Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Minecraft: Kendi Sunucunuzu Hemen Şimdi Ücretsiz Kurun!

Forum
    186
    Tepki
    78
    Meslek
    Öğrenci
    • Merhabalar, bu konumda sizlere Minecraft'ta nasıl ücretsiz bir şekilde sunucu kurabilirsiniz? Bundan bahsedeceğim.

Ücretsiz Minecraft Sunucusu Kurmak

Bize bu hizmeti 'www.server.pro' isimli bir site sağlıyor. Adımları takip edip, doğru bir şekilde uygularsanız; sizde bir minecraft sunucusuna sahip olabilirsiniz. Dilerseniz nasıl yapacağınızı anlatayım.
    1. Öncelikle 'www.server.pro' adresine giriş yapın ve kayıt olun.
    2. Aşağıdaki SS'te gördüğünüz gibi burada Create Server'e tıklayarak bir sunucu oluşturacağız. Ben önceden oluşturmuştum ama yinede göstereyim.

1597958790691.png

3. Create Server dedikten sonra buradan kendinize uygun olan planları seçin. Biz şuanda ücretsiz server açacağımız için FREE Plan'ı seçiyoruz. Sunucu lokasyonunu kafanıza göre ayarlayabilirsiniz. Ben France'yı tercih ediyorum.

1597958916847.png

4. Sonra Configuration Kısmından sunucunuzun ayarlamalarını yaptıktan sonra Finalize bölümünden Resume Server'e tıklıyoruz.ve Sunucumuz hazır duruma geliyor!
    5. Control Panel kısmından Kontrol Panel'ine giriş yaptıktan, sonra Sunucunuz ile ilgili temel ayarları buradan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kontrol Panel'ini sizlere tanıtmayacağım. Siteye giriş yapıp, adımları uygularsanız kendiniz keşfedebilirsiniz.

1597959172815.png

Ekli dosyalar

• 1597959148632.png
      1597959148632.png
      21.9 KB · Görüntüleme: 31
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri