Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • (XRP) Ripple Zenginleri

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  ripple-xrp-billionaires.jpg

  XRP 2017'de 1 Ocak'ta 0.006 dolardan işlem görürken, 31 Aralık tarihinde 2.30 dolarla fırladı ve % 38.000 büyük bir yükseliş sağladı.

  1 Ocak Pazartesi itibariyle 88,9 milyar dolar piyasa değeri olan XRP; Coinmarketcap'a göre, her XRP 2.39 $ 'da işlem gördü. Sadece bir hafta önce, Ripple Ethereum'dan geçerek ikinci en değerli kripto varlık oldu.

  237 milyar dolar piyasa değeri olan en değerli kripto Bitcoin’den başka alt coinlerde birkaç şanslı kişi, milyarder kulübüne girdi.

  Şu anda en zengin Amerikalılar arasında yer alan iki milyarder, San Francisco merkezli ve uluslararası finansal işlemlerde blok zincir teknolojisini kullanan Ripple'in mevcut ve eski CEO'larını içeriyor. 
  ripple.jpg

  Kasım 2016'da istifa eden ve şu anda Ripple'in genel başkan yardımcısı olan ve eski CEO Chris Larsen, Ripple'deki kaynaklara göre kişisel servetinde 5.19 milyar XRP ve şirketteki% 17 hisseye sahipler. Bu ona Pazartesi günkü döviz kurunu kullanarak net 37,3 milyar dolar değer kazandırıyor.

  Bu onu Pazartesi günü 2017 Forbes 400 listesinde 15inci en zengin Amerikalı yaparken, eski Microsoft CEO'su ve NBA takımlarından Los Angeles Clippers'ın şimdiki sahibi olan Steve Ballmer ile eşitledi. Kendisi büyük bir şifreli fan olan Fidelity'nin CEO'su Abigail Johnson'ın yanı sıra Hedge Fon yöneticisi Ray Dalio ve yatırımcı Carl Icahn'ın biraz ilerisinde.

  Şirketteki bir kaynağa göre Current Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, Ripple'de% 6.3 oranında bir hisse sahipliği ile en az 9,5 milyar dolarlık net bir zengin. 


  XRP'de zenginleşen üçüncü kişi Ripple kurucularından Jed McCaleb'tir. Şirketten 2013'te ayrılmış ve daha sonra sahip olduğu XRP üzerinde Ripple ile anlaşmaya varmıştır. McCaleb, bir fon için 2 milyar XRP bağışladığını söyledi. Şubat 2016 itibariyle geri kalan 5.3 milyar XRP, Ripple'de bir saklama hesabında ve aylık olarak kendisine iletiliyor. Anlaşmaya varıldığından beri, bir Exchange'de günlük ortalama hacminin% 1'inden daha azı satılmasına izin verildi, bu da şu anda tüm XRP işlem hacminin sadece% 1 -% 2'sini oluşturuyor. 

  Şunu söylemekte herhangi bir şüphe yok: Ripple, Bitcoin ve diğer kripto para değerlerinde meydana gelen dev değişimler, Forbes'in Mart ayında yayınlayacağı bir sonraki listesinde herhangi birinin hala milyarder olup olmayacağına dair bir garanti olmadığı gibi yeni milyarderler de eklenebileceği anlamına geliyor.

  Kaynak: Laura Shin
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst