Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Yeni Bir Trend İle Tanışın

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Yeni Bir Trend İle Tanışın
  Türkiye'de kurulmuş olan en geniş kapasitede sayılan outlet avmleri arasında sayılan Viaport Asia büyüme hızına oldukça artış göstererek devamlılık sağlıyor. Geçmiş yıllar içinde 22. 000. 00 m2 yeni etabında ziyaretçilere yaklaşık 40 adet yeni marka sunmakta olan Viaport Asia, Coşkun Bayraktar 2017 yılı itibari ile de toplam olan markalar sayısını oldukça yükselterek 217 adet markaya çıkarttı. Dünyada önemli markalar ikinci mağazaları açmış olduğu Viaport içinde ziyaretçi sayı ay içinde 2. 000.000.0 geçmektedir.

  Marka Sırası

  Üs kısmı açık mimari, Avrupa sokakları anımsatan alışveriş caddelesi, outlet konsept ile lokasyonu ile de fark yaratmakta olan Viaport Asia Türkiye'de çok fazla olan via gyo ziyaretçisi ile dikkat çekmekte olan avmlerden birisidir.

  Öyle bir sorun aylık ortalama 2.000.000.0 kişiyi de bulan viaport kapasitesi yıl içinde ise ortalama olarak da 25. 000. 00 insan geldiğinden dev bir merkezdir. Böyle bir durum olduğunda da büyük ya da küçük bütün marka kategorileri kira yaparak mağaza açarak sırada beklemektedir. Bu trend her geçen gün piyasa üzerinde yaygınlaşmaktadır. 
  https://www.coskunbayraktar.com/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst