Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Satış Satlık bilişim firması +100 script Dahil

E-Ticaret & Alışveriş
    Forum
    14
    Tepki
    4
    merhabalar Firmamı saglık nedeniyle devir ediyorum yazılımlar tarafımca kodlanmış uzman ekibimle 50 sıfır 50 gecen yıl kodlanmış toplam 100 açık kaynak scriptim var
    bunun yanı sıra 200ustu envanto wordpress temam mevcut toplamda 300 yazılım acık kaynak sınırsız domain kullanımlıdır.
    ajansımız özel yazılımlı olup yanı sıra 50+ referansı mevcut ortalama aylık 5 bin civarı geliri var yeterki çalışın sınırsız reseller hesabı dahil her şeyi devir edilecek

firmamız 30210.png
    CİDDİ ALICISINA REFERANSLAR YAZILIMLAR TÜM HAKLARI DEVİR EDİLECEK VE DİLERSE 10 KİŞİLİK PHP YAZILIM EKİBİM DAHİL VERİLECEKTİR YANI SIRA 2 AYRI PROJE DAHA HEDİYE EDİLECEKTİR.

İSTEDİGİM FİYAT 25.000TL BU PARAYA SADECE YAZILIMLARI YAPTIRAMAZSINIZ yazılımların bazıları www.demobayi.com sitesinde bulabilirsiniz..

CİDDİ ALICISI 0544 243 4 243 ARAYABİLİR SAYGILARIMLA.
    cover187.png
    1583485679232.png

Forum
    14
    Tepki
    4
    merhaba 0544 243 4 243 detaları telde konusabiliriz uyarsa neden olmasın.!

Forum
    14
    Tepki
    4
    Gayet mantıklı ve makul bir yatırım. Hayırlı satışlar dilerim.
    tskler zaten yok paraya veriyorum bu paraya firma kurmak istene buyursun denesin her ay kodlama işinden 5 bin üzeri zaten kazanıyorum yazılım da şansa ve verilen reklama göre degişiyor

Forum
    14
    Tepki
    4
    satış guncell bu haftaki net kazancı 2300tl olmuştur her ay degişmektedir dileyene 1yıllık gelir kanıt sunulur

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri