 tamircisi güvenilir Beypazarından gelcem yani bir de hızlı yapılmalı...
    Anakart Adı Samsung NP300E5C-S0BTR Notebook işlemci değiştirmeyi düşünüyorum hangi işlemciyi destekler?

Bu içerik ilk olarak iPhone 15 Pro’nun ikizi: Nothing Phone 2 geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak Gülmeye ihtiyacım var: Arkadaşlarınızla izleyebileceğiniz en iyi komedi filmleri! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak GTA 6 hakkında tüm bildiklerimiz! Ne zaman çıkacak? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Socio Dump Türkiye'nin En Uygun Fiyatlı SMM Paneli Socio Dump Hizmetinizde Özgür Sipariş 7/24 sipariş oluşturup istediğiniz hesaba takipçi...
    Merhaba arkadaşlar, Ryzen 5 5500 işlemciye sahibim, cod - r6 - last of us- vb. oyunlarda işlemcim sürekli %5'i geçmiyor bunun sebebi ne olabilir...
    Video bu kankalar selam ben Samsung S21 kullanıyorum aynı zamanda wm8 pro k2 yaka mikrofonu kullanıyorum fakat bu iksini beraber kayıt ederken...

Bu içerik ilk olarak Android ile dalga geçerken yıllar sonra aynısını yapmak: Apple iOS 17! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Bir adet tişört almayı düşündüm, fakat internette site hakkında fazla yorum bulamadım. Buradan alışveriş yapan varsa bana yardımcı olabilir mi...
    Bazı Oyunları açtığım an anında kapanıyor. Hitman 3, Counter Strike: Global Offensive ve Payday 2 de kapanıyor. internette sorunu arattım ama...

WordPress tabanlı kişisel bir blog sitesi yaptım, sizce nasıl olmuş? eksik ya da fazlalıkları nelerdir? Teşekkürler. Mehmet.NET - Teknoloji...

Bu içerik ilk olarak YKS 2023 tamamlandı: Sosyal medya sallandı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...

Bu içerik ilk olarak Yerli helikopter T-925 ateş hattına hazır! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    Merhaba. Yeni bilgisayarımda Valorant oynarken bir anda oyundan atıldım ve internete baktım ama internete bağlanamıyordum. Görüntüsünü atamıyorum...
    TYT mi? AYT mi kolaydı? Bana göre TYT kolaydı ama AYT zordu.

Bu içerik ilk olarak Göz bozukluklarına son: Telefon ekranları gözümüze zarar veremeyecek! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    https://*********************/konular/sok-haber-buyuk-saldiri.818675/
    Mesaj otomatik birleştirildi: 12 dakika önce
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri