Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Sorum Var Sitelerimin Ederi Nedir ?

Forum
    4
    Tepki
    0
    Meslek
    Öğrenci
    İçindeki makale sayıları az ama özgün
    cebindekibilgi.com
    guncelbilgim.com

Teklifi olan buyursun

Domainlerimin iş yapar hatta projelik olduklarını düşünüyorum.

Satmayı düşünüyorum fakat fiyat hakkında pek bilgim yok.
    Düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim

Celil

Admin
    Forum
    2,451
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Satıştan bir gelir kazanamazsanız yani maksimum ederi 100 TL olur oda zorlarsak. Projelerinizi sürdürmeye devam edip gelen hitten adsense kasabilirsiniz.

Çözüldü
    Forum
    15
    Tepki
    3
    Meslek
    Girişimci
    Satıştan bir gelir kazanamazsanız yani maksimum ederi 100 TL olur oda zorlarsak. Projelerinizi sürdürmeye devam edip gelen hitten adsense kasabilirsiniz.
    Bence bir çok web master sitesinde satılık ilanına koy 3-5 ay ilanları takip et sürekli öne çıkarmak için yorum filan yap en kötü 300-500 e satarsın diye düşünüyorum. Ama sabretmen lazım. Ben bu yöntemle 3 tane domaini 5 ay bekleyerek sattım 250 şer TL ye geçen yıl. Tabi birazda şans işi :)

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri