Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Satış satılık web sitesi ve alan adı

E-Ticaret & Alışveriş
    Forum
    4
    Tepki
    3
    Meslek
    internet haber sitesi
    Yeni kurulan web sitesini, alan adı,hosting hizmeti, twetter,instegram ve mail hesapları ile birlikte satmak istiyorum. (google adsense dahil) tüm hakları ile satılık. sağlık sorunları nedeniyle satışa çıkardım. Web sitesinin adı HaberFly.com yaklaşık 800 haber ve makale var. 1 senelik bir site ancak sağlık sorunları nedeniyle 6 ay ilgilenemedim. Google adsense hesabı var. Henüz kayda değer bir geliri yok ancak potansiyeli çok yüksek. Alacak kişi talep ederse 1 sene boyunca psikoloji konusunda makale gönderebilirim. Site teması lisanslıdır.

IMG_8573.JPG

Son düzenleme:

Celil

Admin
    Forum
    2,451
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Günlük ve aylık sitenizin aldığı hit nedir?
    Sitenin aylık kazancı nedir?
    Kaç makaleniz mevcut?
    Temanız lisanslı mı?
    Site ne zaman kuruldu?
    Ayrıca haber ismini gördüm google news kaydınız var mı?
    Site adresiniz nedir?

bunları konuya eklemeniz, satışınızı anlamlandıracak daha hızlı satış yapmanızda yardımcı olacaktır :) İyi forumlar.

Forum
    4
    Tepki
    3
    Meslek
    internet haber sitesi
    İyi günler,
    sitem yaklaşık 1 sene önce kuruldu ancak sağlık sorunlarım nedeniyle 6 ay ilgilenebildim 800' e yakın haber ve makale var site adresim Haberfly.com google adsense hesabı var. Alıcılara 1 sene boyunca psikoloji konusunda makale yazabilirim. Haberfly internet sitesi lisanslı dır. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri