Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Kuluçka Makinesi Bizim İşimiz

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Kuluçka Makinesi Bizim İşimiz
  Günümüzde artan yumurta ve beyaz et ihtiyacından dolayı, bu konudaki üretim kapasitelerinin artması yani arz miktarının talepleri karşılar duruma gelmesi gerekiyor. Doğal yöntemlerle kanatlıların kuluçkaya yatması, ihtiyaca yetmiyor ve istenilen verim alınamıyor. Bu yüzden yumurtalara doğal kuluçka ortamı sağlayan kuluçka makinası çeşitleri oldukça artmıştır.

  Firma her cins ve ihtiyaca uygun kuluçka makinesi üretimi yapıyor. Firmanın ürünleri tamamen hijyen kurallarına uygun ve en son teknolojiye sahiptir.
  Firma, 35 yumurtalık hobi türünden, 2112 yumurtalık ticari kuluçka makinesi türüne kadar, değişik ebat ve özelliklere sahip ürünler sunuyor.

  Firmanın hobi maksatlı ürünleri 36 ile 112 yumurta arası değişiyor ve ebatlarının uygunluğu ile her yerde kullanılabiliyor, ticari kuluçka makinası çeşitleri ise, 180, 240, 300, 500, 1056, 1584 ve 2112 yumurta kapasitelidir. Yumurta kapasiteleri kanatlı hayvan cinsine göre değişebiliyor.

  Firmanın Diğer Hizmetleri
  Firma, kuluçka makinelerinin yanında; bu makinelerin malzemelerini, aksesuarları (tüy yolma makinesi, suluk, yemlik, ısı lambaları ve otomatik viyoller gibi), civciv büyütme kafesleri, damızlık tavuk ve kuluçkalık yumurtaların satışlarını da yapıyor. Firma ayrıca, tüm kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı da sunuyor.
  https://www.berenkulucka.com/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst