Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Samsung Galaxy telefonlarında VoWiFi etkinleştirme

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Samsung Galaxy telefonlarında VoWiFi etkinleştirme
  Vowifi bilişim teknolojisi sayesinde mobil olarak şebeke sinyalinin kısmen zayıf olduğu ya da hiç olmadığı mekanlarda telefon görüşmelerini bağlı bulunan Wi-fi ağı üzerinden mobil ağ iletişimi kesilmemiş gibi gerçekleştirilebilir. Bu sayede hem gelen aramalar cevaplanabilir hem de arama yapabilmek mümkün olabilmektedir.
  Vowifi Nasıl Aktif Hale Getirilir?

  1- Mobil cihazdan ayarlar uygulaması açılır.
  2- Bağlantılar sekmesine giriş yapılır.
  3- Sekmede var olan Wi-fi araması seçeneği takip edilir.
  4- Wi-fi tuşu kapalı ise aktif hala getirilir.
  5- Seçilmiş olan Wi-fi yada Tercih edilen ağ seçeneklerinden '' Tercih Edilen Mobil Ağ '' seçeneği aktif hala getirilir. Yapılan bu işlem sonucunda şebeke olduğu andan itibaren mobil şebeke sayesinde gerçekleşme sağlanacaktır. Mobil şebeke ağı olmadığı anda ise Wi-fi bağlantısına bağlanacaktır.

  Vowifi Uygulamasının Sağladığı Avantajlar
  Samsung galaxy model telefonların dışında iphone'larda da bulunan vowifi özelliğini etkinleştirmek için haberlermersin adresini ziyaret edebilirsiniz. Vowifi sayesinde internet ağının olduğu her alanda ücretsiz sesli görüşmeler sağlanabilir. Şebekenin olmadığı ve internet bağlantısının var olduğu koşullarda Vowifi sayesinde haberleşmek mümkün olabilmektedir. Samsung ve diğer akıllı mobil cihazlarda Vowifi uygulaması insanların iletişim sağlamaları için etkili ve mükemmel biir uygulamadır. Bunun dışında ekonomik yönden büyük bir avantaj sağlamaktadır.

  Vowifi Dünya ve Türkiye'de Kullanımı
  Vowifi uygulaması dünyada ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinde bulunan Silikon Vadisinde yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkarılmış olup bütün dünya ülkelerine buradan yayılmaya başlamıştır. Sonrasında öncelikle Avrupa ülkeleri ve Asya ülkelerinde kullanıma açılan bu teknoloji dünya çapında büyük bir ilgi çekmiştir. 2016 Haziran ayı itibariyle de mobil hizmet sağlayıcısı olan Turkcell ile ülkemizde kullanılmaya başlanmıştır. Şuanda ücretsiz olan bu hizmet diğer operatörler tarafından da kullanıcılarına sunulmuştur.
  http://www.haberlermersin.com/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst