Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam
  Uzaktan eğitim programlarına olan talebin artmasıyla birlikte kariyeradam, verdiği hizmetle Türkiye'deki ihtiyaca çözümler üretme konusunda listenin baş sırasında yer alıyor. Attığı her adımla gelişimini sürdüren eğitim kurumu olarak ön plana çıkıyor olmasıyla beraber, rakiplerini geride bırakıyor. Türkiye'deki en iyi uzaktan eğitim programını sunmasının yanı sıra Avrupa ve dünya çapında da önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. 

  Kariyer Adam, onaylı uzaktan eğitim programlarıyla birlikte dünya çapında bu alanda aktif olarak hizmet vermekte olan kurumlarla rekabet seviyesinde çıtayı yükseltiyor. Belirlenen hedefte, dünyanın en iyi olmak için çalışmaların devam ettiği bilinirken; hedefine de adım adım yaklaşıyor. Her geçen gün daha da büyük bir kurum haline geliyor olması başarısını ispatlıyor. 

  Türkiye'nin farklı şehirlerine uzaktan eğitim programlarını sunan bir kurum olması itibariyle, birinci sırada yer alırken Avrupa'nın da 4.sırasına yerleşmiş durumda. Yakaladığı çıkışla birlikte Avrupa'da en iyi çıkış yapan eğitim kurumu ödülüne layık görülen kariyeradam yorumu uzmanlar tarafından da pozitif değerlendiriliyor. Hizmet kalitesiyle birlikte kurum hem Avrupa'da hem de dünyada en üst basmağa çıkmak için programlarını sürdürüyor.
  http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst