Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Telefoncu telefonumu bozdu

Yasin

GOLD ÜYE
    Forum
    13
    Tepki
    3
    Meslek
    Sandalyeci
    Merhaba arkadaşlar bundan 2 hafta once ı phone 7 telefonumu telefoncuya verdim pil degismesi için ve 2 saat icinde veririz dedi aksamina gittiğimde bir sorun oldugunu anladim ve beni oyalamaya basladi her gün oyaladı 2 hafta boyunca bu akşam kesin alırsın dedi bana hic inandırıcı gelmedi kavga etmek istemiyorum hakliyken haksiz duruma düşmek istemiyorum sizce hukuki yollara basvursam ne olur

CaN

Forum
    90
    Tepki
    45
    Meslek
    Serbest Meslek
    Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Önerim: Direk hukuki yollara başvurmanıza gerek yok. Tamir için verdiğiniz telefoncuya giderek usülünce gelişmeleri tekrar sorunuz. Konuşmaya başlamadan önce yanınızda telefonunuz var ise orada tüm konuşmaları kayıt ediniz ve en son durumun gidişatına göre ses kayıtınızla birlikde suç duyurusunda bulunabilirsiniz. iyi forumlar. Konuyu takipteyim.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri