Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Yatırım, Borsa Ve Daha Fazlasını Bulun

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Yatırım, Borsa Ve Daha Fazlasını Bulun
  Büyük küçük yatırımcı olsun ya da nakit ihtiyacı milyonlarca kişinin tam olarak bilgisinin olmaması doğru hamleleri yapmasının önünde ki en büyük engel. Nakit ihtiyacınız mı var, dosya masrafsız kredi veren bankalar hangileri merak mı ediyorsunuz? Hepsini bulmanız tek bir adres ile mümkün. Banka, para hakkında her şeyin yer aldığı adresten en doğru bilgileri alın. Güncel ekonomi haberlerine ulaşmanızın en kısa yolu.

  Para Hakkında Her şey
  İster paranızı işletmek olsun ister nakit ihtiyacınızı karşılamak bunun için çok fazla arayış içine girmek yerine birkaç dakikanızı ayırarak en doğru bilgilerini internet adresinden öğrenebilirsiniz. Borsa nasıl oynanır sorusunun en ince ayrıntılarında, hisse analizlerine kadar geniş bir bilgi deposu olan adreste bilmediğiniz konularda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Katılım bankası nedir vb. tüm sorularınıza istediğiniz yanıtları almanın en kolay ve kesin yolu. Yatırımlarınızı arttırmak, birikim yapmak uzmanlık isteyen konulardan en iyi danışmanınız olacak adres para ile ilgili her konuda en büyük yardımcınız olacaktır.
  http://www.finansborsasi.com/
   
  Katılım
  4 Ara 2018
  Forum
  41
  Tepki
  2
  Puan
  7
  Yaş
  34
  Konum
  bolu
  Meslek
  işletmeci
  Bende yatırım dünyası içerisinde borsacılardanım. Borsa ile ilgili sizlere birkaç bilgi vermek istiyorum:

  Borsa, ticarete konu olan mal ve kıymetli evrakların alınıp satıldığı kurumsal bir piyasadır. Ne demek şimdi bu!!!Ortada bir satıcı var, bir alıcı var, bir tane de aracı var. İşte borsa piyasası, bu teşkilatın genel adıdır.

  Borsada alıcı ve satıcı arasında hisse senedi, tahvil, bono gibi yatırım araçları; daha önceden belirlenmiş kurallar çerçevesinde alınıp satılmaktadır. Yani el değiştirmektedir. Bu işlemler için alıcı ile satıcının görüşmesine gerek yoktur; dedim ya ortada aracı vardır. Buna da aracı kurum denir. Ayrıca bu işlemler, elektronik bir ortamda gerçekleşir. Yani fiziki bir buluşma söz konusu değildir. Aracı senin emrini alıp, başkalarının da emirlerinin bulunduğu bir havuza atar. Burada emirler toplanır ve aynı nitelikte olanlar eşleşir.

  Yani bu havuzda, senin A miktarda B fiyattan almak istediğin C hissesini, bu nitelikte satmak isteyen bir satıcı vardır. Senin ve satıcının bu emri eşleşir. Tabii aracı da komisyonunu alır. Kimdir bu aracılar diye soracak olursan kısaca; bankalar ve ülkemizde işlem yaptıran diğer yasal finans kurumlarıdır.

  Borsa hakkında merak edilen tüm bilgileri buradan tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst