Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Ziraatçinin En Yakın Dostuyuz

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Ziraatçinin En Yakın Dostuyuz
  1957'den bu yana faaliyette olan firma, 2000 yılında Telli Tarım adını alarak, ziraatçı ve çiftçinin ihtiyaçlarının giderilmesi için faaliyetlerini sürdürmüştür. Satışa sunduğu makinalar ile tarımı daha pratik bir hale getiren firmamız, ekonomik fiyatlarda makina ve ekipman sağlama misyonunu da bu şekilde yerine getirmektedir. Tarla ve özellikle sera gibi alçak ya da dar alanlarda, traktörün faydasız kaldığı durumlarda kullanılması için üretilen çapa makinaları Telli Tarım farkıyla satışa sunulmaktadır, Benzinli, dizel ve elektrikli-akülü seçenekleri ile isteğe bağlı her tip çapa makinasını hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

  Sütte Steril İşlemler

  Büyükbaş hayvancılıkta en önemli konu olarak süt sağım makinaları, el değmeden sütün işlem göreceği tesis ya da depoya götürülmesinde önem taşımaktadır. Steril bir şekilde sütün ulaştırılması için süt sağma makinaları kullanımı zorunlu tutulmaktadır. 

  Tarlada Buğdayım Var Demek İçin

  Tarım zararlıları ile mücadelede en çok kullanılan yardımcı, ilaçlama makinaları satışları farklı modellerde Telli Tarım tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm tarım ekipmanları için https://www.tellitarim.com.tr/ adresinden sipariş verebilir, sormak istediğiniz sorular için iletişim kurarak destek isteyebilirsiniz.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst