Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Utangaç Mısınız ?

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Utangaç Mısınız ?
  Her insanda olduğu gibi bazen utangaç bir yanımız bizi sıkıştırır durur. Kimseye anlatamayız ama öğrenmek isteriz ne yapıp ne edip o aklımızda olan sorunun cevabını öyle yada böyle bulmak için çok uğraşırız. Eninde sonunda bir türlü buluruz Nasıl mı ?
  Mesela Karşınızdakini görmüyorsunuz, tanımıyorsunuz oda sizi tanımıyor tanıştınız ve başladınız içini dökmeye ona sorularını yöneltiyorsun ve oda olgunluğu ile bilgisi ile size güzel güzel anlayabileceğiniz bir dilde anlatıyor sizde bundan zevk alarak cesaret ediniyorsunuz. Bu tür örnekler ile içinizdeki utangaç yapıyı bitiriyorsunuz ve hayatınıza daha renkli bakıyorsunuz.
  İşte fark bu olsa gerek sitemizin sizlere verdiği özelliklerden yalnızca çok az olan örnekleri daha benzer milyonlarca konu olduğunu da biliyor muydunuz ? bence hepsini artık öğrenmenin zamanı geldi Hayatımıza bir anlam katmak için yalnızca wmlik Platformuna gelmemiz yeterli...
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst