Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • ⭐ Wordpress kurumsal Site Tasarımı⭐

Forum
    20
    Tepki
    5
    Meslek
    Öğrenci
    Fiyat
    200
    Kategori
    Web Siteler
    Herkese merhabalar profesyonel bir şekilde kurumsal veya kişisel wordpress tabanlı web site kurulumu yapıyorum tüm detayları ile isteğinize göre tasarımları tek fiyat ile hazırlıyorum ayrıca logo tasarımı da bizden ayrıca E-ticaret veya PHP tabanlı olarakta hizmet vermekteyim daha fazla detay için PM üzerinden iletişime geçip bilgi alabilirsiniz

-Kurulumda Vereceğim Hizmetler-
    ✔ Wordpress Kurulumu ve Ayarları
    ✔ Temanın Özelleştirilmesi
    ✔ Sayfaların Oluşturulması
    ✔ İçerik Girişi
    ✔ SSL kurulumu
    ✔ Mail smpt ayarları yapılması
    ✔ SEO Ayarlarının Yapılması
    ✔ Arama Motoru Kayıtları
    ✔ Gerekli Eklentilerin Kurulumu ve Ayarları
    ✔ Yayına Hazır Teslimat

Ödeme yöntemleri
    Ziraat Bankası-Enpara-Papara-Bitcoin-kredi kartı ile ödeme
    Fiyat:200 TL

Netkreatif

Hosting yöneticisi
    Forum
    54
    Tepki
    32
    Meslek
    Sistem/Sunucu Yöneticisi
    Biraz ucuz bence. O kadar işçiliği var birçok ayarı var. Bol kazançlar.

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Üzgünüm ama bu şekilde fiyat kırarak aslında iyi yapmıyorsunuz. İşçiliğinize güveniyorsanız herşey değerinde olmalı. Bir Swatch marka saati asla çok ucuza bulamazsınız mesela... Ama imitasyonlar tezgahlarda 20 liralara satılır... Sevdiğinize hediye seçerken de tezgahta ki ucuzu tercih etmezsiniz, niye? Çünkü ucuz etin yahnisi de boldur.

1500 de çok bir wordpresse göre ama bir işin denge fiyatı olmalı, maalesef siz öldürmüşsünüz.????
    Bu gidişle 75 TL web tasarımcıları da göreceğiz gibi...

Forum
    20
    Tepki
    5
    Meslek
    Öğrenci
    Üzgünüm ama bu şekilde fiyat kırarak aslında iyi yapmıyorsunuz. İşçiliğinize güveniyorsanız herşey değerinde olmalı. Bir Swatch marka saati asla çok ucuza bulamazsınız mesela... Ama imitasyonlar tezgahlarda 20 liralara satılır...

1500 de çok bir wordpresse göre ama bir işin denge fiyatı olmalı, maalesef siz öldürmüşsünüz.????
    Bu gidişle 75 TL web tasarımcıları da göreceğiz gibi...
    Hocam fiyatı kıran ben değilim müşteri görüyorsunuz hangi platformda konu açsak çok pahalı yapıyorsun derler yani otomatikmen herkes fiyatı düşüşüşune geçiyor

Forum
    93
    Tepki
    16
    Meslek
    Web tasarim
    Hocam tüm kurulumu tema ayarlarını eklentileri yazi yerleşimi falan hız optimazyasyonu yapıyorum yani baştan sona kurulumu yapıyorum en dip fiyatida söylüyorum şimdi gitsen özel.bir firmadan yapsan en az 1500 TL yapar
    tema ayarlarında yazi yerlesiminde hiz optimasyonunda zorluk ne var? benim icin 30dk bile sürmez

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri