Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Mine Ataman - Ekmeğe Fısıldayan Kadın

  Katılım
  23 Ara 2017
  Forum
  115
  Tepki
  0
  Puan
  0
  Konum
  Belirtilmemiş
  Mine Ataman - Ekmeğe Fısıldayan Kadın

  Gazi İİBF İngilizce Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkiler mezunu, reklamcılık yapmış bir marka uzmanı. Akdeniz Üniversitesi Klasik Arkeoloji ön lisans mezunu amatör arkeolog. profesyonel yelkenci.

  Bir çok ünlü firmanın marka danışmanlıklarını yaptıktan sonra hayatına giren minik bir bebek ile tüm alışkanlıklarını ve çalışma şeklini değiştirmiş, kariyerini farklı bir noktaya taşımıştır. Artık aşkla yaptığı ekmeğinin peşinden koşuyor…

  İnsan kaynakları, pazarlama, marka yönetimi, reklamcılık gibi konularda eğitim sertifikaları ile Z kuşağının çalışma hayatındaki özellikleri, unlu mamullerde merchindising, şube destek programı, ekmek atölyesi adı altında tamamen kendi hazırladığı programlar ile danışmanlık hizmetlerini yürütüyor. “10 Bin Yıllık Anadolu Uygarlıkları” adlı ekmek sergisi ve sunumdan oluşan çalışması, hali hazırda farklı organizasyonlarda yer almaktadır.

  Ulusal ve bölgesel süreli yayınlarda seyahat, gastronomi alanlarında yazıları yayınlanmıştır. Mutfak Magazin dergisinde ekmek ve ekmek kültürü hakkında yazılar yazmakta. Toprak Mahsulleri Ofisi, Tarım Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile ekmek kültürü, ekmek israfı gibi konularda çalışmalarına devam etmektedir.

  Yakın tarihte; “10 Bin Yıldır Sofraların Baştacıyım” isimli kitabı yayınlanacaktır.

  Okul öncesinde okuyan çocuklara eğlenceli bir etkinlikle sağlıklı beslenmede ekmeğin önemi konulu bir projeyi 4 yıl yürüttü. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Mine ATAMAN, unlu mamullerde marka danışmanlığı işinin altyapısını oluşturmuş ve öncü olmaktadır.

  Ürün gamı oluşturulması, konsept tasarımı, üretim altyapısının oluşturulması, ekip oluşturma, lojistik planlama, satış noktası mimari ve altyapı oluşturulması, pazarlama çalışmalarının yürütülmesi konularında standartlar oluşturmuştur.

  Ekmek ile ilgili içerik üreten bir marka olan Mine ATAMAN Bread markasını kuran Ataman, gerçek bir ekmek ustası. Ekşi mayalı ekmek alanında kendi markasını oluşturan Mine Ataman, halen birçok markaya danışmanlık vermekte ve alanında çeşitli okul/üniversitelerde derslere katılmaktadır.

  13-15 Ekim tarihinde Ankara’da düzenlenen ve Türkiye’nin ilk ekmek festivali olan Uluslararası Ekmek Festivali’nin de yapımcısı olan Mine ATAMAN, Toprak Mahsulleri Ofisi ile birlikte Ekmek İsrafı kampanyasında çalışmalar yapmış, konu hakkında Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a sektör temsilcisi olarak bilgi vermiştir.

  Mine Ataman Bread, unlu mamuller konusunda danışmanlık veren, inovatif projeler geliştiren, geleceğin konsept ve ürünleri hakkında tasarımlar yaratan ve ekmekle ilgili yaratıcı içerikler geliştiren fütürist bir markadır. Pek çok ulusal ve yerel firmaya danışmanlık veren Mine Ataman Bread, aynı zamanda unlu mamuller marka danışmanlığı konusunda sektörde liderdir. Sektöre getirdiği yenilikçi ve farklı yaklaşımıyla pek çok markanın tercihidir.

  Yakın zamanda uluslararası bir ekmek sempozyumunun hazırlıklarını sürdürmektedir.

  Özetle iktisatçı, arkeolog ve postmodern bir fırıncı Mine ATAMAN.

  Mineatamanbread.com
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst