Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Neden Kabullenemiyorsun ?

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Neden Kabullenemiyorsun ?
  Çok mu zor kabullenmek ?
  Merhaba arkadaşlar sohbet sitelerinin birinde takılıyor iken birileri ile sohbet etmeye başladık odada 2 bayan ve ben var idim Birinin çocuksu tavırları birinin de Olgunluk derecesine ulaşmış ama kararsızlıklar içerisinde tavırlar sergilemeye başladılar..
  Tabi düşündüm bunlar ile konuşmam doğru olur mu olmaz mı diye karar verdim kendimce fikirlerimi paylaşarak sohbet ortamı oluşturdum. Sohbet konumuz Bayan Erkek konusu idi eş değer olup olmadıklarını, Üstünlük derecesini, Hayatın güzelliklerinin hangi cins için anlamlı olduğunu masaya yatırdık..
  Ama gördüğüm kadarı ile biri pes etti pes eden çocuksu olan kız idi her ne ise o odadan çıktı. Diğer bayan ise sohbet etmeye devam etti ama kabullenmek istemediği konular oldu bu duygusal mıydı bilmiyorum daha doğrusu kestiremedim ama olumlu bir yanıt alamadım..
  Baktım olmuyor fikir ayrıcalığı yaşıyorduk olumlu olarak tarafsız bir bakış açısı ile ortak nokta bulma düşüncesi ile sohbetimize devam ettik..
  Bana öyle bir cümle kullandı ki o cümlesinden sonra onun da olgunluk derecesine daha ulaşmadığını anladım..
  Sorusunda şu var idi kendince soru ve cevap anlamını taşıyor idi.. ” Bir bayan olmasaydı nesiller çoğalmaz idi..” iyi güzel ama mantığa bakar mısınız ? Bir bayan olmadan çoğalma olmaz imiş ? Peki  bir erkek olmadan üreme olabilir miydi ? Diye sorduğumda lafı değiştirmek istediğini anladım.. Örnek olarak da Hz. ADEM a.s ‘ım örnek gösterdim..
  Sonra baktım ortam rengi değişiyor gerçekçi olmuyor kabullenmek istemediği gerçek konuları algılamıyor dedim ki buna ne ben nede bir başkası anlatabilir..
  Düşüncesine bırakarak oradan ayrıldım ama anlamadım bir konu var bu kadar çok mu zor kabullenmek hayır bende bir erkeğim hakkımızda gerçekçi konuları ben onaylar kabullenirim ama bu bayanların beyninden mi kaynaklanıyor yoksa başka bir duygu düşünce içerisindeler mi bilmiyorum hayırlısı ne diyelim..
  Ama tavsiye ediyorum Kabullenmek gereken yerde Kabullenmek en doğru adımdır.... (Nokta)
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst