Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • [TANITIM] ProtocolLib Ne İşe Yarar?

Forum
    186
    Tepki
    78
    Meslek
    Öğrenci
    • Merhabalar, bugün sizlere "ProtocolLib" eklentisini tanıtacağım. Açıkçası, pek çoğumuz "ProtocolLib" eklentisinin tam olarak ne işe yaradığını bilmiyoruz sanırım. Bende bu konu hakkında biraz araştırma yaptım ve bilgilerimi sizle paylaşacağım.

ProtocolLib Eklentisi Nedir?

ProtocolLib, aynı Vault gibi kendi başına bir işe yaramayan, yardımcı bir eklentidir. Bazı görevlerin standart Bukkit API ile gerçekleştirilmesi imkansızdır ve Minecraft ile doğrudan çalışmayı ve hatta Minecraft üzerinde değişiklik yapmayı gerektirebilir. ProtocolLib, Minecraft protokolüne okuma ve yazma erişimi sağlayan bir eklentidir. Yansıma ve kanal enjeksiyonu için gerekli olan ek yükün çoğunu idare eder.

İsterseniz bir de ProtocolLib'in çalışmasında yardımcı olduğu eklentilerden bir kaç tanesine göz atalım;

ProtocolLib şu anda şu Eklentileri desteklemektedir:

Daha önce bu konu ile ilgili faydalı bir forum göremedim. Umarım yararlı bir konu olmuştur, değerli yorumlarınızı bekliyorum.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri