Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Teknoloji Genel

Webmaster, Güncel teknoloji haberleri, yazılım, donanım, bilişim, yenilikler, teknik yardım, sorular/çözümler ve yeni gelişmelerin paylaşıldığı bölüm.
    Arkadaşlar herkese merhaba, ben 8 Haziran'da (12 Haziran'da elime ulaştı) gamingen TR'den MARANELLO-6700XT / INTEL I5-12400F/ ASUS Radeon RX 6700...

Gomax 300mbps Access Point Wi-fi Repeater Kablosuz Sinyal Güçlendirici Fiyatı, Yorumları - Trendyol Gomax 300mbps Access Point Wi-fi Repeater...

Bu içerik ilk olarak Ne kadar dikkatlisin; Bunlardan hangisinin oyun hangisinin gerçek olduğunu bilebilir misin? adresinde yayınlandı Teknoloji...
    %30 İndirimli vp satılıyor kampanya kısa süre geçerliymiş ben aldım sorun yaşamadım belki işinize yarar iyi forumlar. riotpazari.com
    Güzel hikayeli oyun önersenize

Bu içerik ilk olarak Apple’dan arabalardan anlamayanlar için müthiş özellik! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...

Bu içerik ilk olarak Steam’de Next Fest etkinliği başladı: Yüzlerce oyunu ücretsiz deneyin! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Sony’den aynasız fotoğraf makinesi atağı! Dört yeni model geliyor adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Yakın zamanlarda bir hyper casual oyun programladım. Oyuna reklam vermeyi düşünüyorum. Ama tutar mı tutmaz mı emin değilim. Oyuna bakabilir...

İyi bir emülatör önerir misiniz?
    Rtx 3070 dualım var ve Arkda; 72-79 derece arası alıyorum,arkada google açınca da 81 dereceye çıkıyor normal mi yoksa çok mudur?
    Yurtdışından alacağım Msi gf63 i5 11.nesil rtx 3050 mi daha iyi acer aspire 7 i5 12.nesil rtx 3050 ti mı ramleri aynı msi 17k acer 13500
    ASUS PG27AQDM OLED monitörde yazılım üzerinden OverDrive ASCR gibi özellikleri aktif edemiyorum hiçbir modda. Monitörüm DP 1.4 ile bağlı USB...
    Gigabyte H55M-S2H Ankart Intel Core i5 650 işlemciye NVIDIA GeForce GT 1030 Ekran kartı takılır mı? darboğaz yapar mı? (PSU:300W) Mesaj otomatik...
    İtalyan kuzenim 2 tane iPhone getirmesini isteyecektik ama 3 yılda 1 yazıyor sanırım yürürlükte çifte vatandaş olması bu durumu değiştirir mi...
    Arkadaşlar selamlar. Sık elektrik kesintileri yaşıyorum ve bir UPS almaya karar verdim ancak öğrenciyim ve bütçem kısıtlı. Sisteme uygun ve ucuz...

Bu içerik ilk olarak 13.999 TL’ye fiyat performans hazır sistem incelemesi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Arkadaşlar yeni bir sistem aldım sizce nasıl artı ve eksilerini yazabilir misiniz? İşlemci Intel Core i5 12400F 4.40GHz 18MB Önbellek 6 Çekirdek...

Elime almayı düşündüğüm 2 sistem var hangisini almalıyım 1. Zeiron Rx90 Pro I5-3470 16GB 256GB+1TB Gtx1650 23.8" 165Hz Curved Oyuncu Masaüstü...

Bu içerik ilk olarak Xbox Game Pass aboneleri mutlu: 2 bin TL’lik oyunlar geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    arkadaşlar normal bi şekilde fotoğraf çekiyorum ön kameradan galeriye girince normal oluyo ama işleniyor yazısından sonra fotonun üstünde yeşil...

Bu içerik ilk olarak Apple’dan heyecanlandıran otomobil hamlesi! İşte ilginç patent adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Arkadaşlar holterin bağlantısı yanlışlıkla çıktı ötmeye basladı saati filan kaydettim doktora söylemek için başka birşey olabilir mi devam edermi yani

Bu içerik ilk olarak Serinin ortancası: iPhone 15 Plus özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Dikkat çeken donanıma sahip Honor 90 Lite Avrupa’ya geliyor: Fiyatı belli oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Bilgisayarıma eski bir kulaklık taktım çalışmadı çıkarttım bir süre normal kullanmaya devam ettim sonrasında birkaç dakika bilgisayarı bırakıp...

Bu içerik ilk olarak Monster Notebook’ta karne hediyesi kampanyaları başladı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak Xiaomi, şeffaf ekranlı telefonlara göz kırpıyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    RX470 8gb ekran kartıma AMD sürücüsünü kuramıyorum. Kurabildiğim zamanlarda da kısa bir süre sonra tekrar hata veriyor ve driver kurulmamış gibi...

Bu içerik ilk olarak Türkiye’nin oyun alanındaki en büyük kuluçka merkezleri GamesUP çatısı altında birleşti adresinde yayınlandı Teknoloji...
    arakdaşlar lütfen yardım edin oyundayken aniden mavi ekran alıyorum oyun zevkimin içine ediyor lütfen yardımcı olun.WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR...
    pubg mobileyi 1024x768 kullanmak istiyorum monitör ayarınıda yaptım gameloop ayarını da yaptım yine olmadı tam ekran yardımcı olurmusunuz

Bu içerik ilk olarak Manuel sevenler üzgün: Volkswagen sadece otomatik şanzımana yöneliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Yeni asgari ücret ile satın alabileceğiniz telefonlar! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Araştırdım fakat yapamadım maalesef , babam aile bilgisayarından ve televizyondan uygunsuz yerlere giriyor. Kız kardeşim henüz 9 yaşında ve...
    Telefonu daha çok YouTube üzerinde video ve Netflix üzerinden film izlemek için kullanacağım. Ayrıca Clash Of Clans tarzında oyunlar oynamak için...
    Merhaba arkadaşlar, Bir ihale kapsamında firma Dahua 32 GB DDR4 3200 ve SSD teklif etmiş. Tabii fiyat ucuz olması lazım ya... Nedir, ne değildir...
    Holter ne kadar aralıklarla öter ve bu aralıklar kişiden kişiye değişirmi

Bu içerik ilk olarak iPhone 14 Pro Max görünümlü iPhone 15: Bir özellik daha standart modelde! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Arkadaslar telefonum Samsung Galaxy A9 PUBG'da 30 FPS veriyo Kalabalık yerlerde vb. falan kasar mı?
    Merhabalar, Başıma gelen bir olayı anlatmak, diğer arkadaşları uyarmak ve benzer olay yaşayan arkadaşlar var ise, nasıl çözdüklerini sormak...

Bu içerik ilk olarak Türkiye üretime başladı: 2 MMU KAAN yolda! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...

Bu içerik ilk olarak TikTok’ta kara para aklama operasyonu! 1,2 milyar TL yakalandı adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Bilgisayarı yükseltmek istiyorum kendime ram alacağım hangi RAM ile uyum sağlar link atarmısınız 1 yada 2 GB RAM olsun.

***Araştırma Linki*** https://baskentpsychology.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_dcC11ObbZtIyZPE
    Merhabalar, yaklaşık 2.5 sene önce çok memnun olarak kullandığım bu telefonu almıştım. Yeni telefon aldığım için bilgilerimi yedekleyip telefonu...

merhaba sevgilinizin telefonuna https://play.google.com...=com.ailem.nerede&hl=tr bu uygulamayı kurun kullanıcı adı şifre oluşturun...

Bu içerik ilk olarak WhatsApp’ta bir devir kapandı: Artık herkesi arayamayacaksınız! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Merhaba 3 yıldır baktığım dişi muhabbet kuşuma eş aldık anlaşıyorlar iyi hoş ama dişi olan aşırı halsizleşmeye başladı.Tunekte dahi duramıyor...
    Merhabalar ben yakın zamanda ps5 almaya karar verdim ama bildiğiniz gibi fiyatlar pek uygun değil.Bunun için bende yurtdışından getirtmeyi...

Bu içerik ilk olarak Meta: Yeni yapay zekamız yayınlanamayacak kadar tehlikeli! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak Gerçek ChatGPT deneyimi: Opera One yayınlandı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, işçiler, işverenler ve sendikalar arasında süren görüşmeler nihayet karara bağlandı. Asgari Ücret Tespit...
    arkadşlar laptopum var benim arkası açılmamış ama vidası yalama olmuş arkasını açmadık ama hiç garantisi bittimi bilmiyorum ama ram yükseltemk...
    Arkadaşlar merhaba daha önceden bilgisayarıma indirdiğim ve sorunsuz bir şekilde çalışan oyunu tekrardan indirdim fakat şu an düzgün bir şekilde...

Arkadaşlar sizce aradaki fiyat farkına değer mi? ASUS TUF GAMING A15 FA507NV-LP038 AMD RYZEN 7-7735HS 16GB 512GB SSD 8GB RTX4060 15.6 Asus...

Bu içerik ilk olarak 6.500 TL’ye telefon alırsan ne olur? Realme C55 inceleme! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak Yeni asgari ücret açıklandı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
    Geçen yıl bilgisayarımı sıfırladım sonra tekrar açmaya çalıştım ama açılmadı. Pc güç alıyor fanlar falan çalışıyor ama görüntü yok. (Monitörde...
    Hızlı teknolojik gelişmeler ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte, e-ticaret dünya genelindeki en önemli ekonomik sektörlerden biri haline...
    yakın zamanda bir termal macun alacağım (https://www.amazon.com.tr/Termal-Gr.../B011F7W3LU/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UT) bu yüzden işlemcinin...

Bu içerik ilk olarak One UI 6.0 güncellemesi alamayacak Samsung modelleri adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Selamünaleyküm arkadaşlar, Microsoft'un sitesinden indirip kurduğum Win 10'u etkinleştirmek istiyorum. İnternette 80-150 TL bandında satış...

Bu içerik ilk olarak Galaxy Z Fold 5 için sevindiren fiyat gelişmesi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

bir termal macun alacağım fakat hangisi alayım karar veremedim bunu buldum alınırmı? Thermal Grizzly Kryonaut TG-K-001-RS Macun Fiyatları...

Rekabet Kurulu Google'ın ekonomik bütünlüğün çevrim içi görüntülü reklamcılık ve reklam teknolojileri hizmetleri faaliyetlerine ilişkin olarak...

Bu içerik ilk olarak iPhone 15 serisi ne kadar olacak? Türkiye fiyatını hesapladık! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Bu içerik ilk olarak Liste karışık: Steam’de en çok satan oyunlar belli oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Merhabalar.Sorunum şu televizyon ve pc internete kabloyla bağlanabiliyorken telefonlarımız wifiyi görmüyor.Apartmandaki tüm wifiler gözüküyor...
    Ssd klonlama yapacağım Hdd c ve d bölümü var Klonlamada d bölümüde ssdye geçermi Kullandığım program casper 10.989

Bu içerik ilk olarak Şaşıracaksınız! Yabancı sanılan Türk markaları adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak Elon Musk kararlı: Neuralink’in ilk insan deneyi için tarih açıklaması! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Xiaomi 13T için geri sayım: IMEI veri tabanında göründü! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    . Merhaba önümüzdeki günlerde genellikle oyun için bir laptop almak istiyorum. Fps tarzı oyunları daha çok oynuyorum ama yeni dediğimiz oyunları...

Bu içerik ilk olarak Zam gelmeden: Yıllık Xbox/PC Game Pass aboneliği nasıl yapılır? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri