Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Veritaseum Altcoini Hakkında

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  Veritaseum Altcoini Hakkında

  Piyasaya yeni katılan dijital varlıklarla ilgili projelerden biri de Veritaseum adıyla geçiyor . Projenin başlangıcından bu yana proje çok fazla ilgi ve eleştiri aldı. Bunlardan herhangi biri haklı olup olmadığı belirlenecek kalıntılardır. Veritaseum projesi, küresel pazar için blok zincir tabanlı eşler arası sermaye piyasalarının oluşturulmasına odaklanmaktadır. Ekibi, blok zincirde otonom yazılım olarak çok çeşitli varlıkları ve pozları koymaya odaklanıyor. Dünyadaki herkes bu sermaye piyasalarına herhangi bir sürtüşme olmaksızın kendi seçtikleri anda erişebilir.

  Veritaseum'un iki ana özelliğine dikkat etmek önemlidir. Merkezileştirilmiş çözümü, henüz dağıtılmış sermaye piyasası sistemlerine girmek istemeyen mevcut kuruluşlara hitap etmektedir. Sonuç olarak, müşteri bu çözümleri kendi sunucularında çalıştırabilir. Araştırma ve analiz tabanlı dağıtılmış bir çözüm de var. Bu projenin her iki seçeneği de içerdiğini görmek çok güzel, çünkü her şirket blok zinciri hemen kucaklamak istemiyor.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst