Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Ripple Neden Düşüyor?

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  Adam köylü kızı tenhada sıkıştırmış. Başlamış öpmeye. Kız -Dur napıyosun? demiş. Adam -Dur bakalım ne olacak demiş. Başlamış kızı soymaya, kız -dur napıyosun demiş. Adam - Dur bakalım ne olacak demiş. Kızı yere yatırmış, kız -dur napıyosun? demiş. Adam -dur bakalım ne olacak demiş. Sonra ripple rüzgarına kapılıp 3$'dan alan yatırımcı, ha yükseldi yükselicek derken, yatar pozisyonda beklemeye başlamış. Ocaklara ateş düşmüş, zeki olduğunu düşünen yatırımcının aklına tecavüz edilmiş, parayı komidin de bulamadağı gibi donsuz kapı önünde bulmuş kendini.
  Peki ne oldu da rüzgar bu kadar hızlı tersine döndü? Şimdi kardeşim adamla bir para birimi yapıyor. Diyor ki; Ben parayı yaptım, öyle madencilikti, kazımacılıktı, kıldı tüydü yok. Bu paranın karşılığıda yok al kullan diyor. Ben zaten bütün bankacılık sistemini bu işin içine sokuyorum. Bunlar benim ortaklarım diyor. Yani diyor ki ; bu paralel dolardır diyor. (Kesin fetöcü bu ripple'ın sahibi.)
  Fakat size şunu söylemiyor. Ben bu bankalarla anlaştım ama bunlar Ripple kullanmayacak demiyor. Bu bankalar xRapid, xCurrent gibi ripple'ın geliştirdiği teknolojileri kullanarak birbirlerine dolar yollayacaklar. Dün Endenozya Bankası Ripple ile anlaştığını söylüyor ripple 1.90$ dan 1.40$ a düştü.
  Ripple piyasaya yaklaşık 39 milyar ripple sürdü. Yaklaşık 61 milyarı'da kendi kasalarında beklemekte. Bunun tanesini 3 yıl içinde 1000$ üzerine çıkıcağını söyleyen abuk subuk yatırımcılar yüzünden gaza gelen, bu işe sonrada bulaşan yatırımcılar malesef büyük zararlar etti. Şimdi arkadaşlar önce yatırım yaptığınız coin veya ico'piyasadaki miktarı ve kullanım alanı çok önemli. 
  Bitcoin'in piyasa daki miktarı 17 milyon civarında. Böyle olunca talep sonucu fiyat yükseliyor. Öyle milyarlar değil. Etherum 100 milyona yaklaştı. Fakat Ethereum ekosisteminde büyük gelişmeler ve şirketlerin Ico arzlarını bu ekosistem üzerinden sağlamaları, Ethereum yakın gelecekte Bitcoin seviyesine doğru bir hareketlenme olacağını gösteriyor. Yatırım yaparken bu noktaları değerlendirmek avantajınıza olacaktır. Sorularınız için twitter'dan yazabilirsiniz.

  17500 den 400 adet ripple almıştım 0.06948691 BTC ile. Şuan ripple 9200 de uzun vadeli düşündüğümden zarar düşükken satmadım beklemede devam mı edeyim. Tekrar aldığım değere yükselmesi uzun sürer mi sizce ? Aldığım dakikadan düşmeye başladı şimdiye kadar
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst