Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Vertus Parfüm

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Vertus Parfüm
  Birçok kadın ve erkeklerin en çok dikkat ettiği etken aslında kokudur. Çünkü ilk etkilenmeyi sağlayan şey bildiğimiz üzere kokular! Parfümlerin icat edilme yılı yaklaşık 5000 yıl öncesine dayanmaktadır. Mısırlılar kokuları güneş tanrısı için güneşin doğmasıyla batışına kadar koku yaymayı kutsal bir iş olarak belirlediler. Mısırlıların en çok tercih ettiği ve güzel koku yaysın diye ürettikleri maddeler şarap, pirinç, bal, mersin çiçeği, safran gibi bitkilerin bir kaçının ya da hepsinin karışımı ile ürettiler. Mısırlılar zamanında bu zamana kadar her çağda bir yenilik olan parfümler şu an ki devrimizde birçok maddeden yapılmakta ve satışa sunulmak için raflarda yerini almaktadır. 

  Kokular bir etkileme ya da koku önleme yöntemidir sadece kadın ve erkekler için değil evlerimizin iş yerlerimizin ve araçlarımız temiz ve güzel kokması içinde üretilmiştir. Ev ve işyerleri için özel olarak üretilen parfüm makinaları bile vardır. Osmanlı zamanında yasemin kokusu çok kullanılırdı cariyeler padişahları hem etkilemek ve saygısızlık olmasın diye güzel kokmak için parfüm kullanırlardı. İlk bilinen cilt için kullanılan parfüm 1370'li yıllarda Macar suyu adı verilerek ve esans ve biberiye yağının alkol ile birleşmesi sonucu lavanta yağı ile de daha güzel kokması sağlanmış ve ilk üretilen parfüm Macar kraliçesine hediye olarak verilmiştir. Macar kraliçesi kokuyu beğendikten sonra devamlı üretime geçilmesi için izin vermiştir. Devamlı olarak üretilen kokunun yenileri de üretilmiş ve Macar kraliçesine sunulmaya devam edilmiştir. 

  Yüz yıllar öncesinden günümüze kadar gelen bu güzel kokular için birçok fabrika yapılmış parfüm üretilmiş ve marka ismi için patent alınmıştır. Bu alınan patentlerin içerisinde dünyaca ünlü marka Vertus Parfüm de vardır. Bu dünyada ünlü marka vertus kadın parfümü konusunda çok ilerlemiştir. Kadın parfümleri arasında da alt markalarını üretmiştir. Niche perfume de bilindiği gibi dünyada ünlü markalar arasında yer almıştır. Bu parfümü diğer parfümlerden ayıran özellik insanların ilgi odağı ve sebebi olmuş durumdadır. Fiyatlarının diğer parfümlere göre çok yüksek olması biraz tuzlu gelse de alıcıları çok da fazla etkilememektedir.

  Niche perfume daha çok kullanılan bir koku da olsa inşaların aklında çok ayrı bir kişilik imzası olarak da kalmıştır. Şişeleri özel yapımdır. En büyük özellikleri ise bu parfümlerin her birinin her bir kokusunun hikâyesi vardır. Erkek parfüm konusunda da çok çok adımlar ilerlemiş ve yine dünya markası ve ilk tercih olarak sıralanmıştır. Unisex parfüm üretimi de yapan bu dünyada ünlü olan firma koku konusunda çok tecrübeliler.

  Maliyeti oldukça yüksek ve ünlülerin de tercihleri arasında yer alan şişe ile farklı olup kokusu bambaşka olan luxury perfume satışları da stokları arasında bulunmaktadır. Bu yıllarda daha çok kullanılması tercih edilen belirli markalar vardır. Çünkü gün geçtikçe parfümler artmakta ve kalitesi de dolayısıyla düşmektedir. Hala kaliteli kalabilen parfümlerin ücretleri de yükselmektedir. Parfümler fazlalaştıkça kalitesi düştüğü için orijinal parfümlerin fiyatları aynı kalmaktan ziyade yükselmeyi tercih ediyor çünkü kalitesiz parfümlerin cilde zararları olabiliyor. Fakat kaliteli olan parfüm firmaları ürettiği kokuları için ayrı bir denetleme hazırlamaktadır. Hazırladığı denetleme öncesi üretim konusunda kaliteli ürünler ve katkı maddesini olabildiğince aza indirmeye çalışmaktadırlar. Çünkü katkı maddeleri olan parfümler hemen olmasa da bir süre sonra zarara dönüşebiliyor. Bu zararı yaşamamanız için ve güzel kokular saçmanız için tercih edilen kaliteli dünyaca ünlü markaların kokularını kullanmanızı tavsifte etmekteyiz. Çok güzel kokuların aynı zaman da çeşit çeşit olması da her kişiliğe uyum sağlıyor. 
  http://www.vertusperfume.com/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst