Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • WAX Altcoin Hakkında

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  WAX 
  WAX'e yabancı olanlar için, ad Worldwide Asset eXchange'i ifade eder. Dünyanın her yerindeki herkesin kendi seçtikleri dijital varlıklara yönelik bir pazar oluşturmasına izin verecek şekilde tasarlanmış bir platform ve bir simge. Bu proje OPSkins ekibi tarafından oluşturuldu, bu da başka türlü varsayabileceğinden biraz daha güvenilirlik kazandırdı. OPSkins şu anda dünyanın önde gelen sanal ürün pazarı. WAX, video oyunları sanal öğeleri de dahil olmak üzere, çeşitli dijital varlıkların ticaretine izin verecektir.

  Dijital varlık satın alma veya satma her şeyi açıkça ifade etmektedir. Şu anda, alıcılar ve satıcılar farklı para birimleri, ters ibrazlar ve daha pek çok şeyle uğraşmak zorundalar. WAX platformu ile bu sorunların tümü geçmişte kaldı. Kripto para birimleri, akıllı sözleşmeler ve blok köprü tabanlı yerleşim kullanımı, bunu göz kulak olmaya değer bir proje yapar. Özellikle bu ürünlerin kullanıcılara ücretsiz sunulması düşünülürse geçerlidir.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst