Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • İş Fikirleri

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  İş Fikirleri
  az sermayeler ile yapılacak iş fikirleri 2018

  Bu yazımızda 2018 yılında az sermayeler ile yapılabilecek işi bilmeniz halinde güzel paralar kazanabileceğiniz iş fikirlerini sunacağız. Sunacağımız bu iş fikirleri 2018 yılına has olmayıp 2018 yılında patlayıp ilerleyen yıllarda da yapılacağını düşünmekteyiz.

  Bitcoin Ticareti yaparak para kazanma

  Tüm dünyada ileri seviyede patlama yapan Bitcoin sistemi Ülkemizde tam manasıyla bilinmemekte bunu ticarete döken kişi sayısı çok fazla olmamaktadır. Bitcoin kısaca anlatmak gerekirse sanal paradır. Şimdilik bazı internet sitelerinde alımı satımı yapılsa da ilerleyen zamanlarda, marketten sigara alırken bile geçebilecek durama doğru ilerleyen bir sistemdir. Dünya ekonomisine yön veren büyük ülkeler kendi coin sistemlerini oluşturmaya çalışmaktadır ki Bitcoin ileride ne kadar önemli bir yere sahip olacağını siz düşünün. sanal paraların çıkması ve bu şekilde kullanılıyor olması Yeni bir çağ niteliğindedir, belki de bundan 10 yıl sonra Fatih'in İstanbul'u fetih etmesi gibi Bitcoin çıkması tarih kitaplarında çağ atlama meselesi olarak adlandırılabilir.

  Peki Bitcoin ticareti nasıl yapılır? En basit olarak döviz alım satımı yaptığınız gibi Bitcoin alım satımı yapabilirsiniz fakat bu para cinsi USD veya euro gibi değil malesef günler içinde binlerce dolar yükselebiliyor, binlerce dolar çıkabiliyor. Bu sebeple cidid analizler ve takip gerektiren bir iş. başlangıçta 1000TL lik küçük bütçeler ile bu işe girişmekte yarar var. Bu arada 7-8 yıl önce Bitcoin'e 100TL Yatırım yapmış olsaydınız bugün milyar dolar sahibi olabilirsiniz, yanlış duymadınız milyar dolar diyoruz çünkü Bitcoin son zamanlarda aylık %300-400 artışlar yaşamaktadır. Bu artışlardan ne kadar riskli bir yatırım olduğunu da anlayabilirsiniz.

  Pilav dükkanı açma

  Bitcoin gibi zor ve riskli bir iş yapmak istemiyorsanız, size göre de 2018 yılında yapılabilecek bir iş fikri sunabiliriz. Pilav dükkanı açmak fazla sermaye gerektirmez, gıda ürünleri insanların temel ihtiyacı olduğu için olmazsa olmazıdır. özellikle ekonomik dar boğazda olan kesimler günlük atıştırmak ve karın doyurmak için Ucuz yemeklere bakmaktadır, pilav dükkanına giren bir kişi maksimum 10TL güzelce karının doyurduğundan bir çok al kesim bu dükkanları tercih etmektedir. işlek bir yerde bu dükkanı açmanız yeterli olacaktır. Günümüz koşullarında bir pilav dükkanı açılış maliyeti 10-20 bin bandında dır. Pilav dükkanı açmak isteyenler Kosgeb'den hibe ve sıfır faizli kredi desteği alabilirler.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst