Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Veri Sistemleri Merkezleri İçin Çok Daha Düzenli Kullanımlar

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Veri Sistemleri Merkezleri İçin Çok Daha Düzenli Kullanımlar
  Zaman geçtikçe data kabinleri ve sistem odaları kullanım yoğunluğundan dolayı ilk kurulum aşamasındaki şeklini kaybedebilir. Bu durumlarda kabinet içlerinde sıkıntılar ve aksaklıklar oluşmaya başlar. Bu gibi durumlarda patch kabloları takip edilemez. Panellerde etiket olmamasına neden olabilir. Aktif cihazlar ve server bağlantıları arasında uygun olmayan kablolar olabilir. Bu sorunları önleyebilecek bir sistem olarak rack kabin kullanılabilir. Evlerde ve ofislerde kullanılabilen bu sistemler düzen ve güvenlik sağlamaktadır.

  Bu alanda tercih edebileceğiniz lande marka ürünler ile kaliteli kullanımlar elde edebilirsiniz. Akıllı kabinetleri ile tercih edilen bu marka, bilgi işlem merkezleri için olmazsa olmaz kullanımlar sunmaktadır. Sitemiz üzerinden marka ürünlerine ekonomik fiyat aralıklarda sahip olmak mümkün olacaktır. Veri depolanan alanlarda, bunun yanında iletişim sağlanan donanımların daha organize bir şekilde yerleştirilmesini sağlayan kabinet fiyatları sitemiz üzerinde ekonomik aralıklarda yer almaktadır.

  Ölçülerine göre şekillendirilen bu sistemler modellerine göre de iki kısma ayrılabilir. Dünya standartlarına bu sistemlerin ölçüleri ise 19 inç olarak belirlenmiştir. Farklı uzunluklara ve raflara sahip olan bu sistemler her türlü donanımı fonksiyonel olarak kullanmanızı sağlayacaktır.
  http://www.kabinetwork.com/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst