Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Teknoloji Genel

Webmaster, Güncel teknoloji haberleri, yazılım, donanım, bilişim, yenilikler, teknik yardım, sorular/çözümler ve yeni gelişmelerin paylaşıldığı bölüm.
    Gta Sa oynuyorum hiçbir sorun çıkmadı şimdiye kadar fakat bir görev var yapmadan önce akciğer kapasitesini arttırmamız lazım fakat cj dalış...
    Merhaba Ben Bilgisayar Alacağım Oyun Sever Bir İnsanım Lenovo Z50 70 Laptopum var Onunla Oyun Oynayamıyorum Çok Isınıyor ve kasıyor Fazla Oyunda...
    Merhaba bu cihazlardan hangisi alinir oyun oynamam bundan önce se2 vs xr konuşu açmıştım burdaki asil sorum ios olan mi daha iyidir Andoid mi

Bu içerik ilk olarak Nothing Phone 2 nasıl olacak? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bu içerik ilk olarak MacBook için yeni bir rakip doğuyor: Google Chromebook X adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak iOS 17 Beta 2 yayınlandı! İşte yenilikler adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    Casper g1 plus acilmiyor. Telefoncu olmuyor anakarti arizali gel al ddi. Sizce ne yapmaliyim? Bu telefon cop mu yani?
    Arkadaşlar Merhaba, Spotifyda şarkı kodu var biliyorsunuz bilekliklere falan basılıyor. Ben bu şarkı kodunu özelleştirmek istiyorum yani o kodda...

Bu içerik ilk olarak Microsoft Edge, diğer tarayıcılarda olmayan bir özellik alıyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    10 k ya monitörsüz bir pc toplar misiniz nolur karne hediyesi olarak çok lazım
    Arkadaşlar maksimum 49.000 liralık bir sistem alacağım (sıvı soğutmalı). Ben birkaç sistem buldum güzel mi değil mi yorumlarsaniz sevinirim. Sizin...

Bu içerik ilk olarak Birileri bizi izliyor: En çok güvenlik kamerasına sahip şehirler! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Nintendo switch'e e-shop üzerinden oyun almak istiyorum ininal kart ile alsam sıkıntı olur mu
    Selam, Valorant'ta çözünürlük en yüksekte diye çok düşük FPS alıyorum. Başka bir seçenek gözükmüyor, nasıl düzeltebilirim?

Bu içerik ilk olarak Öğrenciye vergi indirimi gelirse fiyatlar ne olacak? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak Tarihe tanıklık ediyoruz: İlk VisionOS Beta yayınlandı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    2 çekirdek cpu seçtim ram i 2048 mb (2gb) seçtim çözünürlüğü en düşük olanını seçtim pubg mobile veya pubgmobile lite da kaç fps alırım. Mesaj...

Bu içerik ilk olarak Xiaomi’den kötü haber: Yaklaşan MIUI sürümü iptal edildi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Türkçe Yamayı İndirmek İçin Tıkla Virüs Total Sonucu Tıkla Belgelerim'e girerek My Games\Runic Games\Torchlight 2\mods içine indirdiğiniz...
    Selam dostlar https://youtube.com/@Stragon2x. Adlı bir kanalım var bazen futbol içerikleri bazen de rastgele hoşuma giden içerikler...

Merhaba arkadaşlar Gigabyte A520M K AM4 DDR4 anakart alacağım fakat anakartta 8 pin 12V ATX girişi var benim güç kaynağımda ise 4 pin çıkış var...

Bu içerik ilk olarak Teknoloji sektörünün bakan yardımcıları belli oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    selam beni pc valoyu kaldırıyor arkadasımdada aynısı var o rahat oynuyor ancak ben 6fps sabit alıyorum nasıl düzeltebilirim

Bu içerik ilk olarak Milyarder kavgası: Zuckerberg, Elon Musk’ın kafes dövüşü teklifini kabul etti! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak NASA, gönüllüleri seçti: Mars’ta yaşam denemesi için son 3 gün! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Herkese selam arkadaslar youtube shorts videolarim 0 izleniyor genel olarak youtube algoritmasini biliyorum ama iradesizlikten vs kanallarimi tam...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, kara ve demir yolları ile denizcilik ve havacılık sektörlerinde elektronik haberleşme temelli teknolojilerin...
    Merhaba, karşı tarafa sesim gitmiyor fakat karşı tarafın sesi bana geliyor. Xiaomi Watch S1
    i7 3770 İçin ekran kartı arayışı içindeyim. Sistemin PCI Ekspres 3.0 olduğuna göre, 4.0 desdekli RX 6500 mi yoksa GTX 1650s veya 1660Tİ gibi...

Bu içerik ilk olarak Akıllı telefonları şahlandıracak teknoloji tanıtıldı: Daha hızlısı yok! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Windows 7 Kullanıyorum İntel Centrino n6235 wifi kartım var bunun sürücüsünü intelin sitesinde bulamadım nerden edinebilirim
    Beyler bu grafk modunun bedava indirme gibi bi yolu yok mudur ya? Aylık abonelik şeklinde veriyorlarmış 7 Euro. Tele de değil

Bu içerik ilk olarak Xbox’tan bir zam daha: Bu sefer konsollara! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...

Bu içerik ilk olarak macOS Ventura 13.4.1 yayınlandı: İşte yenilikler! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    İyi kötü eleştirebiliriniz. İlk defa yaptım.

Bu içerik ilk olarak iOS 16.5.1 ve iPadOS 16.5.1 yayınlandı: Peki neler geldi? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Merhabalar.Son zamanlarda google chrome çok kasmaya başladı ve arayüzü bana çok klasik ve biraz kötü geldi.Bende eskiden kullandığım fakat şimdi...

Bu içerik ilk olarak Nothing Phone (2) için geri sayım: Fiyatı ve özellikleri belli oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Fiyat performans canavarı Vivo V29’un teknik özellikleri belli oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Öğrenciler buraya: Apple’ın size bir sürprizi var! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Selam, garip bir şekilde arada bilgisayarıma format atıp farklı bir işletim sistemi kuruyorum. Bu durum genelde 5 ayda bir oluyor ve o günde bugün...
    Merhaba, 1.5-2 yıldan sonra ilk kez Excalibur g780 laptopumda termal macun değişimi yapacağım. Yaparken nelere dikkat etmem gerekiyor? Statik...
    Max. 1000 TL alınabilecek en iyi klavye tavsiyesi alabilir miyim?
    Merhaba arkadaşlar yakın zamanda bir sistem alacağım normalde itopyadan alacaktım ama babamın bir arkadaşı satıyormuş 11k ya ekleyeceğim sistemi...

Bu içerik ilk olarak Apple Pencil rakibi: Google’dan dijital kalem ve klavye hamlesi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    abiler selamun aleykum ben youtube konusunda az bucuk bilgiye sahip bir arkadasinizim iradesizlikten vs kanallarimi ilerlettim ama yeterli...
    Merhaba herkese iyi forumlar. Başlıkta da belirttiğim gibi Asus TUF GAMİNG GT301 bilgisayar kasam ve İntel i5 12400f işlemcim var bütçe sıkıntım...
    Monster laptop alacagim butcem tam 25K daha arttıramam.

Bu içerik ilk olarak 100 adet HÜRJET üretilecek: Motor siparişleri verildi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Bu iki cihaz arasında kaldım arada yaklaşık 2000TL kadar bir fark var sizce fiyat farkına değer mi? Hangisini önerirsiniz şimdiden teşekkürler.
    Merhabalar bilgisayarımda Windows 11 pro kurdurmuştum bilgisayarcı ya bugün Windows etkileştir yazısı geldi ekrana etkinleştirme den kullansam bir...

Bu içerik ilk olarak Fahiş fiyatlarla ilgili beklenen düzenlemeler geldi: Ticaret Bakanlığı açıkladı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Bitcoin aylar sonra zirvede! İşte kripto paralarda son durum adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Ben dün patırtıdan bayan sandalet sipariş verdim. Ödemesini de karttan yaptım. Para çekildi ama siparişlerim bölümünde hiçbir şekilde gözükmüyor...

Bu içerik ilk olarak iPhone 15 Pro gücüyle Galaxy S23’e toz yutturabilir! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    https://www.hepsiburada.com/skdar-letiim-bt760-kablosuz-bluetooth-50-grlt-azaltici-kulak-st-kulaklik-p-HBCV00001DKGR6?magaza=HAS+ALFA+ELEKTRON%c4%b...

Bu içerik ilk olarak PS Plus sürprizli yeni PlayStation 5 geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...

Geçen hafta cfg için uğraştım oyunu tamamen sildim güncellemeleri yaptım fakat hâlâ files klasörünün içi boş. Yardım edebilir misiniz.

LENOVO IP Gaming 3 15ARH7 AMD Ryzen 5-6600H 16GB 512GB SSD RTX3050Ti 4GB 15.6" FHD 120hz DOS 82SB00FSTX Fiyatı, Yorumları - Trendyol LENOVO IP...

Bu içerik ilk olarak Açıklama geldi: Xbox Game Pass’e zam geliyor! İşte yeni fiyatlar adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Yazılım,grafik tasarım ve çoğu oynadığımız popüler oyunları açabilecek 25 bin civarı bilgisayar önerir misiniz hocam?

Bu içerik ilk olarak Nothing Phone (2) fiyatı sızdı! iPhone 14’le yarışıyor adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Pc kötü olduğundan Pes 2017 indirmek istedim. PES 2017 nin steam keyini nereden bulabilirim?

Bu içerik ilk olarak Ben olsam hangi telefonu alırdım? 5.000-10.000 TL telefon listesi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Arkadaşlar 14 haziran ve bugün whatsapıma +84 ve +1(343) alan kodlu numaralardan mesaj geldi. ilkinde "Merhaba benimle konuşa bilirmisin "...
    Toslada arkadaş davet et etkinliğinden 2 hesapta 700 tl param var ancak alışveriş bakiyesi olduğu için çekemiyorum. (Sadece kart harcamaları ve...

Bu içerik ilk olarak Neredeyse bedava: Redmi Note 12R özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Arkadaşlar merhaba. Ben kendi bilgisayarımdan Tomb Raider'i belli bir yere kadar oynamıştım. Ve şimdi GeForce NOW almayı düşünüyordum. GeForce...
    Bir ay sonra PlayStation 5 alacağım FIFA 23 PlayStation Store’da %75 indirime girmiş 800 TL’den 200 tl ye inmiş hazır bu fırsat gelmişken alayım...

Bu içerik ilk olarak Amazon Prime Gaming, 450 TL’lik oyunları bedava veriyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    oyun içinde hareketlerim 3sn sonra oyuna işleniyor oynamama büyük ölçüde engel oluyor hem mouse hemde klavye hareketlerimde oluyor bu bilen varsa...

Bu içerik ilk olarak Togg şarj istasyonu Trugo’da son durum ne? İşte istasyon sayısı adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Arkadaşlar herkese selam, Yeni bir sistem toplayacağım ekran kartım ikinci el olacak, rtx 3060 Ti veya 3070 olarak düşünüyorum. Ancak anakartta...

Bu içerik ilk olarak Sanki kitap yazacağız: Twitter, tweet sınırını yine yükseltti! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri