Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Teknoloji Genel

Webmaster, Güncel teknoloji haberleri, yazılım, donanım, bilişim, yenilikler, teknik yardım, sorular/çözümler ve yeni gelişmelerin paylaşıldığı bölüm.

Foruma Ve Konulara Bakmadan, Önce İlk Yaptığım " Grafik Tasarımını " Sunmak İstiyorum Sizlere.
    Bulut tabanlı sistemler kullanırken yapıyı kurmak gerçekten de kolay ancak kullanıcı ara yüzünün de önemi bir hayli büyük. Bu içerik ilk olarak...

Bu laptoplar arasında çok kaldım hangisini almalıyım neden almalıyım bilmiyorum ve size sormak istedim önerilerinizi bekliyorum. HP Omen...
    Herkes dinlediği favori şarkıyı yazarsa sevinirim. Şu sıralar gündemi takip edemedim, bakalım SDN Cemiyeti'nde neler çalınıyor? Mod...
    Arkadaşlar merhaba dün minecraft aldım (play store üzerinden) sonra microsoft hesabım la giriş yaptım bilgisayardan da giriş yapıp oynayabilir...

Tanıdık Yer Ağaç kendini kumsala adamaz; yine de kumsalı yeşile bürümek için yaşadığı yerde, bir dere yatağı aksın ister. Ağaç gövdesiyle...
    Apple, iOS 15.6 sürümünü yayınladıktan 1 hafta sonra iOS 15.5'in fişini çekti. Böylece eski iOS sürümüne geri dönmek artık mümkün değil. Bu...
    iphone 11 alacak bütçem var ancak ikinci el 18 ay garantili iphone xr pil yüzdesi 92 olan bir cihaz buldum fiyatı 8750 lira telefon her şeyim...
    Merhaba , Arkadaşlar Yeni Üye Oldum Kurallar Ve Hitap Şekli Nasıl? Bunu Öğrenmek İstiyorum..
    Gündemi takip etmeye vakti olmayanlar için öne çıkan ve asla kaçırmamanız gereken haberleri 5 Çayı programımızda bir araya getireceğiz. Bu içerik...
    Göbeklitepe Hangi İlimizdedir..? 1. - Adıyaman 2. - Şanlıurfa 3. - Gaziantep 4. - Diyarbakır 5. -Adana 6. - Mardin
    İsmi Meta olarak değişen Facebook, 2007 yılından bu yana ilk defa üç aylık dönemde gelir anlamında önceki yıla göre düşüş yaşadı. Bu içerik ilk...
    Selamlar benim vlaorant oynumda bir hata oluşmuştu bunun için valorant desteğe yazdım işte diyolarki Windows Update 'den Windows'unu güncelle...
    Merhabalar. Redmi Note serisinden 7'ye yakın telefon kullandım. Dün kardeşime Redmi Note 10 Pro aldık, evdeki eski Redmi Note 8 Pro ile...
    Gigabyte GA-H61M-S2PV anakartıma işlemci arıyorum 500TL bütçem var ne önerirsiniz daha önce i3-2120 vardı onun arızalı olduğunu tespit edene kadar...
    Yakında piyasaya sürüleceği tahmin edilen AMD Ryzen 7000 serisi, şirketin web sitesinde yanlışlıkla listelendi. Bu içerik ilk olarak AMD, Ryzen...
    3 ay önce bilgisayarı çalıştırdığımda bip bip bip bip bip yapıp resetledi sorunu bir türlü çözemedim RAM'i çıkardım sildim temizledim her türlü...

Hiçbir texture pack kulanmadığım halde bloklar böyle oldu tlanchueri javayı minecraft dosyasını falan sildim yeniden yükledim ama olmadı hatta son...

HP 250 G8 Intel Core i5-1135G7 8GB RAM 512GB SSD Intel IrisX 15.6 inç FHD Windows 10 Home Gümüş 34N77ES - HP Store Türkiye HP® Store Online...
    Apple, süper otomobil üreticisi Lamborghini'de uzun yıllardır yöneticilik yapan Luigi Taraborrelli'yi bünyesine kattı. Bu içerik ilk olarak...
    GTA 6 çıkış tarihi, karakterleri ve geçeceği şehir sızdırıldı. GTA tarihinde ilk kez kadın karakter olacağı iddia ediliyor. Bu içerik ilk olarak...
    eskiden böyle sayılar yoktu yanında virüs indirdim pcye format attım tekrar yeni hesap açtım böyle oldu sizce virüsle bir alakası varmıdır? not...
    Dostlar selam discord nitroyla birlikte gelen gamepassde fifa 22 nin ucretsiz oldugunu gordum sorum su benim pc fifa 22 acarmi GTX 1650 4gb İntel...
    Şu donanıma sahip bir emektarım var, yazılım öğrenmek için kullanıyorum. Gigabyte GA-73PVP-S2 DDR2 4GB RAM Intel Q6700 Quad HDD R7 240 SSD biraz...
    Popüler sosyal medya platformu Twitter, yeni bir tasarımı test ediyor. Bu tasarımı ise kenar çubuğu menüsü üzerinde deniyor. İşte yeni hali! Bu...
    Ürünün üflemesi soğutması güzel. Fakat üzerinde 3 tane USB çıkışı var ancak çalışmıyor. Laptop üzerinde 3 adet USB çıkışı var klavye mouse ve...
    Ünlü yönetmen Steven Spielberg, iPhone ile bir şarkı klibi çekti. Oscar ödüllü yönetmenin iPhone filmi, sosyal medyanın gündeminde. Bu içerik ilk...
    Merhabalar Simdi kyani markası ile satş ortaklığı yapmaya başladım benim için çabuk karar verdiğim bir süreç oldu ama doğal içerikli besin...
    Arkadaşlar benim bir kişiye 8000 TL değerinde borcum var. Babam maaşı 20000 TL olursa 8000 TL rahatça verebileceğini söyledi. Enflasyon farkıyla...
    Dostlar selam Anakartım Msı z590 tomahawk. Hali hazırda m2 ssdye sahibim geçenlerde WD sn808 SSDyi aldım. Pcye montajladım fakat görmüyor şuanda...
    Merhaba arkadaşlar sorum anket olarak olacak soru çok basit Minecraft çocuk oyunu mu Biliyorsunuz ki çoğu kişi Minecraft çocuk oyunu diyor sizce...
    Herkes bir kelime söylüyor sırayla alttaki o kelimenin ne çağrıştırdığını söylüyor...örnek kelimemiz motorcu motorcu ne çağrıştırıyor...
    nano ıps paneli iyice arastırdıkdan sonra 2k 165 hz nano ıps lg monitör alcakdım (27gp83b) yalnız almak istedigim ürün satıldıgı icin ikinci elde...
    Alacağım cihaz: 13 Pro Max Telefon Hattım : Türk Telekom Apple Watch Series 7 alacağım. Turkcell den. Hattım ile aynı değil ya. Bu yüzden uyumlu...
    Google, kötü amaçlı yazılımları tespit etmeye devam ediyor. Şirket son olarak, birçok uygulamayı kötü amaçlı olarak işaretledi. İşte onlar! Bu...
    önceki modemim sürekli interneti kesildiği için yeni modem(tp link ac1200) aldım ama bu sefer router ım (mi wifi 4c) doğru şifreyi yazmama rağmen...
    Apple watch series 7 için eSim alacağım. Nerden almam gerekiyor
    o arkadaşla konuştum baya da takipçisi de var 100 bine yakın oyunları ucuz veriyor orijinalmış oyunlar.Satın alsam bi sıkıntı olur mu yardım...

Çevirmen: Erdem Sarp Çeviri Durumu: Genel : %100 ± 0.01 Test ve Düzeltmeler: Tamamlandı Uyumlu Olduğu Oyun Sürümünü Çeviri Notları Linkinden...

Teknobonus.com adlı sitede yenilenmiş Samsung Galaxy a70 3650tl'ye satılıyor. Çok iyi bir fırsat bence almak istiyorum ihtiyacımda var telefonum...
    Apple, uygulama üreticileri için iOS 16 ve iPadOS 16'nın dördüncü geliştirici beta sürümünü kullanıma sundu. Bu içerik ilk olarak iOS 16 ve...
    Peki size sorularım var tarihimizi takip ediyormusunuz tarihi dizi ve filmlerimizi seyrediyormusunuz siz ne düşünüyorsunuz TRT ve tarihi...
    Pc yeni topladın vios ekranı gelip gidiyor şimdi hiç gelmedi
    Merhaba arkadaşlar direk konuya gireyim ben xaomi wifi pro sinyal güçlendirici ile komşumun wifisini kullanıyorum genelde pubg m. Cs 1.6 oynarım...
    Samsung, yeni A serisi modelleri ile hem çeyrek hem de yıllık bazda rekor tazelemek istiyor. İşte hedeflenen satış sayısı... Bu içerik ilk olarak...
    Facebook, yeni özelliği ile kullanıcıların karşısına çıktı. Facebook kullanıcıları, artık birden fazla hesap kullanabilecek. Bu içerik ilk olarak...
    facebook sayfalarından toplu video ve fotoğraf nasıl indirebilirim

Arkadaşlar merhaba, böyle bir sorunla karşılaştım. Afterburner indirdikten sonra ortadaki kısımları kullanamaz haldeyim, overclock denilen şey de...
    Cihazıma Windows 11 için yükseltme gelmiş ama şunu merak ediyorum ben eğer cihazımı win11 e yükseltirsem hali hazırda kullandığım win10 lisansım...
    Spotify kullanıcı sayısı belli oldu. Geçtiğimiz çeyreğe göre kullanıcı sayısını artırmayı başaran Spotify, milyonlarca dolar zarar etti. Bu...
    Okyanus yüzeyine kurulan düzenekler sayesinde 100 ton plastik çıkartıldı. Bununla birlikte toplamda ne kadar olduğu da açıklandı. Bu içerik ilk...
    Allahın biz erkeklere bıraktığı en güzel emanet olan kadınlarımızın mucizeleri saymakla bitmez peki bu peygamber övgüsüne mazhar olan eşsiz...
    Merhaba windows 11 işletim sistemli asus tuf gaming bilgisayarımı sıfırladım. Sıfırladığım için word belgelerim silindi geri getirme uygulamaları...
    Merhaba; Eski model bir minibook um var 4gb ram'e sahip,içinde 500gb hdd var onu değiştirip yerine ssd taksam hızlanır mı? bir de sormak istediğim...
    Rusya teknoloji ithalatçıları yeni bir krizle karşı karşıya. Şirketlerin Rusya'dan çekilmesi sonrasında Rusça klavye bulunamıyor. Bu içerik ilk...

Merhabalar, youtube kanalımın gidişatı hakkında görüşlerinize ihtiyacım var. 3 Haftalık bir kanala göre nasıl ? Büyür mü sizce kanalım ? Videolar...
    Netflix geçtiğimiz günlerde 11-17 Temmuz arası en çok izlenen yapımlarını paylaşmıştı. Şimdi de bu haftanın Top10'ini açıkladı. Bu içerik ilk...
    Merhaba geçen note 20 ultra almak istemiştim ama YD note 20 ultra baya baya pahalı olmuş bende iphone serisine göz diktim düz 11 7200 11 pro 9000...
    Hocalarım selamlar. Ülke şartlarında geçinmesi zor bir öğrenci olarak sizlerden sistemimin ne kadar edeceği hakkında yorum rica ediyorum. Satmayı...
    Öncelikle merhaba dostlar, Comnet internet servis sağlayıcı ile 27.07.2022 tarihinde yaşamış olduğum rezilliği sizlerle paylaşmak istedim. Umarım...
    Merhabalar, 2020 de topladığım sistemimi satmak istiyorum. Fakat piyasasından pek bilgim yok. Sistemim ederi ne kadardır ve parça parça satsam...
    Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G, Redmi Note 11+ 5G, Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11S ve Redmi Note 11 modellerinden hangisi size göre? Bu içerik ilk...
    Evet youtube bence içimizden biri oldular ve türk youtuberler elinize sağlık dedirtecek şekilde güzel işler yapıyorlar tarihimizi 10 dk da çok...
    2022 YKS sonuçları nihayet açıklandı. Öğrenciler, açıklanan sonuçları esprili bir şekilde sosyal medya üzerinden paylaştı. Bu içerik ilk olarak...
    elimde idare eden kamerası kötü telefonum var ama iki seçenek arasında kaldım. İphone 12 mini mi ? İpad Air mi alsam. Sizce hangisi mantıklı
    Evet ne kadar oyuncu ismi yazsamda kusura bakmayın hep bir tane eksik kalıyor sizde bu sayfaya bir sanatçı ismi bir film ismi yazabilirsiniz güzel...
    Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05 — Nvidia GeForce GTX 1650 Ti ekran kartı gözükmüyor/kullanılmıyor. Cihazın bir gün aniden siyah ekran vermesi ve...
    Arkadaşlar Netflix'te önceden ekran görüntüsü alabiliyordum prtsc tuşuna basınca. Ama şimdi siyah bir ekran görüntüsü alıyor. Bunun yolu yordamı...
    4 aydır konuştuğum bir kız var akrabası görmüş abilerine söylemiş kızmış o çocuk kim diye buluşalım diyor gitsem gitmesen mi bilmiyorum ne yapayım...
    Merhaba arkadaşlar, Casper nirvana F600 marka notebook kullanıyorum, Dün akşam işletim sisteminde sorun yaşadığım için format attım ve...
    Apple şirketinin en büyük hisse ortakları kim? İşte Apple yatırımı ve finansal raporu hakkında bilmeniz gerekenler. Bu içerik ilk olarak Apple’ın...
    Galaxy Z Flip 4'ün basın görselleri ortaya çıktı. Böylelikle katlanabilir telefonun son tasarımı ortaya çıktı. İşte ayrıntılar. Bu içerik ilk...
    https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-d15-intel-core-i7-1165g7-16gb-512gb-ssd-windows-11-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00001GBB0E...
    Rekabet Kurumu, sahibinden.com hakkında pazardaki hakim konumunu kötüye kullanmak suçundan soruşturma başlattıç Bu içerik ilk olarak Rekabet...
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri