Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Vezneciler Ve Fatih Kız Öğrenci Yurdu

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Vezneciler Ve Fatih Kız Öğrenci Yurdu
  Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu Hizmet Detayları

  Vezneciler kız öğrenci yurdu yeni öğretim yılında hizmete girecektir. Odalar sürekli olarak 24 saat boyunca güvenlik halinde tutulmaktadır. Vezneciler kız yurdu özellikleri ise son gelen düzenlemeler ile birlikte 1,3 ve 4 kişilik odalara sahiptir. Odalarda banyolar odaların içinde bulunmaktadır. Her odada buzdolabı ve televizyon bulunmaktadır.

  Yataklar ortopedik olarak çok rahattır. Ayrıca öğrenciler için en önemli şey su ise 24 saat sıcak su ile hizmet vermektedir. Odalarda her öğrenci için özel masalar ve giysi dolapları bulunmaktadır. Ayrıca 24 saat kesintisiz İnternet bağlantısı bulunmaktadır.

  Fatih Kız Öğrenci Yurdu Hizmet Detayları

  Vezneciler yurdu ile çok yakın özelliklere sahiptir. Fatih kız öğrenci yurdu olarak en büyük özelliği metro istasyonuna yakın olmasıdır. Hiçbir vakıf veya dini cemaat ile ilgisi bulunmamaktadır. Fatih ilçesinde olduğu için Marmaray veya deniz otobüsü ile yolculuk yapılabilir. Odalar 1,3,4,5 ve 6 kişiliktir. 24 saat sıcak su ve rahat yataklar bulunur. Buzdolabı, televizyon, giysi dolabı ve çalışma masaları bulunmaktadır. Ortak alan olarak ise etüt salonu bulunmaktadır. 24 saat kesintisiz İnternet ulaşımı ile öğrenciler rahat edecektir.
  http://www.istanbulgazikizyurdu.com/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst