Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Sorum Var Öğretmenlerin kitap satışından sade ben mi rahatsızım ?

Forum
    46
    Tepki
    20
    Web
    www.sivasyemek.com
    Meslek
    Esnaf
    Öğretmenler okulda kitap satışından bir türlü vazgeçemiyor. Kitap ismi veriyorsunuz, yayınevi veriyorsunuz daha ne yapacaksınız öğretmen arkadaşlar ALLAH'da korkun. Çocukların babası kaçında maaş alıyor, nakitleri varmı yokmu insaf be ... Oldu olacak okula bir de vezne açın. Olsun bitsin. Okulunda içine ettiniz ...

Forum
    3
    Tepki
    1
    Meslek
    Fullstack Developer
    memlekette herkes öğrencilerden bir şeyler koparma peşinde bugüne kadar önerilen zorunlu denilen hiçbi kitabı almadım almam da internette bir sürü kaynak mevcut zaten

Celil

Admin
    Forum
    2,453
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Okulun sunduğu kitaplar neylerine yetmiyor, birde soru çözmek için kaynak önerip o kaynağı zorunlu tutup birde ondan ödev veriyorlar. Yapmazsan sözlüne düşük girerim diyorlar. Öğrenci illa senin verdiğin kaynak kitaptan çözmek mi zorunda?

Bende aynı dertten yanan bir öğrenciyim, lisedeyiz bir çok hocamız var. Her sene ayrı kaynak aldırma derdinde hepsi.

Forum
    2
    Tepki
    2
    Meslek
    webmaster
    Okulun sunduğu kitaplar neylerine yetmiyor, birde soru çözmek için kaynak önerip o kaynağı zorunlu tutup birde ondan ödev veriyorlar. Yapmazsan sözlüne düşük girerim diyorlar. Öğrenci illa senin verdiğin kaynak kitaptan çözmek mi zorunda?

Bende aynı dertten yanan bir öğrenciyim, lisedeyiz bir çok hocamız var. Her sene ayrı kaynak aldırma derdinde hepsi.
    okulun verdiği kitaplar yeterli değil çünkü hiçbir öğretmen meb in dağıtığı kitapların yeterli olmayacağını düşünüyor zaten meb in kaynaklarını kullanan hocalardan bir şey bekleme yeterli verimi alamazsınız. Çoğu öğretmen meb e biz seçelim o kaynakları ücretsiz öğrenciye verin diyor. meb in dağıtığı kitaplar birilerin cebine para girsin diye yapılan bir şey olarak görüyorum çünkü oldukça düzensiz hazırlanıyor. çoğu kez de izin almadan resim kullandıkları için haberlerde her sene bu durumu görüyoruz .com

Celil

Admin
    Forum
    2,453
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    okulun verdiği kitaplar yeterli değil çünkü hiçbir öğretmen meb in dağıtığı kitapların yeterli olmayacağını düşünüyor zaten meb in kaynaklarını kullanan hocalardan bir şey bekleme yeterli verimi alamazsınız. Çoğu öğretmen meb e biz seçelim o kaynakları ücretsiz öğrenciye verin diyor. meb in dağıtığı kitaplar birilerin cebine para girsin diye yapılan bir şey olarak görüyorum çünkü oldukça düzensiz hazırlanıyor. çoğu kez de izin almadan resim kullandıkları için haberlerde her sene bu durumu görüyoruz .com

Benim sinir olduğum nokta şurası evet kaynak kitap (test kitabı) alalım edelim sıkıntı yok.
    Hocaların bazıları sadece bir yayınevini zorunlu tutuyor, o kitaptan ödev veriyor.
    E bilader zaten ödev vermek için veriyorsun, niye sadece bir yayınevi?

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri