Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Kripto Dünyası Sadece Bir Borsa Değildir.

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  kripto dünyası sadece bir borsa değildir. yani çeşitli var olan büyük şirketlerin hisselerini alıp satma yeri değildir. Kripto dünyası ve şu anda yaşanan süreç şimdiye kadar yeryüzüne gelmiş en büyük ticaret devrimi ve fırsatıdır. Söylemek istediğim yatırım yapmadan önce mutlaka bu dünyayı anlamaya çalışın . okuyun araştırın . bıurada bir çok fırsat var yani şu 6 ayda ve önümüzde ki belki bir kaç yılda var olan ciddi fırsatlar var.
  Dünya değişiyor, yada değiştiriliyor, ticarette kullanılan argümanlar yer değiştiriyor, merkeziyetci sistemler yerini global güçlere bırakıyor, bu bir devrim ve dönüşümdür ve Büyük fırsattır. 
  İyi okuyup anlayıp bu fırsatlardan yararlanmamız ve bu dünyada yerimizi almamız lazım.
  burada ben dahil bir çok iyi niyetle yatırım tavsiyesinde bulunan tecrübeli arkadaşlar var , tabi ki bir fırsatı görmüş ve iyi niyetle size aktarıyor olabilirler ama sadece bir yerden haber alarak hemen yatırım yapmayın , mutlaka başka bir kaynaktan da teyit alın, sayfasına gidin nasıl bir proje imiş arkalarında kimler var , ortakları kimler araştırın emin olun. ondan sonra yani inandıktan sonra da ciddi anlamda yatırım yapın. 
  şimdi bu girişi yaptıktan sonra bende size bir sonraki yazımda tecrübelerimi aktaracağım ve bir kaç tavsiyede bulunacağım. .
  ama hukuki ve vicdani sorumluluktan kaçmak adına herkesin yaptığı gibi aman bu bir yatırım tavsiyesi değildir demeyeceğim. çünkü burada bir coine yatırım yapılabilir deyip sonra da aman bu tavsiye değildir demek pek mantıklı durmuyor
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst