Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • İstihdam Teşviği ve Uzaktan Eğitim Desteği

Forum
    21
    Tepki
    1
    Meslek
    sohbetçi
    İstihdam Teşviği ve Uzaktan Eğitim Desteği
    Ankara Kızılay merkezli olan kariyeradam İŞKUR onaylı istihdam seferberliğine katılarak çağın en büyük seferberliğine katkıda bulunuyor. Kariyer adam sektörünün en çok tercih edilen firması olarak öğrencilerine iş imkânı sunarak işsizlik oranını tek haneli rakamlara çekilmesine yardımcı olduğu gibi işverenlerin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak meslekte yeterlilik kazandırdığı personelleri işverenlere sunarak işçi bularak işverenin işlerinde sürekliğin korunmasına yardımcı olmaktadır.

Kariyeradam yorumlarını inceleyecek olursak kariyer adam daima öğrencisine verdiği önemi ve meslekte yeterliliği için daima özenli çalışmalar sonucunda gerektiği yüzde 97,3 başarılarla sizin kariyeriniz için çıktığınız yolda asla yalnız bırakmaz. İster iş arayan olun, ister işveren olun, ister meslekte yeterlilik belgesi alın, ister hibe alarak kendi işinizi kurun yapmanız gereken ilk iş kariyer adam ile tanışmak olacaktır.

Kariyer adam İŞKUR destekli açtığı kurslarda başarılı olan öğrencilere iş konusunda yüzde 100 başarısıyla en çok işe yerleştirme oranına sahip kuruluş olarak sizlere hizmet vermeye çalışmaktadır. Kariyer adam iş ve eğitim hayatınızın her yerinde yükselmenize büyük bir olanak sağlıyor. Daha fazla detaylı bilgi için http://www.tesvikprogrami.com/kariyeradam web sitesini ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri