Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Öpüşme Eylemi

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Öpüşme Eylemi
  Bir bu kalmıştı zaten onuda gerçekleştirdiler ya helal olsun diyorum. Fas ülkesinde yaşanan bir durumdur. 50 kişilik bir grubun Toplanması ve bir birleri ile doyasıya çılgınlar gibi Dudaktan öpüşmesinin her bir karesini haber sitelerinde görmeniz mümkündür. Birde yetkili sayılabilecek bir kaç kişi de öpüşen çiftleri zorla ayırmaya çalışarak ”Burada Öpüşemezsiniz” diye müdahale ediyor. İlginç değil mi..

  Biliyoruz ki FAS Müslüman bir ülke ile tanılıyor ama bunun yüzdelik bir oranı farklı boyuttur tabi ki yüzde yüz olacak diye bir şey yok ama Protesto eden çiftleri ayırmak için orada uyarıda bulunan bir adam ”Burası Müslüman bir ülke Kamu olanlarında Öpüşemezsiniz. Basit bir öpüşme bile bir çok sorunlara yol açabilir” diyerek oradaki protesto yapan grubu dağıtmak istedi.

  Şimdi buraya kadar bir haber idi şimdi ise biz kendi yorumlarımız ile konuya açıklık getirelim. Bizim Türkiye de bu tür saçmalıklar yapılmaz. Türkiye de protesto yöntemleri daha farklı mesela yakıp yıkmak gibi, yaralayıp öldürmek gibi bunu kim yapıyor ? Marjinal gruplar yapıyor bu ülkeye zarar vermek isteyenler yapıyor..

  Şimdi çıksın bir grup Taksim meydanında Öpüşsünler emin olun ki kimse müdahale etmez hatta destek verirler eğer öyle bir protesto yapacaklarsa dediğim gibi yapsınlar ama Yakıp yıkmasınlar öldürmesinler, yaralamasınlar bunlar hiç de iyi bir eylem değil.

  Neyse Konuyu fazla dağıtmadan olduğu gibi bırakmak lazım. Sabah haber sitelerinde gördüm bu Öpüşme eylemini sizlere de duyurmak istedim. Teşekkür ederim.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst