Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Teknoloji Genel

Webmaster, Güncel teknoloji haberleri, yazılım, donanım, bilişim, yenilikler, teknik yardım, sorular/çözümler ve yeni gelişmelerin paylaşıldığı bölüm.
    'Asus TUF Gaming VG249Q1A 23 8 1ms 165Hz HDMI Display Freesync Full HD IPS LED' isimli monitörü almayı düşünüyorum ghosting yaparmı ölü pixel gibi...
    Arkadaşlar merhaba Ethernet kablosunu modeme taktığımda modem aşırı bir şekilde yanıp sönüyor ve pc ye interneti çok yavaş aktarıyor ancak...

Bu içerik ilk olarak Samsung’un yapay zeka destekli fotoğraf düzenleyicisi ücretsiz olarak geri dönüyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri...

Bu içerik ilk olarak Çanlar Apple için çalıyor! App Store zorunluluğu kalkıyor adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Ben evde yokken masama su dökülmüş laptop'da masadaydı haliyle alt kısmı ıslanmış kardeşim çoğu müdahaleyi yapıp bilgisayardan suyu baya bir...
    Merhabalar yeni bir bilgisayar alacağım bu konulardan çok anlamıyorum AFK-ONE/AMD Ryzen 5 7600/MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X OC 12GB/32GB...

Bu içerik ilk olarak Twitch’te yetişkin içerikler için yeni karar! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...
    ± 25.000 TL ile Laptop önerisi istiyorum sizlerden
    Arkadaşlar bilgisayarı birkaç dk ayakta tutabilecek ups e ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum. Deep Cool PF650 650 W Power Supply GamePower...

Merhabalar, arkadaşımla RTX 3060 sistem alacağız araştırmalarım sonucu bu iki sistem arasında kaldım sizce hangisi alınmalı fiyat göz önünde...
    Sınavda optik koluma yapışıp kenarları havaya kalkmış , ben de kitapçığın altına koyup kitapçığı ileri geri yaparak düzleştirmeye çalıştım...
    Tüketicilerle bu kez IFA’da buluşan BSH Ev Aletleri Grubu, geleceğin teknolojisine bugünden yön veren inovasyonlarıyla öne çıktı. Bu içerik ilk...

Bu içerik ilk olarak iPhone SE 4 bekleyenlere kötü haber: Cihazın çıkış tarihi ile ilgili yeni iddia! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Vivo, Brandverse Awards’dan ödülle döndü adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda ne...

Bu içerik ilk olarak Kuşbaşı mı? Kıymalı mı? Kazazede uçak pide salonu oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...

Dostlar Selamlar, aranızda yeniyim. Aracıma ufaktan sistem kuruyorum. Aracımın kapılarında; 4 adet 16 Cm Hertz HV 165 200w 4 adet de Hertz Tiz...
    Şimdi 2 katlı bir evim var hhem dışarda hem evin içinde her kata ses düzgün ve duyulabilecek bir ses sitemine bakıyorum bide şöyle bişey varmı...
    Arkadaşlar 15000 TL param var arada sırada oyun oynayip çizim yapabileceğim bir laptop arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Ben mutfağımın tavanındaki alçıpanı delip tavan hoparlörü takmak sonrada evdeki kullanmadığım iPad’i bağlayıp müzik çalmak istiyorum fakat ses...
    250 tl para yatırdım 1win adlı siteye bu parayı katlayıp geri çekmeyi düşünüyorum ceza yermiyim sizce eğitim olarak görünüyor
    Farklı kaynaklardan ses oynatmak için evlerde kullanabileceğiniz gelişmiş hoparlör sistemleri mevcut. Bu ürünler genellikle en yaygın kullanılan...
    Arkadaşlar büyük veya ortalama boyutta Bluetooth hoparlör önerisi olan var mı? Bütçem 250 liraya kadar.

Bu içerik ilk olarak Instagram Reels, TikTok’tan bir özellik daha alıyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Kulaklığı Niçin Kullanacağız ? 1.Müzik Dinlemek 2.Film İzlemek 3.İletişim (Kablolu/Kablosuz) 4.Sahne (Monitoring)/Dj Film: Film izlemek için...
    Sizce 2023 yılında iPhone 11 alınır mı
    BİR MÜZİK SİSTEMİ NASIL SEÇİLİR? İki bölümden oluşacak bu yazımızda size maksimum keyfi verecek müzik sistemini seçerken hangi kriterleri göz...

Bu içerik ilk olarak Fiyat/performans arayanlara: Anker Soundcore R50i tanıtıldı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Merhabalar sabah kalktığımda internetin olmadığını farkettim ve teyit ettigimde fark ettim ki fiber kablo kırılmış simdi aradim gelicekler para...

Bu içerik ilk olarak Güçlü donanımıyla Redmi K60 Ultra geri sayımda! İşte ortaya çıkan özellikleri adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    İnternet aboneliğini Van'dan Aydın'a taşımak istiyoruz fakat internet hattı babamın üzerine. Tabii o da Van'da olduğu için bu iş ben Aydın'da...

Bu içerik ilk olarak Kırmızı bülten ile aranan CEO, Nissan’a milyar dolarlık dava açtı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Max 25k bütçem var beni oyunlarda üzmeyecek ve hemen performans düşüklüğü yaşatmayacak laptop öneriniz var mıdır ??

Bu içerik ilk olarak iOS 17, Podcast’siz yapamam diyenler için neler getiriyor? adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    chromda mail kısmına giriyorum bir sürü fotoğraf çıkıyor ama o fotoğrafları pcde bulamıyorum. eğer maile bağlı fotoğraflarsa nasıl bulacağım...

Bu içerik ilk olarak Yeni Hyundai i10, Türkiye’de satışa sunuldu! Fiyatı ve özellikleri adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Şok’ta bu hafta: Ekran kartından hazır sisteme! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    2 hafta öncesinde sabitlenmiş olan gönderiyi geri çekmek istediğimde sabitlemeyi kaldır butonu karşıma çıkmıyor, nasıl çözebilirim?
    ps 4 kumandamı pc ye bağlıyorum ancak sol analog çubuğu bilgisayarın ses seviyesini arttırıyor sağ analog çubuğu ise mouse u hareket ettiriyor

Bu içerik ilk olarak Hala oynamadınız mı? İşte dünyanın en çok satan oyunları! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Ps5 te hangi ps4 oyunları oynanıyor? Rdr2 uncharted4 vb. Oyunları olmayabilirmiyim?
    Merhaba 4 yıldan beri kullandığım XIGMATEK X-POWER 80+ 500w'lık güç kaynağını kullanmaktayım fakat ufak bi elektrik kesintisi sebebiyle emektar...

Bu içerik ilk olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bedava internet ve vergisiz telefon açıklaması! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Windows’tan kaldırmanız gereken gereksiz uygulamalar! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...

1 adet çerçeve, 1 adet hareketli avatar CS 2 için, 1 adet hareketli arkaplan puan kalırsa da vitrin almayı düşünüyorum önerileriniz var mıdır...

Bu içerik ilk olarak Otomobilde 6 ay ve 6 bin kilometre kuralı için yeni karar! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak OnePlus Nord 3’ün teknik özellikleri lansman öncesi belli oldu! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net...
    Güncel laptoplardan hangisini önerirsiniz bütçe 20-25 arası Mesaj otomatik birleştirildi: 24 dakika önce Hp-lenovo-dell hariç

Bu içerik ilk olarak WhatsApp gizlice bizi mi dinliyor? Google’dan kritik açıklama geldi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Xiaomi’den fiyat performans canavarı için MIUI 14 sürprizi! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...

Bu içerik ilk olarak Kapan alıyor: Elektrikli otomobil satışları patladı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. (Herhangi bir şekilde girişme amaçlı sorulmamıştır.)

Bu içerik ilk olarak Bilek isteyen uçak: F-4 Phantom II hakkında bilinmeyenler! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki...
    Bu iki kulaklık arasından hangisinin ses seviyesi ve kalitesi yüksektir? iPhone için alacağım, önerilerinizi bekliyorum

Bu içerik ilk olarak Türkiye’de kapış kapış gider: 2023’ün en iyi uydu internet sağlayıcıları! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Arkadaşlar Merhaba. 2009 Meslek Lisesi 2013 BÖTE mezunuyum. BTK Akademideki CSS derslerini hocayla beraber yapmaya çalışıyorum proje kısmına kadar...
    Arkadaşlar işlemcime termal macun süreceğim aslında nasıl süreceğimi tam olarak bilmiyorum ve onu yaparken işlemciyi yerinden çıkartmam gerektiği...

Bu içerik ilk olarak Apple, Kendin Tamir Et programında ‘nihayet’ dedirtti! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Selam, ben Milli Savunma Üniversitesi(MSÜ) hava harp bölümü bilgisyar mühendisliği dalını okumak istiyorum. Değerli fikirlerinizi bekliyorum...
    Merhaba arkadaşlar, 2.5 seneye yakındır realme 7 kullanıyorum telefonumdan çok memnunum fakat 1 hafta önce kadar düşürüp üstüne bastım telefon...
    FydeOS Kurdum Linux Tabanlı Kendisi Ancak .deb Dosyalarını Yüklemeye Çalıştığımda Hata Veriyor Terminaldede Aynısı Oluyor Nasıl Kurabilirim Lütfen...

Bu içerik ilk olarak iPhone 15, yeni renk seçenekleriyle birlikte geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz...
    Freedos bilgisayarım sonradan windowsa etkinleştirdim sıfırlasam geri freedos olur mu?

bu şeilde gri gözüküyo ve kullanmıyorum crack indirdim ama bir alakası var mıdır
    Ela Clinic, Türkiye'de Bulunan Tıbbi Turizmde Uzmanlaşmış Bir Klinikdir. Uzman Doktorlar Ve Profesyonel Bir Tıbbi Ekip Tarafından Sunulan Geniş...

Bu içerik ilk olarak Mobile özel: Yeni Harry Potter oyunu yolda! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu konuda...
    Web Store, web siteleri, e-ticaret siteleri, Android ve iPhone uygulamaları gibi yazılım üretimi konusunda uzmanlaşmış bir yazılım şirketidir...
    Arkadaşlar merhaba bir tam kask alacağım. Kriterlerim aynı kaskta hem güneş vizörü hem de şeffaf vizör olacak(sadece güneş de olabilir). Ses ve...

Bu içerik ilk olarak Spotify, iki yıl önce duyurduğu özelliği alıyor! Ama paralı olacak adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...

Bu içerik ilk olarak Piyasaya can suyu: Otomobil satışlarındaki fırsatçılığın önüne geçilecek! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    Ekranım ASUS TUF VG259QM 24.5 Laptop'ım Tulpar T7 V20.5.6 17,3 Ekranım G sync özelliğini destekliyor. Ancak şuan ekrana hdmi ile bağlıyım o yüzden...
    Selamlar. Açıkçası başlık muhabbeti için bir tık dürüst olayım. ChatGPT'den dolaylı yoldan Windows 11 Pro anahtarı istersen verdiğini söyleyen...

Bu içerik ilk olarak Nihayet: Face ID özelliği MacBook’lara geliyor! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net. Peki siz bu...
    Merhaba, evimde 2 tane modem vardı. Tp link ve cnet marka. Cnet ana modem tp link ise dhcp kapalı lan kablosuna takılı internetin arka tarafta...
    Merhabalar, bugün ikinci el bir oyuncu laptop aldım ve görseldeki gibi bir çizik fark ettim. Ekranı kasayı temizlerken ben mi yaptım bilmemekle...

Bu içerik ilk olarak Google, iPhone kullanıcılarını gözüne kestirdi! Artık herkes Chrome kullanacak adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri -...
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri