Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • İnternet de Dolandırıcılara Dikkat

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  İnternet de Dolandırıcılara Dikkat
  Farkındayız ki artık piyasa dolandırıcılar ile dolmuş bir vaziyette. Forumlarda olsun veya sizi mail yolu yada skype yolu ile kandırmaya çalışanları görmemiz mümkün. Bu dolandırıcılığa kananlar da oluyor ve her şeyin farkında olanlarda oluyor. Kendi durumumu anlatmak istiyorum Bundan yaklaşık 2 hafta önce biri beni ekleyerek ***.Net üyeliği için ekledim sizi 10 TL gibi bir fiyat karşılığında size davetiye kodu verebilirim dedi.
  ******* üyelikleri artık davetiye kodu ile veriyor. Bu yüzden o kişi bu teklifte bulundu ben reddettim. Sonrasında bu gün itibari ile Skype başlığına Dmoz editörüyüm siteleriniz eklenir diye bir metin paylaşmış. Kendisine Hangi kategori editörüsünüz dediğim zaman Bilgisayar dedi.
  Bende Dmoz sevdası var her kategorideki editörleri bilir, takip ederim. Söylediği bir rumuz ise başkasına ait idi, Sizi anlayamıyorum çocuksu duygular mı yoksa dolandırıcılık mı var kanınızda dedim.
  Ardından sildi beni bende onu sildim. Anlamış olmalı bir insan bir başka insandan dolandırıcılık olarak faydalanmamalıdır. O kişi de bu sayede sitelerinizi ekleme karşılığında belli bir miktar para talep edecekti. Tabi bu konu hakkında bilgisi olmayanlar kanacak dolandırılacak idi.
  Siz siz olun araştırıp, soruşturmadan ve önce işleminizi yaptırmadan asla ödeme yapmayın. Güvenli bir alışveriş için her zaman belgeli çalışın. Sonra dolandırıldığınız da en azından belgeleriniz ile dava açar gerekli merceklere başvurursunuz.
  Sevgi ve saygılarımla wmlik.com ailesi..
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst