Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • iPhone'da VoWifi Özelliğini Etkinleştirme

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  iPhone'da VoWifi Özelliğini Etkinleştirme
  Teknolojiyi her geçen gün takip etmek daha da zorlaşıyor. Sayfalarca teknoloji haberlerinden dilediğiniz bilgiyi sunabilen haberkulis ile aradığınızı bulmanız artık daha kolay. 4,5 G ile hayatımıza giren teknolojilerden bir tanesi de VoWifi oldu. VoWifi, Wi-Fi üzerinden Sesli Telefon Görüşmesi Gerçekleştirme anlamına geliyor. Şayet iPhone 5S/5C veya yeni bir iPhone sahibiyseniz, aynı zamanda da Turkcell abonesiyseniz, Wi-Fi arama özelliğini etkinleştirerek mobil şebekeye sahip olmadığınız veya şebekenin yetersiz olduğu durumlarda Wi-Fi üzerinden görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

  Turkcell iPhone'da VoWifi Özelliğini Aktif Etti 
  Ses iletimini Wifi veya LTE şeklinde olan teknolojilerin yaygınlaşması sonucunda, hem çekim sorunlarını hem de konuma sırasındaki ses kalitesini daha çok yerde ve daha uygun fiyata konuşma gibi avantajları da beraberinde getiriyor.
  Volte teknolojisi ülkemizde aylardır kullanılıyor. Ancak Voice Over Wi-Fi anlamına gelen VoWifi özelliği ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başladı. Son operatör güncelleştirmesiyle birlikte iPhone ailesinde yerini aldı.

  VoWifi Avantajları Neler?
  VoWifi sayesinde kullanıcılar, yurtdışında da Türkiye'deki konuşma tarifesindeki rakamlarla konuşabilecekler. Bu hizmeti başka bir operatör üzerinden değil, Wi-Fi ağı üzerinden alabilecekler. Bu hizmet sayesinde yurtdışı görüşme masrafları hem operatör hem de kullanıcı tarafından düşmüş olacak. VoWifi mobil bağlantının olmadığı her yerde veya zayıf olduğu yerlerde devreye girebiliyor.

  iPhone'da VoWifi Özelliğini Etkinleştirmek İçin
  Öncelikle ''Ayarlar'' uygulamasına giriş yaptıktan sonra, ''Telefon'' bölümüne giriş sağlanması gerekiyor. Telefon sayfasında ''Aramalar'' başlığı altında yer alan ''Wi-Fi İle Arama'' seçeneğinin takip edilmesi gerekli. Açılan sayfada yer alan'' Bu iPhone'da Wi-Fi İle Arama'' seçeneğinin karşısında yer alan düğme açık duruma getirilmeli. Sonrasında karşınıza çıkan Onay penceresindeki ''Etkinleştir'' düğmesine basarak işlem tamamlanabiliyor.
  Bu ayarları yaptıktan sonra sesli aramalarda Wi-Fi bağlantısı kullanılabiliyor. Wi-F üzerinden HD kalitesinde Video ve Ses aramasıyla mesajlaşma yapılabilir. Mobil kapsamanın olmadığı yerlerde eğer Wi-Fi kullanımdaysa konuşmalar Wi-F üzerinden yapılabiliyor.
  http://www.haberkulis.net/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst