Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Kadıköy Kız Öğrenci Yurtlarında Konaklama Şansı

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Kadıköy Kız Öğrenci Yurtlarında Konaklama Şansı
  Kadıköy Öğrenci Yurdunda Konaklama Ayrıcalığı

  Evinizde yaşadığınız konforu en aynı şekilde sizlere yaşatabilmek adına çalışkan ekibi ile birlikte hizmet sunan Kadıköy kız yurtları birçok sosyal olanağı bir arada sunmaktadır. Ulaşımın rahat olduğu bir konumda yer alan ve öğrencilerin gereksiz zaman kaybetmelerinin önüne geçen Kadıköy kız öğrenci yurtları, en modern şekilde döşenmiş odaları ile birlikte son derece konforlu bir hayat sürmelerini sağlıyor. Kadıköy kız öğrenci yurtları tek kişilik oda fırsatı sunduğu gibi farklı kapasitelerde odaları ile de hizmet vermektedir. 

  Kadıköy Kız Öğrenci Yurdunun İmkanları

  Tüm gün sıcak suyu bulunan ve her katta ortak çamaşır makinesi ile ütü olan Kadıköy kız öğrenci yurdu, giriş çıkışlarda turnike kart geçiş sistemini kullanmakta ve sürekli olarak yurdun güvenliğini sağlamaktadır. Fitness ile etüt salonu ve kafeteryası bulunan Kadıköy kız öğrenci yurdu, daha verimli bir ders ortamı yaratmak adına büyük bir özveri göstermektedir. İçerisinde bir revir de yer alan Kadıköy yurt size kendinizi evinizdeki gibi huzurlu hissedeceğiniz bir ortam hazırlıyor. 
  http://www.istanbulgazikizyurdu.com/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst