Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Teknoloji Genel

Webmaster, Güncel teknoloji haberleri, yazılım, donanım, bilişim, yenilikler, teknik yardım, sorular/çözümler ve yeni gelişmelerin paylaşıldığı bölüm.
    Ducky one 3 sf mi almalıyım ducky one 3 Tkl mi sf modelinde f1 gibi tuşlar yok sıkıntı çıkarır mı bana Ducky one sf(cherry mx) Ducky one tkl...

Bu içerik ilk olarak Android 14 tabanlı ColorOS 14 alacak OPPO modelleri! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Elimde PS4 Slim var ve HDD'si artık yetersiz ve yavaş gelmeye başladı. Dahili HDDyi SSD ile değiştirmeyi düşünüyorum PS4 Slim için SSD öneriniz...

Bu içerik ilk olarak Dünyaca ünlü oyun fuarı E3, önümüzdeki iki yıl da yok! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...

Bu içerik ilk olarak En hızlı Android amiral gemisi belli oldu adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...

Bu içerik ilk olarak Küçük ama güçlü: Asus Zenfone 10’un özellikleri belli oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak iOS 17 Beta 2’de bir yenilik daha gün yüzüne çıktı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...

Bu içerik ilk olarak Uygun fiyatlı Vivo Y36 4G tanıtıldı: Özellikleri ve fiyatı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak Şükür kavuşturana: Spotify masaüstü yıllar sonra güncelleme alacak! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Macbook Pro 2012 9.1 kullanıyorum. USB Bellek taktığım zaman belleği sil diyip APFS formatında biçimlendirmek istediğim zaman ise; *Diskin...
    Geçen ay aldığım ikinci el iPhone 7 Plus bugün sanırım bozuldu şarjdan çıkardıktan sonra restore hatası verdiği günlerdir güncellemediğim için...
    Dostlar bir mekanik klavyeye ihtiyacım var. Blue switch istiyorum ancak red switch olsa da olabilir. Bu bir kenara görünüş bir tık önemli...
    Futurama benzeri ana karakterin gelecekte uyandığı, çizimlerinin de çok eski olmadığı bir anime var mıdır?
    Laptopuma temizlik ve termal macun değişimi yaptırmak istiyoum garanti süresinde ücretsiz yaptırabilir miyim?
    Mevcut telefonumda WhatsApp açıktı ve aktif olarak kullanıyordum, birkaç dakika önce de kullandım, yeni bir cihaza geçiş vs. durumu da yok ama...
    Test Olarak Valorant Fortnite testi yaptım değerlere baktığımda %30 ekran kartı %100 işlemci kullanıyor ve drop yiyorum nvidia denetim masasından...

Bu içerik ilk olarak Artık masum değil: Alev silahlı robot köpek satışa çıktı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Başlıkta yazdığım şeyi nasıl yaparım, bir rehber varsa atabilir misiniz? Veya benim için yapar mısınız? Diep.io adlı siteyi tamamen bir oyuna...

Merhaba, az önce meraktan çin amazonuna girdim. Sonra fırsatlardan bir laptop gördüm ve fiyatını TL'ye çevirmek istedim. Daha sonrasında Türkiye...

4070lı bir sistem almak istiyorum,İtopyada böyle bir sistem gördüm alınır mı yoksa bu fiyata daha iyisi var mıdır? JAHREIN-DEIMOS/Intel Core i5...
    Bugün kafedeyken ordaki bir kediyi seviyodum elime pati attı tırnağı çok az battı kanama falan olmadı gözle görülmiycek kadar küçük derim soyulmuş...

Bu içerik ilk olarak Sony rest çekti: Yeni Call of Duty’ler PlayStation’a gelmeyecek mi? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Samsung’un yeni akıllı telefon modeli Galaxy M34 ile ilgili detaylar sızdırıldı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Titanik’i görmek isteyen turistler hayatını kaybetti! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...

Bu içerik ilk olarak Intel’in ekran kartlarının ömrü kısa sürdü! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...
    Merhaba bilgisayarımın özellikleri şunlar: Ekran kartı: Asus R7 265 256BİT 2GB İşlemci: İ7 4790 Anakart: Casper H81 Psu:500watt Depolama:120 GB...

Bu içerik ilk olarak Wise, Türkiye’deki kullanıcılara para gönderme kısıtlaması getirdi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Cihazın çok uygun bir fiyatı var RAM'i falan arttırılabiliyor ama bu arttırma oyun performansını etkiler mi? Batarya vb. şeyleri çabuk bozuluyor mu?
    Çok araştırmadım ama internette iyi termal macun ararken ID Cooling TG15 termal macun sipariş ettim. Kullananlar varsa veya alttaki linkten...
    Öncelikle merhaba 2 gün önce SteelSeries QCK+ Large 40x30 mousepad aldım fakat mouse mousepadimin üstünde istedigim gibi kaymıyor sebebi ne...
    UNO kartları normal kağıttan nasıl sağlam oluyor veya başka birşeyden mi yapılıyor?
    Bilen varsa fotoğrafını atabilir mi?

Bu içerik ilk olarak OnePlus’ın katlanabilir ekranlı telefon modeli hakkında bildiğimiz her şey! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Çentiksiz iPhone için geri sayım başladı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    GIGABYTE GeForce RTX 4070 EAGLE OC 12GB GDDR6X DLSS 3 192Bit NVIDIA Ekran Kartı alınır mı alıcam büyük ihtimal bu ekran kartına en uygun işlemci...
    Gıgabyte aorus nasıl bir bilgisayar? Bu marka hangi markaya eşdeğer? Almaya değer mi?
    Eksiden oynadığım oyunlarda kasma yapınca bilgisayarımın özelliklerine bakmaya kara verdim ve baktığımda ise 8,00 gb (kullanılabilir 3,99gb) böyle...

Merhaba arkadaşlar ben Yüksel Zor. Namı diğer Neptün Yüksel. Bugün sizlere gizlilik ilgili bir yazı yazacağım ve neden Linux kullanmamız...

Bu içerik ilk olarak Yaz aylarını dolu dolu geçirmeniz için oyun tavsiyeleri! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Merhaba yeni bir ekran kartı alıcağım için psunun yeterli olup olmadığına bakmak istiyorum ama benim psunun üstünde sadece hd41300202 diye bir...
    Sade kasalı 25K AMD ekran kartlı sistem bulunur mu? Uzun süre idare etsin.
    YouTube kanalım nasıl olmuş? Günlük Nat Geo WILD belgeselleri yayınlamak istiyorum. Herhangi bir paylaşma saati vs. yok. Tüm önerilere açığım...

Bu içerik ilk olarak Gerçekten dev gibi: Dünya’nın en büyük iPhone’u ile tanışın! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Arkadaşlar merhaba. Son 2-3 gündür GTA 5 de oyunda yarım saat vakit geçirdikten sonra anlık kasmalar meydana geliyor bu kasma yaklaşık 2 dakika...
    Merhaba. Yakın bir zamanda yeni bir bilgisayar alacağım. Bunun üzerinde son birkaç gündür kulaklık bakıyordum. Rampage Miracle-x5 ve Rampage sn-r8...

Bu içerik ilk olarak PlayStation Store’da büyük indirimler başladı: The Witcher 3, Far Cry ve dahası! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Bütçem en fazla 25k. Bölümüm Animasyon ve bunun yanında tasarım işleriyle uğraşıcam bu konuda işime yarıyacak bir laptop önerisi yapar mısınız?
    Selam, bir ara GTA5 bedavaydı ya epicte, elinde o hesaplardan fazla olup ucuza verebilecek veya ucuz satan ve güvenilir bir yer bilen varmı?
    Arkadaşlar iPhone 7'im var ekranı çatladı çatlayan yerden mürekkebe benzeyen bir şey akıyor. N'apmam lazım yardımcı olun

Bu içerik ilk olarak Tavuk döner artık daha ucuz olacak: Yapay tavuk eti dönemi başladı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Öncelikle merhaba. Yaklaşık 1 senedir Samsung A33 kullanıyorum. A33'de geniş açıda 60 FPS video kaydetmediği için iPhone 11 ya da başka...

Bu içerik ilk olarak iOS 17’de mesaj göndermek artık çok daha kolay! İşte yeni özellik adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Bu içerik ilk olarak Epic Games bombayı patlattı: Popüler oyun ücretsiz oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    valorant perma ban attı ticket attığımda 3 gün içinde incelenip eğer yanlışlık varsa düzeltilip mail atılacağı fakat atılan bam doğruysa dönüş...

Bu içerik ilk olarak Tofaş’tan değişen müşteri ihtiyaçlarına yönelik modern çözümler! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Merhaba arkadaşlar geçenlerde sistem toplamak için parça istetmiştim, sıra PSU yu istetmeye geldi. Aklımda MSI Mag A650BN var, 650 watt gücü var...
    Yeni pc, driverlarını falan yükledik fakat naptıysak ekran kartı aygıt yöneticisinde görünmüyor, acaba sorun ne olabilir? Anakart: B450m k Ekran...
    Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz ay kendime xbox one s almıştım bana satan abi 1 yıllık gamapass vermişti telefona xbox uygulamasını indirip giriş...
    Merhaba.Bilgisayarımsa hiçbirşey yapmış olmama rağmen bilgisayarı başlattığımda karşıma şöyle bir yazı çıkıyor;"Please input password for...
    Bilgisayarıma format attım ve Black ops 1 yükledim format atmadan önce kasmadan rahatlıkla oynayabiliyordum format attıktan sonra kasmaya başladı...
    Benim bir laptopum var. Bilgisayar tamircisine götürmüştük adamlar RAM'in bozuk olduğunu söyledi. Benim PC'de 2 tane RAM slotu var ve 4x4 8 GB RAM...

Bu içerik ilk olarak Türkiye’de katıldı: En büyük NATO tatbikatı sonra eriyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Şarkılar, insanların kalbine ve gönlüne işleyen ritimler ve sözler barındırır. Bu yüzden birçok insan şarkıların gerek sözlerinde gerek...
    Bilgisayarimi type c den şarj etmem sorun olur mu daha önceden telefondan veri aktarmak ve şarj etmek icin kullandım.
    Shiftdelete son videolarında Gencer gaimjng den sistem toplamışlar bende aldım o sistemden 12 taksitle 15 bin TL çektiler ama ne geri dönüş oldu...
    Assetto Corsa'da mod yapmak istedim ilk modu yaptım arabayı seçtim start dedim fotoğraftaki hatayı verdi 2.kez mod yaptım yine aynı hatayı verdi...

Bu içerik ilk olarak Getir’in Fransa’dan çekildiği iddia edildi! Peki neden? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Arkadaşlar ben LoL'de 70 FPS alırken şimdi 30'a düştü nedendir acaba bulamadım.
    Merhabalar, 11. sınıf meslek lisesi öğrencisiyim ve ciddi anlamda hayalim lisenin bir yılını bile olsa Amerika'da okumak. Ancak Amerika da...

Bu içerik ilk olarak Elektriksiz kalmayın: İşte EZVIZ PS600 taşınabilir güç istasyonu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...

Selamlar arkadaşlar, luckpermste kayıt tuşuna basıyorum konsoldan kodu yazıyorum fakat kayıt edilmiyor ve beni gruba atamıyor komutlarıda...
    Arkadaşlar Merhaba TYT Mat ve Edebiyat (9 ve 10. sınıf) 3 Ayda Biter mi Biterse Ne Kadar Bir Verim Alırım Şuan TYT Puanım 220 Küsür Kaç Puana...
    hepinize iyi forumlqr 800-1500 tl arası klavye mouse set veya set olmadan önerebilirmisiniz
    Creepy Tale isimli oyunda karanlık bir ormanda kaçırılan kardeşimizin peşinden gidip garip olayları araştırıyoruz. Oyun bazı yönleriyle...

Bu içerik ilk olarak MMU/ KAAN ve içindeki Aselsan sistemleri adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri