Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • İphone'da Araç Takımlarını Kullanma Ve Düzenleme

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  İphone'da Araç Takımlarını Kullanma Ve Düzenleme
  Araç takımları Android telefonlarda bulunan 'widget' olarak adlandırılan özelliktir. Araç takımları hava durumları, yol durumları, mailler, fotoğraflar, sohbetler gibi uygulamaları içermektedir. Telefonunuzun ana ekranından veya kilit ekranınızdan parmağınızla ekranı sağa doğru sürüklediğinizde karşınıza çıkmaktadır. 

  Araç takımlarının önemi tek bir yerde ihtiyaç duyabileceğiniz birçok uygulamaya aynı anda göz atabilmenizi sağlamasıdır. Detaylı incelemek istediğiniz uygulamanın ise üzerine tıkladığınızda o uygulamayı açarak inceleyebilirsiniz. Bunların dışında araç takımları üzerinde istediğiniz düzenlemeleri yapmanız mümkündür. Görmek istemediğiniz uygulamaları ve guncelhaberler'i görebilir, istediğiniz başka uygulamaları araç takımlarına ekleyebilirsiniz.

  Araç Takımlarını Düzenleme
  Araç takımlarını düzenleyebilmek için önce bu bölüme girmeniz gerekir. Bunun için yukarıda bahsedildiği gibi ana ekranınızdan parmağını sağa doğru kaydırdığınız zaman karşınıza araç takımları çıkar. Buradan aşağı doğru indiğinizde düzenle seçeneğini göreceksiniz. Düzenle seçeneğine bastığınızda araç takımı ekle bölümüyle karşılaşacaksınız. Bu bölümde araç takımınızda var olan uygulamalar en üstte liste halinde çıkar. 

  Bunların yanlarında kırmızı bir eksi işareti vardır. Bu işarete bastığınız zaman yan tarafta çıkar diye bir seçenek belirir. Böylece istemediğiniz uygulamaları araç takımından kolayca çıkarabilirsiniz. Ekli uygulamalarınızın sıralamalarını değiştirmek isterseniz yan tarafındaki üç çizgi işaretine basarak uygulamayı hangi sıraya taşımak istiyorsanız oraya sürükleyebilirsiniz. Hangi uygulamalarınız başta görünmesini istediğinizi seçebilirsiniz. Yine aynı şekilde araç takımınızda ekli olan uygulamaların biraz altında ise ekleyebileceğiniz başka uygulamalar mevcuttur. 

  Bu uygulamaların yanlarında ise yeşil renkte artı işareti vardır. Bu bölümden istediğiniz uygulamaları seçerek araç takımına ekleme yapabilirsiniz. Yeşil renkli artı sembolüne bastığınız zaman uygulama otomatik olarak üst bölümün en sonuna taşınacaktır. İstediğiniz takdirde bu uygulamanın da sıralamasını değiştirebilirsiniz. Gereken bütün düzenlemeleri yaptıktan sonra üstte bulunan bitti butonuna basarak bu işlemi tamamlayabilirsiniz.
  http://guncelhaberajansi.com/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst