Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Teknoloji Genel

Webmaster, Güncel teknoloji haberleri, yazılım, donanım, bilişim, yenilikler, teknik yardım, sorular/çözümler ve yeni gelişmelerin paylaşıldığı bölüm.
    Ülkemizde de bilindiği gibi yerli ve milli markalar vardır peki kullanıp takdir ediyormusunuz üretilenlerin % kaçı bize aittir ? Size göre...
    Selamun aleyküm. GOS illeti yüzünden Galaxy Note 10+ cihazımla oyun oynayamıyorum. Bunu kapatmanın/devre dışı bırakmanın yolu nedir?
    arkadaşlar işlemcim i9 9900ks ve aşırı ısınıyor cyperpunk ta 80 derecelerde çalışıyor sogutucumda cooler master 240mm masterliquid lite modeli ve...

Merhabalar. Everest Eco Usb Makrolu 4d Optik Rgb Led 1600dpı 7 Renk Gaming Oyuncu Mouse + Logitech Mouse Pad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL...
    Ford ve Tofaş, bugün KAP'a yaptıkları bildirimde toplu izin tarihlerini açıkladı. Şirketler, gelecek ay üretime ara verecek. Bu içerik ilk olarak...
    iPhone cihazlar da wifi ve wifi+cellular farkı ne ? Wifi+cellular ne ise yarıyor yardımcı olursanız sevinirim
    Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi, çok pahalı olmayan işimi görecek bir sıvı soğutucu veya hava soğutmasına ihtiyacım, elimde 3 kanallı bir...
    Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki 1 numaralı organizasyonunda, ikinci eleme turunun ilk ayağında yarın ve 27 Temmuz Çarşamba günü, toplam 12 maç...
    Uzun zamandır fiyatlarında bir değişiklik yapmayan Amazon, Avrupa'da Prime üyelik ücretlerine zam yapma kararı aldı. Bu içerik ilk olarak Amazon...
    Google tarafından sonbaharda tanıtılacağı açıklanan Pixel 7 ve 7 Pro modellerinin kamera özellikleri sızdırıldı. Bu içerik ilk olarak Google...
    Merhabalar dün aldığım ekran kartı Bugün Bilgisayara taktığımda açılmıyordu ama başka Bilgisayarda Açılıyordu Ekran kartını takarken Pinler havada...

Merhaba, Elimde West sunucusunda kullanmadığım bir LOL hesabı mevcut. Elimden hızlı bir şekilde çıkarmak istiyorum. Hesap ile ilgili bazı...
    Metaverse evreni için hazırlanan Facebook çatı kuruluşu Meta'nın CEO'su Mark Zuckerberg, rakip olarak ise Apple'ı işaret ediyor. Bu içerik ilk...
    Pubg için tablet alacağım. Apple olması lazım kesinlikle. İki seçenek arasında kaldım 1) iPad Pro 3. Nesil 2) iPad Air 5 Hangisini almalıyım...
    Android den iOS a geçmeyi düşünüyorum. Yalnız ben bu zamana kadar fotoğraflarımı Google fotoğraflara yedekliyordum. iOS a geçince de sorunsuzca...
    Apple'ın J180 kod adıyla Eylül ayında tanıtacağı tahmin edilen Mac Pro 2022 modelinin teknik özellikleri sızdırıldı. Bu içerik ilk olarak...
    Evet bilindiği gibi savaş teknolojisi çok büyük bir sektör siz hangi silaha ve araca sahip olmak istersiniz
    Şimdiye kadar MINI Cooper SE ile elektrikli araç pazarında yer alan şirket, model gamını genişletmeye hazırlanıyor. Bu içerik ilk olarak MINI’den...
    Selamun aleyküm. Arkadaşlar hayırlı akşamlar öncelikle. Bir arkadaşım vardı 2 yılda aşırı yakın olmuştuk birbirimizi baya seviyorduk en iyi...
    Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bu forumdaki ilk konum, yardımlarınızı bekliyor olacağım çünkü hiçbir çözüm yolu bulamadım aylardır. Bazı oyunlarda...
    Şimdiki aklım olsaydı; Boş aşklar peşine düşmezdim, Daha ufak yaşta ingilizce öğrenirdim, Daha erken para biriktirmeye başlardım. Ya sizin...
    Oyun basit ama etkileyici ve ilgi gören bir forum oyunudur...Forum üyeleri Ve Dönüp dedim ki deyip birine yada bir şeyle ilgili gönderme mesaj vb...
    On hissettiğiniz şeyi yazacaksınız....şu an gerçekten dışarda olmak istiyorum şu an gerçekten Pizza istiyorum Şu An Gerçekten Lahmacun Yemek...
    Oyun kısaca şöyle yorum yazan kişi alttaki yada üstteki yazıyor..tercih yazıyor alltaki üyeyi tercih ediyorum yada üstteki üyeyi tercih...
    Arkadaşlar Oyunun Olayı Şu: üsteki kişiyi nasıl biri olduğunu yazacaksınız. ÇOOK KOLAY ! Hadi Başlayalım! (NOT: HERKES İSTEDİĞİNİ YAZMAKTA ÖZGÜR !)
    Kargom sabah 1 gibi dağıtıma çıktı ama hala gelmedi evim şubeden 8 dakika uzaklıkta yürüsem yarım saat ama korkum gitsem şubeye dağıtıma çıktı...
    Kısaca şöyle üstteki bir soru soruyor alttaki cevap veriyor o da soru soruyor mesela en son ne zaman kitap okudun? Alttaki dün en son ne zaman...
    Üsteki üye bir isim söylüyor altaki çocuğuna koyup koymacağını söylüyor sonra o da bir isim söylüyor...Mesela Orhan alttaki Koymam Hamdi Altaki...
    Herkes alltakinin bir özelliği ile ilgili yada yaptığı bir eylem ile ilgili yorum yapıyor..allttaki Tuttu yada Tuttmadı diye bir yorum...
    Başlıyorum.. Ne işin var burada 🙄
    Herkes şuan ne yaptığını yazsın. Canlı dersteyim.
    Herkes bir üsteki üyenin nesini beğendiğini yazacak...mesela avatarı üye tarihi..tuttuğu takım...nikini veya mesaj sayısı v.b Not: Benden...
    Üsteki Üyenin nesini beğeniyorsunuz Forum Oyunu bu konunun tersi not:Benden başlayın ve sövmeyin alınacaklar yazmasın kavga çıkmasın
    Ben başlıyorum hadi benim ismini değiştirin
    İnternette yaygın oyunların evrim geçirmiş hali...yeni yeni popüler olmaya başlayan bir forum oyunu.... üsteki bir soru soruyor alttaki cevap...
    Eğer tahmin tutarsa yorumu beğensin ve doğru yazsın. Mesaj otomatik birleştirildi: 7 Temmuz 2020 Alttaki Film izlemeyi seviyor.
    Hikaye yazma forum oyunu nasıl oynanır? Herkes üsttekinin yazdığı olayın devamı olacak şekilde 1 cümle yazıyor. Mesela üstteki "bir çocuk vardı...
    Haydi! Şu anki ruh halimizi ve ne yaptığımızı emojileri kullanarak anlatalım. Örnek olarak: 🙂 💻🖱
    üstteki üye bir isim söylüyor. alltaki üye cevap veriyor. sonra o da bir isim söylüyor ve oyun bu şekilde devam ediyor örnek: üstteki üye Mehmet...
    Fransız Eutelsat ile İngiliz rakibi OneWeb, Elon Musk'ın Starlink uydu internet şirketine rakip olabilmek için birleşti. Bu içerik ilk olarak...
    Tablet kesinlikle Apple olması lazım
    Merhabalar . İlk öncelikle hesabımda 2000 tl değerinde oyunlar var . Bu aralar herkes psn hesabım çalındı diyor . Anlamıyorum bunu nasıl...
    Merhabalar bu sabah bilgisayarı açtıp oyun oynamak istediğimde bir anda karşıma şifre ekranı çıktı virüs girdi diye düşünüp format atmaya başladım...
    PUBG için tablet alacağım. •iPad 9. nesil •iPad Air 5 •iPad mini 6 Mesaj otomatik birleştirildi: 33 dakika önce Hangisini almalıyım sence Mesaj...
    Arkadaşlar merhaba, Anneannemin 2000-2500 lira bütçesi var bu yaşına kadar hep tuşlu telefon kullandı, telefonu arızalandı tuşlu da istemiyor...
    Meta için Covid-19 dönemi bitmiş gibi görünüyor. Şirket yetkilileri, Covid-19 politikalarını yumuşatmak istiyor. Bu içerik ilk olarak Meta’dan...
    Evet, TürkNet 2-3 ay önce yaptığı zamda bütün müşterilerine 2023 Haziran aynına kadar sabit fiyat sözü vermiş olmasına rağmen bu gün yaptıkları...
    Merhaba, öncelikle forumu ilk kez açtım ve kullanıyorum. Ekran kartsız APU bir sistem topladım. Bu sistemi sizlerin görmesini ve yorumlamasını...
    Sıkıcı, eski ziltonları/seslerinden bıktınız. Bu yepyeni Zil Sesleri Clash Royale™ için ve Telefon Zil Sesleri OPPO™ Için ile bütün gün ıslık...
    benim laptop herhangi bluetooth kulaklığı görmüyor baya yol denedim hiçbiri olmadı acaba yardımcı olabilirmisin bu sorunu nasıl çözerim
    Samsung, 600 megapiksel kamera sensörü için prototip oluşturma aşamasına girdi. Önümüzdeki yıllarda tanıtılması bekleniyor. Bu içerik ilk olarak...
    Arkadaşlar merhaba hepinize iyi akşamlar. Ben dün steam üzerinden bannerlord oyununu aldım. Oynamak için oyuna girdiğimde ise bir hata ile...
    Hep merak ederim bilgisayarda oynadığımız Football Manager oyunu hangi yazılım dili ile geliştirilmiştir? Bilgisi olan varsa yazsın da bilgilenelim.
    Zalman ZM-NS2000 laptop soğutucu aldım üzerinde 3 tane USB çıkışı var biriyle bilgisayara takıyorum sorunsuz çalışıyor fakat diğer ikisi flash...
    CS:GO oynarken genelde Dust 2 haritasında 200-250 FPS bandında oynuyorum ve hiçbir sorun yaşamıyordum FPS açısından ancak son 1 haftada oyunun...
    iMac tasarımı yıllar sonra değişiyor olabilir. Apple'ın yeni keşfedilen patenti, cam gövdeli tek parça iMac'i ortaya çıkardı. Bu içerik ilk...
    mikrofon sesin az geliyo dediler ayarlarda bununla karşilaştım
    Evet bugün dünya sineması üzerine güzel bir sohbet edelim yazdıklarım tamamen kendi fikir ve düşüncemdir evet dünya sinemasının ana vatanı...
    Sadece geceleri dinleyeceğin belki biraz hüzünlü, belki biraz karmaşık fazla enerji patlaması olmayan yavaş ve alıp bir yerlere götüren şarkıları...
    Android telefonlarda özelleştirilmiş reklamları kapatan ve kişisel verilerinizin kullanılmasını engelleyen bir ayar olduğunu biliyor muydunuz? Bu...
    Her ay ihtiyaç sahibi bir öğrenciye bilgisayar almak için düzenlediğimiz Katıl özel yayınlarından SDN Cevaplıyor, bugün saat 17:00'da. Bu içerik...
    Merhabalar 2022 ocak ayında 24 aylık fiber internet kullanmaya başladım ve şu an 7. Ayındayım internette yazan kurala göre cayma bedeli ödemeden...
    Arkadaşlar benim 6gb ram ihtiyacım var da bana ram önerirmisiniz?(8gb da olur)

Gara şehidi Uzman Çavuş Ümit Gıcır, Balıkesir'de son yolculuğuna uğurlandı
    Buna göre ÖTV oranları ve matrahlarının alt ve üst sınırlarını Cumhurbaşkanı'nın kendisi belirleyebilecek. Bu içerik ilk olarak Otomotivde ÖTV’yi...
    Telefon uyandığımda bir saniye yazıyordu ve ve kapanmıyordu(google ekranı) bu nedir ? Hiçbir yerde bulamadım bu sorunu
    Aklımda realme 8 ve redmi note 10s var realme 8 e biraz daha yakın bakıyorum hem fiyatı daha uygun siz olsanız hangisini tercih edersiniz veya...
    Yapay zeka teknolojisi ile birlikte savaş uçaklarının pilotların zihinlerini okuması ve ona göre yardımcı olması hedefleniyor. Bu içerik ilk...
    Merhabalar! Samsung Note 10 Plus aldım. 2022'de olmamıza rağmen. Sizce hata mı ettim? Yorumlar mısınız? Telefon 12 Gb Ram/Exynos 9825. Telefonun...

Kendi Telefon Markamı Yapmaya Düşünüyorum Nasıl Yapabilirim Android olarak mı yapmalıyım yoksa Kendi işletim sistemimi yaparak mı telefon...
    Apple, geçtiğimiz aylarda yeni amiral gemisi işlemcisi M2'yi tanıttı. M2 işlemcili iPad Pro özellikleri ve tanıtım tarihi sızdırıldı. Bu içerik...
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri