Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Sevgili ile Mutlu Olmak

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Sevgili ile Mutlu Olmak
  Herkesin hayalleri içerisinde olan bir duyguya hitap ediyorum. Sevgi ve Aşk oluşması ne kadar güzelse bunu ayakta tutmak ve bir insanın yaşamına sığdırabilmesi kadar anlamlı bir şey yoktur. Ben şahsım adıma konuşmam gerekirse sevdiğim kıza hayatı mutlu kılıyorum. Ona hayatın keyifli anlarını yaşatıyorum. Ona aldığı her nefesin anlamını anlatıyorum. Sevgili ile mutlu olmak da budur işte.
  Ona huzur vermek ve onda huzur bulmak.. Bilirsiniz saatlerce konuşarak kendinizi ifade etmek ve onunla hayatınızı birleştirmek ve en önemlisi ise 2 bedenin bir ruha sahip olmasını oluşturmaktır.
  Zamanın gençleri bunu ne kadar yapıyor bilemiyorum ama geçmişte bunun bir örneği de yok.. O nedenle insanın kendisinde araması lazım bu duyguyu..
  Karşındakinin huzura, Mutluluğa ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Duygu ve düşüncelerini anlayışla karşılayıp ona bağlılığını hissettirmeli ona güven vermelisiniz.
  Ben geçmişimde yaşadığım ilişkilerde çok gaddar ve zalim oldum ama o zamanlar bir amaç peşindeydim sonra düşündüm ki amacımı cins üzerine kullanmamalıyım diyerek Vazgeçtim ve Hayatımın anlamını hayatıma adadım.. Onunla mutlu olmak ve onunla bir ömür boyu huzur, sağlık içerisinde Rabbim hayırlı evlatlar nasip ederek tüm duygularımı hüzünlerimi, acılarımı tatlılarımı onunla yaşamak istiyorum.. :)
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst