Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Son Dönemlerin Parlayan Yıldızı: Kariyer Adam

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Son Dönemlerin Parlayan Yıldızı: Kariyer Adam
  Ülkemizde son yıllarda en çok ihtiyaç duyulan konulardan biride kariyer ve meslek uzmanlığı koçluğudur. İnsanlar kariyerlerine ne doğrultuda yöne vereceklerini ve ileride ne olacağını tam olarak kestiremezler. Türkiye'de oluşan bu boşluğu doldurmak adına çeşitli kurumlardan ve devletten hamleler gelmektedir. Bu hamlelerden en kaliteli ve başarılı olanı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kariyer adam uzaktan eğitim kurumları kariyer planlaması ve meslek uzmanlığı konularında 2010 yılından beri bu boşluğu kaliteli bir şekilde doldurmaktadır.

  Kurulduğu ilk günden beri büyük bir değişim ve gelişim gösteren kurum artık rakipleriyle dünya pazarında bile çok rahat rekabet edebilmekte ve en iyi olmayı kendilerine hedef olarak koymaktadır. Bu doğrultuda istihdam ve kariyer konularında, hükümetin hazırlamış olduğu teşvik planlarının önemli bir uygulayıcısı konuma gelen kariyeradam eğitim kurumları hedefine adım adım ilerlemektedir.

  75 şehir ve 14 ülkede eğitim gerçekleştiren kurum, daha fazla ülke ve şehre hizmet götürme konusunda da oldukça istekli durumdadır. Bu alanda Avrupa'da Hizmet kalitesi bakımından da "Avrupa'nın en iyi çıkış yapan uzaktan eğitim kurumu ödülünü'' alan kariyeradam yorum hakkında sizde bir şeyler söyleyebilirsiniz.
  http://tuketicimemnuniyeti.com/egitim/kariyeradam-egitim-kurumlari/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst