Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Tom Lee Açıkladı Bitcoin İkiye Katlanacak

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  bd29ed34be3ad2d38c24c74c23445c5e.jpg

  Tom Lee,Bitcoin İkiye Katlanacak
  Fundstrat Global Advisors’daki kurucu ortağı ve Wall Street stratejisti Tom Lee, Bitcoin‘in değerinin“kolayca ikiye katlanabileceği”ni söyledi.
  ee, 2017 yılının sonuna kadar Bitcoin’in 6000 dolar olacağını tahmin etti, ancak Bitcoin’in 2017 yılının Kasım ayı sonuna kadar 10.000 dolar olmasıyla birlikte yaptığı tahmini de geçmişti.

  Lee, 2018 yılının ilk çeyreğinde istikrarlı bir büyüme kaydedeceğini tahmin ederek, Bitcoin’in 2017 sonlarında görülen en yüksek seviyeyi aşabileceğini öne sürdü.

  “2018 yılının ortalarından itibaren tahminimize yaklaşmış olacağız ve bu yüzden Bitcoin’i 20.000 dolar olacağını düşünüyoruz. Bitcoin bu yılın ilk yarısında aslında bu seviyeye yaklaşabilirse, bence 2018 yılının ikinci yarısında bundan daha büyük bir hareket göreceğiz. Bitcoin hala sahip olmanız gereken bir şey”.

  Yaşlı nesillerin altını bir değer deposu olarak kullanma biçimiyle, genç kuşakların aynı şekilde uzun vadede Bitcoin’e yatırım yapmasının aynı şey olduğuna inandığını belirten Lee bu düşüncesine aşağıdaki sözlerle devam etti:

  “Bitcoin’i uzun vadede “değer deposu” olarak değerlendirmek gerektiğini düşünüyoruz. Bu jenerasyon gelir elde ettiğinde, onu altının yerine koymak için kullanacaklardır. Bitcoin altın pazarının % 5’ini alırsa, kabaca 50.000 dolar (Bitcoin başına) olur”.

  Kaynak:cointelegraph
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst