Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Yavuz Metal Alüminyum

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Yavuz Metal Alüminyum
  Yavuz Metal Hakkında

  Alüminyum profil ve statik toz alanında çalışma hayatına atılan firmamız, müşteri memnuniyetini ve satış stratejilerini arkasına alarak boya atölyesini de bünyesine katmıştır. Firmamız, son yıllarda alüminyum üretimi ve satışında piyasada büyük bir rol sahibi olmuştur. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız ve kaliteli ürünlerimiz ile sektöre yeni bir soluk gelmiştir.

  Yavuz Metal Hizmetleri

  Yavuz Metal, çok sayıdaki boyama kapasitesi ile her türlü metalin renklendirilmesinde hizmet vermektedir. Alüminyum sektöründe kullanılan çok çeşitli makine ve ürün üretimini kendi fabrika ve atölyelerinde gerçekleştiren Yavuz Metal, müşterilerine yurt içi ve yurt dışı fark etmeden hizmet vermektedir.

  Firmamız; alüminyum profil, hırdavat ürünleri, kompozit, kompresör ve sundurma gibi birçok metalin kullanıma hazır hale getirilmesini sağlar. Bunun haricinde piyasaya sunduğumuz fotoselli cam kapı sistemleri, şeffaf ve otomatik kepenk, veranda ve park sistemleri, metal küpeşte sistemleri, otomatik panjur çeşitleri ile metal sektöründe büyük bir konuma sahiptir.

  Firmamıza ulaşmak için site üzerindeki iletişim sekmesine tıklanması yeterlidir. İletişim için telefon veya mail adresleri ile irtibata geçmeniz halinde, insan kaynaklarımız kısa zaman içerisinde size dönecektir.
  http://www.yavuzaluminyum.com/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst