Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Kimler Risk Alır

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Kimler Risk Alır

  Merhaba değerli Okurlarım, Kimler risk alır konumuz nereden aklıma geldiğine öncelik tanımak istiyorum. Sevdiğim değerli küçüğüm Özcan kardeşimin yapmış olduğu, paylaşım ve yaygınlaşmasında ERDAL’IN destekte bulunduğu bir videoyu gördüm. Seslendiren Özcan kardeşim idi.. Bende buna nazaran kendi düşüncelerimi yazmak istedim.
  Konumuz eğer belli ise başlayalım isterseniz.
  Risk Almak. ?
  Kötü veya iyi sonuçlarla karşılaşma olasılığına risk diyoruz. Peki her insan bu risk kavramını yaşamış mıdır ? Bilinmez elbet de ama risk demek kaybetmek demektir. Bir insan sevdiği bir varlığı kaybetmek ister mi ? Evet ise buna risk diyoruz.. Ama her ne olursa olsun kaybetme teamülüne karşı korkuların varsa Risk almamalısınız.
  Benim deyişim ile Risk sonuç anlamındadır. Hani risk diyoruz ya bunu bir ilişki babında düşünürsek eğer, Güvenini, sevgisini, düşüncelerini tartmamız açısından onu denememiz de bir risktir. Yada Risk olayını halk dilinde yaygın olan bir kavramla örnek verebiliriz.
  Biri hastahanede ameliyat olur Doktorlar derki risk var veya yok.. Bizim insanımız bir kelimeyi, Basitleştirme manasında algılıyor. Aslında her kelimenin derin ve geniş bir kavramı vardır. En kısasından SU hadi her şeyi bir kenara bırakın.. Değerini bilmediğimiz, Kıymet bilmediğimiz Suyu ele alalım.. Su demek can demektir. Kim susuz yaşamıştır ki.. Ama gel gelelim bunun anlamını bilmeyen çok insan var. ALLAH veriyor ya gerisini sormak önemli değil.
  Neyse konuyu fazla dağıtmadan aslında konuya tam anlamı ile ele almadım :) ama bir önerim var bu konu ile alakalı..  Bir risk alacaksanız bu hayatınız ile olsun.. Risk kötü sonuçlar doğurabilir. O kötü sonuç ise size bir ömür boyu acı verebilir. Bu acıyı yaşamak istiyorsanız her yerde, her şeyde risk alın.. Ama almak istemiyorsanız ve alınması son noktada iseniz dediğim öneriyi düşünün. :) Sevgiler...
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst