Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Saç Bakım Ürünleri

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Saç Bakım Ürünleri
  Bayanların saç renklerine karar vermesi oldukça güç bir durumdur. Bu sebeple herkesin kendi tenine en uygun seçimi yapması gerekir. Ten rengi ve göz rengi saçınızı tamamlayacak faktörler arasında başta geleceğinden dolayı renge karar verirken bunları göz önünde bulundurmak en doğrusu olacaktır. Bu konuda oldukça şanslı olanlar ise esmer bayanlardır. Esmerlere giden saç renkleri diğer saç renklerinde olduğu gibi çok fazla çeşide sahip değildir. Ayrıca esmer bayanların bir diğer avantajı da bu ten rengine sahip bireylerin ciltlerinde meydana gelen kusurları aşırı dikkat çekecek şekilde yansıtmamasıdır. Bu tenin yarattığı avantaj sayesinde uygun renk seçimiyle teninizin bütünlüğü sizin mükemmel bir görüntü yakalayabilmenize olanak sağlayacaktır.Loreal saç boyası bu konuda esmerlere hassas tonlar sunmakta. Esmer tenliler için saç renkleri araştırması yapan bayanlara sayabileceğimiz en güzel renkler arasında bal kahve saç rengi, kızıl kahve saç rengi, kumral saç rengi, karamel saç rengi, altın kahve saç rengi, siyah saç rengi ve mavi-siyah saç rengi örnek gösterilebilir. Duruşunuza anlam katacak rengi seçmeniz kolay olmayacaktır.

  Ten renginden dolayı oldukça avantaja sahip esmer tenli bayanlar seçecekleri en uygun saç rengiyle de bütünlüklerini tamamlayacaktır. Esmer bayanların kullanabileceği renkler bir bakıma koyu tonları barındıran renklerdir. Diğer açık tenli bayanlar gibi çok açık renkleri tercih etmeleri hoş bir görüntü ortaya çıkarmayacaktır. Yapmaları gereken tenlerine uygun olan rengi tercih etmek olacaktır. Esmerlere giden saç renkleri arasında en çok rağbet gören ve ünlü isimler tarafından da tercih edilen bal kahve saç rengi çok da koyu renk tercih etmek istemeyen esmer bayanlar için kurtarıcı rolü üstlenmektedir.Bal kahve rengini loreal 2017 kataloğunda bulabilirsiniz. Bu saç rengi esmer tene sahip bireylerin yüz hatlarını daha yumuşak bir şekilde gösterir. Ayrıca bu saç rengine ayrı bir hava katmak isteyen bayanların da yapabileceği bir farklılık olarak gösterilebilecek uygulama arasında bireylerin balyaj attırarak saçlarını kullanmaları da onların hoş görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca bu rengi tercih eden bayanların saç kesiminin de sert olmaktan ziyade biraz daha klasik bir kesimde olması bu rengi daha rahat taşımasını sağlayacaktır. Bu renk çekiciliği tercih eden bayanlar tarafından daha çok kullanılır. Bir başka renk olarak kumral da esmerlerin en çok kullandığı ve son zamanların en trend renkleri arasındadır. Doğal bir görünüm sağlamasından dolayı oldukça sık karşımıza çıkar.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst