Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Sorum Var Online eğitime ücret ödedim ama bi hata veriyor :( Nolur yardım edin arkadaşlar...

Forum
    15
    Tepki
    2
    Meslek
    Öğretmen
    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY stuid, stuqresult.Taskid ORDER BY stuqresult.Tarih ASC' at line 20
    Bu hatayı veriyor ,ne yapmam gerekiyor?

Forum
    15
    Tepki
    2
    Meslek
    Öğretmen

Ekli dosyalar

• hata.png
      hata.png
      30 KB · Görüntüleme: 116
    Forum
    30
    Tepki
    20
    Meslek
    WebMaster :)

Dediğim gibi sizlik bir sorun yok hatayı hizmet aldığınız kursun destek departmanına yazılı yada arayıp bizzat bildirin sorunu çözeceklerdir.

Forum
    1
    Tepki
    0
    Meslek
    öğrenci
    Pandemiden önce İstanbul Lisan Merkezi'nden A1 Almanca Aile Birleşimi kursu aldım.Goethe Enstitüsündeki sertifika sınavına katıldım ve 82 puanla sertifikamı aldım.Hocalar gerçekten çok iyi ve işlerine hakimler. Teşekkürler İLM.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri